Brawo Barca ! Bardzo przyjemnie mi się oglądało dzisiejszy mecz . W naszej drużynie nie było zawodnika , który niemiałby udziału w grze katalończyków, a dodatkowego smaku dodała gra Pawłowskiego , który jak na ligę hiszpańską zaprezentował się nie najgorzej. Brawo VeB !
Bardzo dobry mecz Pedro , bo widzę, że nie każdy docenił jego dzisiejszy wsytęp. Fakt , że nie zagrał pełnych 90 minut , ale jego dzisiejsza gra czyli aktywność , asysta , gol i płynność zasługują na uznanie.
Dzisiaj bardzo dobrze zaprezentował się Pique. Bardzo dużo dobrych, czystych wejść . Pawłowskiego nie ustępował na krok , nie mówiąc już nawet o jego golu. Bardzo mi się podobała jego gra.
tu nie chodzi o same asysty , bo Messi był jednym z najbardziej aktywnych piłkarzy i był najbardziej kreatywny , a Tello oprócz 3 goli i 1 strzale obronionym przez bramkarza prawie nic nie robił...
Gratulacje dla Tello za Hat-Tricka , ale nie oszukujmy się , bo to Leo Messi był dzisiaj piłkarzem meczu. Po pierwsze wyręczął Xaviego ( który ma już sowje lata ) . Po drugie chyba najbardziej się angażował w konstrukcje akcji , gdy nikt nie miał pomysłu. Po trzecie zaliczył BARDZO PIĘKNE 3 asysty , które pewnie wykorzystał Tello. Mecz rewanżowy na Camp Nou to będzie tylko czysta formalność. VeB !
Messi dzisiaj rozegrał mecz tak jak za swoich dobrych lat. Oczywiście szkoda,że nie wykorzystał klarownych sytuacji i nie zdobył Hat-Tricka. Jeden z lepszych meczów Bartry , wręcz bardzo dobry. Jedyny minus to dyspozycja Tello , a pozatym bardzo dobry mecz . VeB !
Miło widzieć jak kibice Barcelony gratulują Cristiano Ronaldo , chociaż to już było wiadome , że to właśnie on ją zdobędzie. 2 miejsce dla naszego Leo jest jak najbardziej pozytywne i możemy się z takiego rezultatu cieszyć. Za rok miejmy nadzieję znowu złotą piłkę zdobędzie Leo Messi . Gratulacje dla wszystkich 3 panów za wspaniały sezon ! VeB !
0
Brawo Barca ! Bardzo przyjemnie mi się oglądało dzisiejszy mecz . W naszej drużynie nie było zawodnika , który niemiałby udziału w grze katalończyków, a dodatkowego smaku dodała gra Pawłowskiego , który jak na ligę hiszpańską zaprezentował się nie najgorzej. Brawo VeB !
0
hahaha jakoś sobie nie wyobrażam duetu Messi - Ibra , który jak było widać nie sprawdził sięw Barcelonie.
0
Bardzo dobry mecz Pedro , bo widzę, że nie każdy docenił jego dzisiejszy wsytęp. Fakt , że nie zagrał pełnych 90 minut , ale jego dzisiejsza gra czyli aktywność , asysta , gol i płynność zasługują na uznanie.
0
prowokator...
0
W końcu dobrze zaprezentował się Dani Alves , bo już od dłuższego czasu jego gra mogła niepokoić.
0
podobnie Pique
0
Dzisiaj bardzo dobrze zaprezentował się Pique. Bardzo dużo dobrych, czystych wejść . Pawłowskiego nie ustępował na krok , nie mówiąc już nawet o jego golu. Bardzo mi się podobała jego gra.
0
tu nie chodzi o same asysty , bo Messi był jednym z najbardziej aktywnych piłkarzy i był najbardziej kreatywny , a Tello oprócz 3 goli i 1 strzale obronionym przez bramkarza prawie nic nie robił...
0
Po prostu potrzebujemy dwóch Messich . 1 do strzelania , 2 do podawania :D
0
Chyba oglądałeś inny mecz , bo pierwsza bramka to samobój... No ale dla nie których może być on identyczny jak reszta bramek :D
0
Gratulacje dla Tello za Hat-Tricka , ale nie oszukujmy się , bo to Leo Messi był dzisiaj piłkarzem meczu. Po pierwsze wyręczął Xaviego ( który ma już sowje lata ) . Po drugie chyba najbardziej się angażował w konstrukcje akcji , gdy nikt nie miał pomysłu. Po trzecie zaliczył BARDZO PIĘKNE 3 asysty , które pewnie wykorzystał Tello. Mecz rewanżowy na Camp Nou to będzie tylko czysta formalność. VeB !
0
Messi by potrzebował drugiego Messiego , żeby sam sobie podawać i strzelać :D
0
Jeszcze trochę, a Real nas dogoni. Trzeba spiąć dupę chłopaki i walczyć dalej !
0
Leo Messi zamyka usta krytykom.
0
nie 7:0 tylko 4:0 i 3:0 Błagam przestancie przekręcać !
0
Mixgol - najgorsza stronka piłkarska.
0
Ibra ma 2 twarze. Raz obraża , a raz komplementuje.
0
Bardzo szkoda Neymara. Jest to jeden najbardziej wartościowych piłkarzy w naszym klubie. Wracaj do zdrowia Ney !
0
Widać , że Messi się nie przejął złotą piłką i robi dalej to co kocha , a przy okazji zadziwia nas swoją bardzo dobrą dyspozycją.
0
Gratulacje dla Xaviego z okazji jubileuszu. Szkoda , że nie strzelił dzisiaj gola, by przypieczętować ten piękny dzień.
0
Messi dzisiaj rozegrał mecz tak jak za swoich dobrych lat. Oczywiście szkoda,że nie wykorzystał klarownych sytuacji i nie zdobył Hat-Tricka. Jeden z lepszych meczów Bartry , wręcz bardzo dobry. Jedyny minus to dyspozycja Tello , a pozatym bardzo dobry mecz . VeB !
0
Czekają nas wspaniałe emocje !
0
kolor Barcy to kolory bordowy i granatowy i Messi miał dzisiaj garnitur w kolorze bordowym , taka mała poprawka.
0
Miło widzieć jak kibice Barcelony gratulują Cristiano Ronaldo , chociaż to już było wiadome , że to właśnie on ją zdobędzie. 2 miejsce dla naszego Leo jest jak najbardziej pozytywne i możemy się z takiego rezultatu cieszyć. Za rok miejmy nadzieję znowu złotą piłkę zdobędzie Leo Messi . Gratulacje dla wszystkich 3 panów za wspaniały sezon ! VeB !
0
jeśli się nie mylę kolor bordowy przypadek ?
0
Oceny jak najbardziej trafne .
0
Pique najlepszym zawodnikiem meczu ! Kto by pomyślał !
0
Chyba pierwszy raz nie wiem co napisać oprócz tego , że mecz był bezbarwny.
0
Remis chyba idealnie oddaje to co się dzisiaj działo na bosiku...
0
Mecz całkowicie bezbarwny i tu warto zacytować komentatora '' To nie przypadek , że Atletico i Barcelona są współ liderami ''