Nie mówcie , że to ''tylko Atletico'' , bo oni w tym roku są na gazie i nie można ich lekceważyć , ale jeśli zagrają tak jak z City , to możemy być spokojni . VeB !
Ja na Real Madryt dałbym taki sam skład jak na City , tylko zamiast Neymara - Pedro , który jest niewątpliwie najwięcejj biegającym zawodnikiem Barcelony.
Wspanale ! Miejmy nadzieję , że to nie był przypadek i ten mecz z City naprawdę dał kopa Barcelonie ! Jeśli tak zagramy z Realem , to nie ma on szans ! BRAWO BARCA ! VeB !
Barcelona to jednak więcej niż klub ! Idealne zakńczenie tego dnia. Wspaniały występ Dumy Kataloni , ale najbardziej w tym meczu na pochlebstwa zasłużył nie kto inny jak Leo Messi ! VeB !
Jakoś nie czuję tej atmosfery co przed pierwszym meczem , ciągle mi się przypomina porażka z Valladolid , ale nie ma innej pocji jak tylko wygrana. Z tak dużą zaliczką City nie ma szans ! Visca el Barca !!
I ty sięnazywasz kibicem ?! Sory mike ale dobijają mnie takie osoby jak ty , które majądobre mniemanie o sobie , a nie wieżę we własną drużynę !! Wierni po porażce dumni po zwycięstwie ! VeB !
Jeśli o to chodzi , to wolę , żeby Leo stał tak przez pół meczu , a w ważnych momentach strzelać gole. Pozatym jak on z taką posturą ma grać w defensywie ?
Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Zostaliśmy absolutnie zdominowani przez Sociedad ... nawet niechce mi się nic więcej pisać... ale nic się nie stało , mimo że musimy gonić Real . Każdemu sięzdarzają takie mecze i pamiętajmy , że to nie jest pierwszy w tym sezonie. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania. WIERNI PO PORAŻCE , DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE - Visca el Barca !!
WSPANIALE !!!! Lepszego scenariuszu nie mogłem sobie wyobrazić ,, mogły być 3 ) . W 1 połowie trochę się bałem ale w 2 absolutna dominacja Barcelony! BRAWO VISCA EL BARCA !!
0
Wspaniały mecz naszej wielkiej FCBarcelony ! Zachwycający król Messi , Iniesta , Pique ... długo by wymieniać . Visca el Barca !!
1
Nie mówcie , że to ''tylko Atletico'' , bo oni w tym roku są na gazie i nie można ich lekceważyć , ale jeśli zagrają tak jak z City , to możemy być spokojni . VeB !
0
''Żegnamy się z państwem''
0
Ja na Real Madryt dałbym taki sam skład jak na City , tylko zamiast Neymara - Pedro , który jest niewątpliwie najwięcejj biegającym zawodnikiem Barcelony.
0
prawda
0
Najlepsze trio dzisiejszego wieczoru , to Andres Iniesta , Pedro Rodriguez i oczywiście najlepszy strzelec Barcelony Leo Messi ! BRAWO ! VeB !
0
Wspanale ! Miejmy nadzieję , że to nie był przypadek i ten mecz z City naprawdę dał kopa Barcelonie ! Jeśli tak zagramy z Realem , to nie ma on szans ! BRAWO BARCA ! VeB !
0
Gdyby tak zespół grał w każdym meczu byłoby wspaniale ! VeB !
0
Barcelona to jednak więcej niż klub ! Idealne zakńczenie tego dnia. Wspaniały występ Dumy Kataloni , ale najbardziej w tym meczu na pochlebstwa zasłużył nie kto inny jak Leo Messi ! VeB !
0
Czy tylko ja mam takie wrażenie , że z silniejszym rywalem Barca gra lepiej niż ze słabszym ?
0
Jakoś nie czuję tej atmosfery co przed pierwszym meczem , ciągle mi się przypomina porażka z Valladolid , ale nie ma innej pocji jak tylko wygrana. Z tak dużą zaliczką City nie ma szans ! Visca el Barca !!
0
Barcelona musi być dumna , że ma takiego wiernego kibica , wierzącego w jej sukcesy...
0
Wspaniały mecz ! 1 połowa i końcówka 2 było bardzo dobre . Widać , że Messi ma coraz większą pewność siebie i to bardzo cieszy. VeB !
0
Nie ma innej opcji jak tylko wygrana ! Mam nadzieję , że Barcelona pokaże się dzisiaj z jak najlepszej strony ! VeB !
0
Czyżby zarządowi Barcelony wreszcie udało się kupić kogoś na zastępstwo Leo Messiego? Jeszcze tylko dobry obrońca i gitara !
0
Ale statuetka ładna.
0
chyba najniższe oceny w tym sezonie... ale co się dziwić
0
dzięki
0
idź już spać...
0
połowę składu i trenera :D
0
I ty sięnazywasz kibicem ?! Sory mike ale dobijają mnie takie osoby jak ty , które majądobre mniemanie o sobie , a nie wieżę we własną drużynę !! Wierni po porażce dumni po zwycięstwie ! VeB !
0
Jeśli o to chodzi , to wolę , żeby Leo stał tak przez pół meczu , a w ważnych momentach strzelać gole. Pozatym jak on z taką posturą ma grać w defensywie ?
0
prawda
0
Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Zostaliśmy absolutnie zdominowani przez Sociedad ... nawet niechce mi się nic więcej pisać... ale nic się nie stało , mimo że musimy gonić Real . Każdemu sięzdarzają takie mecze i pamiętajmy , że to nie jest pierwszy w tym sezonie. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania. WIERNI PO PORAŻCE , DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE - Visca el Barca !!
0
jak chcą to chłopaki potrafią !
0
This Is BARCAAA !!!
0
Grał dobrze mimo paru złych wrzutek.
0
pominąłeś ręke w polu karnym City w 1 połowie
0
Jak Barca chce , to potrafi ! Brawo !!
0
WSPANIALE !!!! Lepszego scenariuszu nie mogłem sobie wyobrazić ,, mogły być 3 ) . W 1 połowie trochę się bałem ale w 2 absolutna dominacja Barcelony! BRAWO VISCA EL BARCA !!