0

Brawo Barca ! Bardzo przyjemnie mi się oglądało dzisiejszy mecz . W naszej drużynie nie było zawodnika , który niemiałby udziału w grze katalończyków, a dodatkowego smaku dodała gra Pawłowskiego , który jak na ligę hiszpańską zaprezentował się nie najgorzej. Brawo VeB !

0

hahaha jakoś sobie nie wyobrażam duetu Messi - Ibra , który jak było widać nie sprawdził sięw Barcelonie.

0

Bardzo dobry mecz Pedro , bo widzę, że nie każdy docenił jego dzisiejszy wsytęp. Fakt , że nie zagrał pełnych 90 minut , ale jego dzisiejsza gra czyli aktywność , asysta , gol i płynność zasługują na uznanie.

0

prowokator...

0

W końcu dobrze zaprezentował się Dani Alves , bo już od dłuższego czasu jego gra mogła niepokoić.

0

podobnie Pique

0

Dzisiaj bardzo dobrze zaprezentował się Pique. Bardzo dużo dobrych, czystych wejść . Pawłowskiego nie ustępował na krok , nie mówiąc już nawet o jego golu. Bardzo mi się podobała jego gra.

0

tu nie chodzi o same asysty , bo Messi był jednym z najbardziej aktywnych piłkarzy i był najbardziej kreatywny , a Tello oprócz 3 goli i 1 strzale obronionym przez bramkarza prawie nic nie robił...

0

Po prostu potrzebujemy dwóch Messich . 1 do strzelania , 2 do podawania :D

0

Chyba oglądałeś inny mecz , bo pierwsza bramka to samobój... No ale dla nie których może być on identyczny jak reszta bramek :D

0

Gratulacje dla Tello za Hat-Tricka , ale nie oszukujmy się , bo to Leo Messi był dzisiaj piłkarzem meczu. Po pierwsze wyręczął Xaviego ( który ma już sowje lata ) . Po drugie chyba najbardziej się angażował w konstrukcje akcji , gdy nikt nie miał pomysłu. Po trzecie zaliczył BARDZO PIĘKNE 3 asysty , które pewnie wykorzystał Tello. Mecz rewanżowy na Camp Nou to będzie tylko czysta formalność. VeB !

0

Messi by potrzebował drugiego Messiego , żeby sam sobie podawać i strzelać :D

0

Jeszcze trochę, a Real nas dogoni. Trzeba spiąć dupę chłopaki i walczyć dalej !

0

Leo Messi zamyka usta krytykom.

0

nie 7:0 tylko 4:0 i 3:0 Błagam przestancie przekręcać !

0

Mixgol - najgorsza stronka piłkarska.

0

Ibra ma 2 twarze. Raz obraża , a raz komplementuje.

0

Bardzo szkoda Neymara. Jest to jeden najbardziej wartościowych piłkarzy w naszym klubie. Wracaj do zdrowia Ney !

0

Widać , że Messi się nie przejął złotą piłką i robi dalej to co kocha , a przy okazji zadziwia nas swoją bardzo dobrą dyspozycją.

0

Gratulacje dla Xaviego z okazji jubileuszu. Szkoda , że nie strzelił dzisiaj gola, by przypieczętować ten piękny dzień.

0

Messi dzisiaj rozegrał mecz tak jak za swoich dobrych lat. Oczywiście szkoda,że nie wykorzystał klarownych sytuacji i nie zdobył Hat-Tricka. Jeden z lepszych meczów Bartry , wręcz bardzo dobry. Jedyny minus to dyspozycja Tello , a pozatym bardzo dobry mecz . VeB !

0

Czekają nas wspaniałe emocje !

0

kolor Barcy to kolory bordowy i granatowy i Messi miał dzisiaj garnitur w kolorze bordowym , taka mała poprawka.

0

Miło widzieć jak kibice Barcelony gratulują Cristiano Ronaldo , chociaż to już było wiadome , że to właśnie on ją zdobędzie. 2 miejsce dla naszego Leo jest jak najbardziej pozytywne i możemy się z takiego rezultatu cieszyć. Za rok miejmy nadzieję znowu złotą piłkę zdobędzie Leo Messi . Gratulacje dla wszystkich 3 panów za wspaniały sezon ! VeB !

0

jeśli się nie mylę kolor bordowy przypadek ?

0

Oceny jak najbardziej trafne .

0

Pique najlepszym zawodnikiem meczu ! Kto by pomyślał !

0

Chyba pierwszy raz nie wiem co napisać oprócz tego , że mecz był bezbarwny.

0

Remis chyba idealnie oddaje to co się dzisiaj działo na bosiku...

0

Mecz całkowicie bezbarwny i tu warto zacytować komentatora '' To nie przypadek , że Atletico i Barcelona są współ liderami ''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?