Wtym meczu najlepszy oczywiście Leo Messi ma wszystko co mu potrzeba oprócz szczęścia dobry mecz Songa , Cesca i Alexisa . Zwielu akcji ratował nas Valdes
Barcelona była lepsza to jest oczywiste , piękna gra Neymara , Alexisa , Iniesty no i chyba najlepszego Valdesa . Mam nadzieję , że Messi szybko wróci do swojej formy bo dzisiaj było słabo...
cóż 1 połowa prawdziwe emocje , w drugiej one juz opadły... NAJLEPSZYM w tym meczu był nie kto inny jak Leo MESSI to on strzelił ważną bramkę , to on napędzał akcje Barcy RESPECT DLA CAŁEJ BARCY Z WYRUŻNIENIEM DLA LEO !
0
Wtym meczu najlepszy oczywiście Leo Messi ma wszystko co mu potrzeba oprócz szczęścia dobry mecz Songa , Cesca i Alexisa . Zwielu akcji ratował nas Valdes
0
dokładnie
0
widzę , że myślimy podobnie
0
Myślę , że trener dobrze zrobił nie wystawiając Neymara , dobrze , że gra Bartra no cóż ... PO ZWYCIĘSTWO VeB !!!
0
To świadczy o dobrym trenerze
0
powoli zostawiamy Athletico i Real za nami panowie :D
0
trochę szkoda tego ostatniego gola ale i tak dobrze , że wygraliśmy VeB !
0
0
Neymar 100 razy lepszy od Balea , a Barca od Realu Visca el Barca !!
0
THE BEST ! Visca el Barca !!
0
szanuje twoje zdanie , ale ja mam swoje :D
0
Barcelona była lepsza to jest oczywiste , piękna gra Neymara , Alexisa , Iniesty no i chyba najlepszego Valdesa . Mam nadzieję , że Messi szybko wróci do swojej formy bo dzisiaj było słabo...
0
Wspaniały mecz Sergio Busquetsa takiego chciałbym oglądać przez cały sezon !
0
spoko szanuje twoje zdanie ale ja mam swoje ; )
0
cóż 1 połowa prawdziwe emocje , w drugiej one juz opadły... NAJLEPSZYM w tym meczu był nie kto inny jak Leo MESSI to on strzelił ważną bramkę , to on napędzał akcje Barcy RESPECT DLA CAŁEJ BARCY Z WYRUŻNIENIEM DLA LEO !
0
Fabregas i pozycja 9 są jak moje sny... mijają się z celem
0
WEŹ TY SIĘ OGARNIJ OCENIASZ TRENERA I CAŁY ZESPÓŁ PO JEDNYM POTKNIĘCIU?! żenada...
0
nie oglądałem ale z tego co widzęto nic nie straciłem ;)
0
więc 8
0
hmm to nazwisko Mallenco pozostało mi w pamięci więdz mam nadzieję , że to dobry znak
0
tak samo było trudno pozyskać Neymara ale się udało i gra bardzo dobrze , nawet się wyróżnia mam nadzieję , że z Coutois będzie podobnie
0
zgadzam się z tobą ale nie wiemy tak naprawdę jaki Leo jest , może kiedyś taki był ale ludzie z czasem się zmieniają mam nadzieję , że Messi na lepsze
0
naprawdę wstyd mi czasami za takich ludzi
0
Nareszcie !! szczerze to stęskniłem się za Puyolem ; )
0
Ronaldhino - mistrz , Messi - uczeń / Messi - mistrz , Neymar - uczeń
0
bez przesady
0
Wielkopolska też nienajgorzej pozdro dla Wielkopolanów !
0
oceny jak najbardziej sprawiedliwe
0
Jak tak będziemy grać to real nie będzie miał szans tym bardziej , że nie mają Ozila.
0
Szkoda , że jest ta przerwa mam nadzieję, że ona nie wybije z rytmu naszej Barcelony !