0

Wspaniały mecz naszej wielkiej FCBarcelony ! Zachwycający król Messi , Iniesta , Pique ... długo by wymieniać . Visca el Barca !!

1

Nie mówcie , że to ''tylko Atletico'' , bo oni w tym roku są na gazie i nie można ich lekceważyć , ale jeśli zagrają tak jak z City , to możemy być spokojni . VeB !

0

''Żegnamy się z państwem''

0

Ja na Real Madryt dałbym taki sam skład jak na City , tylko zamiast Neymara - Pedro , który jest niewątpliwie najwięcejj biegającym zawodnikiem Barcelony.

0

prawda

0

Najlepsze trio dzisiejszego wieczoru , to Andres Iniesta , Pedro Rodriguez i oczywiście najlepszy strzelec Barcelony Leo Messi ! BRAWO ! VeB !

0

Wspanale ! Miejmy nadzieję , że to nie był przypadek i ten mecz z City naprawdę dał kopa Barcelonie ! Jeśli tak zagramy z Realem , to nie ma on szans ! BRAWO BARCA ! VeB !

0

Gdyby tak zespół grał w każdym meczu byłoby wspaniale ! VeB !

0

Barcelona to jednak więcej niż klub ! Idealne zakńczenie tego dnia. Wspaniały występ Dumy Kataloni , ale najbardziej w tym meczu na pochlebstwa zasłużył nie kto inny jak Leo Messi ! VeB !

0

Czy tylko ja mam takie wrażenie , że z silniejszym rywalem Barca gra lepiej niż ze słabszym ?

0

Jakoś nie czuję tej atmosfery co przed pierwszym meczem , ciągle mi się przypomina porażka z Valladolid , ale nie ma innej pocji jak tylko wygrana. Z tak dużą zaliczką City nie ma szans ! Visca el Barca !!

0

Barcelona musi być dumna , że ma takiego wiernego kibica , wierzącego w jej sukcesy...

0

Wspaniały mecz ! 1 połowa i końcówka 2 było bardzo dobre . Widać , że Messi ma coraz większą pewność siebie i to bardzo cieszy. VeB !

0

Nie ma innej opcji jak tylko wygrana ! Mam nadzieję , że Barcelona pokaże się dzisiaj z jak najlepszej strony ! VeB !

0

Czyżby zarządowi Barcelony wreszcie udało się kupić kogoś na zastępstwo Leo Messiego? Jeszcze tylko dobry obrońca i gitara !

0

Ale statuetka ładna.

0

chyba najniższe oceny w tym sezonie... ale co się dziwić

0

dzięki

0

idź już spać...

0

połowę składu i trenera :D

0

I ty sięnazywasz kibicem ?! Sory mike ale dobijają mnie takie osoby jak ty , które majądobre mniemanie o sobie , a nie wieżę we własną drużynę !! Wierni po porażce dumni po zwycięstwie ! VeB !

0

Jeśli o to chodzi , to wolę , żeby Leo stał tak przez pół meczu , a w ważnych momentach strzelać gole. Pozatym jak on z taką posturą ma grać w defensywie ?

0

prawda

0

Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Zostaliśmy absolutnie zdominowani przez Sociedad ... nawet niechce mi się nic więcej pisać... ale nic się nie stało , mimo że musimy gonić Real . Każdemu sięzdarzają takie mecze i pamiętajmy , że to nie jest pierwszy w tym sezonie. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania. WIERNI PO PORAŻCE , DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE - Visca el Barca !!

0

jak chcą to chłopaki potrafią !

0

This Is BARCAAA !!!

0

Grał dobrze mimo paru złych wrzutek.

0

pominąłeś ręke w polu karnym City w 1 połowie

0

Jak Barca chce , to potrafi ! Brawo !!

0

WSPANIALE !!!! Lepszego scenariuszu nie mogłem sobie wyobrazić ,, mogły być 3 ) . W 1 połowie trochę się bałem ale w 2 absolutna dominacja Barcelony! BRAWO VISCA EL BARCA !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?