1

Laporta daje podwyżki a później płacze, że Barca ma problemy z FFP

Cała filozofia jak działa ten klub

1

@kundee Nusa :) Kiedyś Flick go chciał a byłby za podobne pieniądze co Gordon

0

@APTAPT Niestety to prawda, ale nie będę krytykować Igi bo wiemy kto to wszystko nakręcił

1

@BorzyKrzys Ruskie to właśnie kraje byłego ZSRR więc m.in Ukraina

1

@michal26 Aż wyszedłem na dwór jak były już dwa breaki na korzyść Ukrainki po prostu nie mogłem tego oglądać bo mnie to bolało

Serwis kulał od samego początku RG

Trochę inaczej patrzyliśmy na Świątek po tych dobrych turniejach w Madrycie i Rzymie, ale jak zwykle gorzka pigułka do przełknięcia

Nawet nie mam problemu, że czasem ten serwis nie wejdzie ale kurwa na miłość boską jak Ci nie siedzi ten serwis to nie próbuj serwować na siłę tylko stawiaj na precyzję

Jakby ujęła te 15km/h a trafiała to by zdecydowanie lepiej na tym wyszła niż non stop dawać rywalce szanse na atak drugiego serwisu

Do tego znowu te same błędy na forehandzie z martwych piłek zamiast grać cierpliwie i budować akcje to ona strzela rozpaczliwie...

Najgorsze jest to, że ten pierwszy set bez tych rażących błędów byłby wygrany 6-4 to mogło być zupełnie inne spotkanie

1

@Natanael Jakoś statystyki przeczą temu co mówisz PSG było lepsze w obu meczach z gry

Jedynym czynnikiem decydującym, że ten dwumecz był tak bliski to fakt, że PSG chciało atakować do samego końca dlatego mając 5-2 dali sobie strzelić te dwie bramki po kontrach

Nie można umniejszać warsztatowi Lucho bo stworzył drugą najbardziej dominującą drużynę w historii piłki po Barcelonie Guardiolii

0

@APTAPT Płock to trzyma miernego trenera mając taką kasę powinni wziąć jakiegoś speca typu Cadenas

Jakby Talant miał taką kadrę i takie możliwości finansowe to by wygrywał Ligę Mistrzów albo był co roku w Final4

1

@FcPortoFan1999 Zobaczysz jak Andreeva będzie się męczyć z Jill Teichmann jak będzie wiało to zabiera jej skrót jak będzie chłodno to slajs nie robi żadnego zagrożenia dla przeciwnika

Niestety warunki będą niesprzyjające

0

@FcPortoFan1999 Trzeba zrzucić orlenowców z tronu!

0

@mekston Sama oddała zwycięstwo na własne życzenie

Marta wygrała Madryt bo Andreeva zrobiła to samo co dziś nasza zawodniczka

Jedynie co mogę to pogratulować Sandrze Zaniewskiej bo jest świetną osobą i zna się na tenisie

Bencic/Svitolina kontra Marta to też będzie ciekawe

1

@Mario96w Penko to obrosła w tłuszcz i by nie mogła biegać

Marta wcale nie grała dobrze w pierwszym secie po prostu Iga grała poniżej poziomu

Fatalny serwis i rozregulowany forehand tego nie dało się wygrać

Jakby jakimś cudem Świątek się doczłapała znowu do półfinału to najprawdopodobniej Andriejewa by ją spacyfikowała

Nie wiem co myśleć jestem rozdarty

0

@Gary Pod względem osiągnięć masz rację, ale poziom Igi w jej Prime 2020 i 2022-2024 znacząco przekracza możliwości Niemki

Sufit Igi na mączce jest najwyższy w historii

0

@kubix05 Śmiem zaryzykować opinię, że na kortach ziemnych Iguszka is the best female player ever

Oczywiście to moja subiektywna opinia;)

0

@mekston Iga jest boginią returnu ale bez serwisu nawet ona nie da rady

Trochę mi to przypomina wczorajszy mecz Coco

Jedyną nadzieją jest mental, który mimo pracy Sandry u Marty nigdy nie będzie lepszy niż Polki

0

@MsBarca Ładna tylko za bardzo politykę wplata w tenis chociaż nie w takiej skali jak Oliynykova

Sandra Zaniewska zrobiła z niej dużo lepszą zawodniczkę nawet jak odpadnie z Igą to przestała być Hurkaczem w szlemach

Z Ukrainek to Starodubtseva najsympatyczniejsza

0

@mekston Marta zadyszkę też złapie bo ona często ma takie przestoje kilku gemowe może być zaraz 6-2 w drugim jak nasza się zepnie

1

@FcPortoFan1999 Właśnie to mnie dziwi bo Coco też nie mogła trafić tej jedynki a ciągle na upartego serwowała na siłę zamiast poszukać większej rotacji

To samo teraz Iga nie wiem o co chodzi czy one nie czują, że jeśli nie trafiasz to trzeba poszukać precyzji kosztem siły

Kobiecy tenis jest interesujący i irytujący zarazem

1

@Colon Rafa na RG jeśli jest zdrowy to w peaku bierze każdy mecz, ale możemy założyć że po jakimś chorym wyniku w piątym secie 10-8

0

@mekston Za dużo nerwów na własnym podaniu i niepotrzebne strzały z nieprzygotowanych pozycji

Jakby grała cierpliwie do samego końca to by było 6-4

Marta nie gra dobrego meczu to jest do wyciągnięcia jak tylko Iguszka wróci do swojej gry z Rzymu

2

@FcPortoFan1999 Iguszka sama na własne życzenie sobie to przegrała to samo Coco zrobiła wczoraj :(

Jakiś chory paraliż na własnym podaniu i niepotrzebne ryzyko bez kalkulacji kosztów

1

@Colon Uwielbiałem gościa szkoda tych kontuzji bo by osiągnął znacznie więcej

0

@FcPortoFan1999 Opelka, ten czarnoskóry co z Gauff mają dobry kontakt i jeszcze kilku miałem z tyłu głowy

3

Szanuję opinię dla mnie PSG bezapelacyjnie na pierwszym miejscu później Bayern/Barca obojętnie kto drugi i trzeci.

Na końcu jakiś Arsenal, Real i Atletico bo takich paździerzy na trzeźwo nie da się oglądać:p

1

@FcPortoFan1999 Wiaterek pomógł

0

@Colon Masakrycznie potężny ma ten forehand Fonsi

Alcaraz i Sinner mogą się obawiać bo rośnie im wielki rywal

0

@FcPortoFan1999 Teraz to już w zasadzie serw wolej nie istnieje tylko robotyczny serwis ponad 220km/h

Serw wolej to akurat była uczta w tych latach sprzed ery Wielkiej Trójki

1

@BojanKriKicz Zamiast odjąć z siły żeby tylko wprowadzić piłkę i później grać cierpliwie to ona musiała po swojemu

Trochę mnie irytuje, że Iga mając przewagę zaczyna strzelać i traci wszystko co zyskuje

Marta też jest spięta wystarczyło grać wysoką piłkę bez ryzyka i by się set domknął sam

0

@FcPortoFan1999 Sama prawda nic tak człowieka nie cieszy w tenisie jak takie wymiany ze zmianami rytmu i tempa ;)

1

@FcPortoFan1999 Najlepszy szlem :)

@Colon Warto nadrobić zaległości jak masz taką możliwość :p

0

@Encore Hiszpania vs Portugalia/Argentyna w finale najlepiej niech wygra ktoś po serii rzutów karnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?