0

Wtym meczu najlepszy oczywiście Leo Messi ma wszystko co mu potrzeba oprócz szczęścia dobry mecz Songa , Cesca i Alexisa . Zwielu akcji ratował nas Valdes

0

dokładnie

0

widzę , że myślimy podobnie

0

Myślę , że trener dobrze zrobił nie wystawiając Neymara , dobrze , że gra Bartra no cóż ... PO ZWYCIĘSTWO VeB !!!

0

To świadczy o dobrym trenerze

0

powoli zostawiamy Athletico i Real za nami panowie :D

0

trochę szkoda tego ostatniego gola ale i tak dobrze , że wygraliśmy VeB !

0

ta piosenka będzie idealnie pasowała do przyszłych chejtów kibiców Realu z bólem dupy hahaha

0

Neymar 100 razy lepszy od Balea , a Barca od Realu Visca el Barca !!

0

THE BEST ! Visca el Barca !!

0

szanuje twoje zdanie , ale ja mam swoje :D

0

Barcelona była lepsza to jest oczywiste , piękna gra Neymara , Alexisa , Iniesty no i chyba najlepszego Valdesa . Mam nadzieję , że Messi szybko wróci do swojej formy bo dzisiaj było słabo...

0

Wspaniały mecz Sergio Busquetsa takiego chciałbym oglądać przez cały sezon !

0

spoko szanuje twoje zdanie ale ja mam swoje ; )

0

cóż 1 połowa prawdziwe emocje , w drugiej one juz opadły... NAJLEPSZYM w tym meczu był nie kto inny jak Leo MESSI to on strzelił ważną bramkę , to on napędzał akcje Barcy RESPECT DLA CAŁEJ BARCY Z WYRUŻNIENIEM DLA LEO !

0

Fabregas i pozycja 9 są jak moje sny... mijają się z celem

0

WEŹ TY SIĘ OGARNIJ OCENIASZ TRENERA I CAŁY ZESPÓŁ PO JEDNYM POTKNIĘCIU?! żenada...

0

nie oglądałem ale z tego co widzęto nic nie straciłem ;)

0

więc 8

0

hmm to nazwisko Mallenco pozostało mi w pamięci więdz mam nadzieję , że to dobry znak

0

tak samo było trudno pozyskać Neymara ale się udało i gra bardzo dobrze , nawet się wyróżnia mam nadzieję , że z Coutois będzie podobnie

0

zgadzam się z tobą ale nie wiemy tak naprawdę jaki Leo jest , może kiedyś taki był ale ludzie z czasem się zmieniają mam nadzieję , że Messi na lepsze

0

naprawdę wstyd mi czasami za takich ludzi

0

Nareszcie !! szczerze to stęskniłem się za Puyolem ; )

0

Ronaldhino - mistrz , Messi - uczeń / Messi - mistrz , Neymar - uczeń

0

bez przesady

0

Wielkopolska też nienajgorzej pozdro dla Wielkopolanów !

0

oceny jak najbardziej sprawiedliwe

0

Jak tak będziemy grać to real nie będzie miał szans tym bardziej , że nie mają Ozila.

0

Szkoda , że jest ta przerwa mam nadzieję, że ona nie wybije z rytmu naszej Barcelony !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?