6 października 2013, 00:02
0
nie zapominając oczywiście o Alexisie
6 października 2013, 00:00
zajebisty mecz Neymar i Bartra znowu najlepsi ! i kolejny dowód na to , że Barcelona bez Messiego daje radę ! VeB!
4 października 2013, 18:58
http://isport24.com/pl/tv,1,pilka-nozna.html
3 października 2013, 15:18
Barcelona-mes que un club
3 października 2013, 15:11
Bartra 1 strata 11 odbiorów i co tu więcej powiedzieć, nasz obrońca staje się coraz lepszy ! !
3 października 2013, 15:08
yyy nie
2 października 2013, 17:27
gdyby Pique przyjechał na mecz towarzyski z Lechią (na którym sam byłem) mówiłby raczej że to atmosfera na PGKA jest najlepsza w Europie : )
2 października 2013, 17:23
Puyol... i nic więcej nie trzeba mówić ;D
2 października 2013, 17:19
18:00 to jest bardzo wczesna pora 20:00 jest wręcz idealna no ale cóż pieniądze znów biorą górę wstyd mi za LFP...
1 października 2013, 23:23
lepiej bym tego nie ujął : D
1 października 2013, 23:06
Neymar, Bartra NAJLEPSI !
1 października 2013, 23:01
tak masz rację sory
1 października 2013, 23:00
sory nie do cb :)
1 października 2013, 22:59
parodią to jest twój komentarz jeszcze trochę i mógłby mu poważną kontuzję zrobić..
1 października 2013, 22:56
top 3 meczu 1-NEYMAR 2-ALEXIS egzekwo z CESCIEM 3- SAMARAS
1 października 2013, 22:53
dowód na to , że Barcelona bez Messiego też daje radę !
1 października 2013, 22:52
jak dla mnie Barca pokazała prawdziwą twarz dopiero po golu Cesca...
1 października 2013, 22:51
Visca el Barca ! wierni po porażce DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE !
1 października 2013, 16:19
Podbić "twierdzę" bez Messiego będzie ciężko... no ale mamy Neymara niech się popisze z jak najlepszej strony tak jak i Barca GO BARCA GO !!
30 września 2013, 22:11
według mnie Messi powinien otrzymać ocenę co najmniej 8,0.. przez te 30 min zrobił więcej niż musiał , wyobraźcie sobie co by było gdyby grał przez pełne 90 minut .....
30 września 2013, 17:11
ciekawe jakby się sprawdził w primera division
30 września 2013, 17:06
niedługo będziemy mogli stworzyć drużynę kontuzjowanych piłkarzy ; (
30 września 2013, 17:05
Szybkiego powrotu do zdrowia Leo ! VeB !
29 września 2013, 15:51
a lista kontuzjowanych niebezpiecznie się powiększa : (
29 września 2013, 15:49
a wyglądało tak nie groźnie....
28 września 2013, 22:24
Ja osobiście polecam tę książkę jedna z lepszych o Messim
28 września 2013, 20:25
"Lionel Messi - chłopiec , który stał się legendą'
28 września 2013, 14:54
PO 3 pkt I 7 ZWYCIĘSTWO !! VeB !
27 września 2013, 19:09
prowokator jednym słowem
okazuje się jednak , że wybór " Taty " na trenera Barcelony to był strzał w dziesiątkę : )
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
nie zapominając oczywiście o Alexisie
0
zajebisty mecz Neymar i Bartra znowu najlepsi ! i kolejny dowód na to , że Barcelona bez Messiego daje radę ! VeB!
0
http://isport24.com/pl/tv,1,pilka-nozna.html
0
Barcelona-mes que un club
0
Bartra 1 strata 11 odbiorów i co tu więcej powiedzieć, nasz obrońca staje się coraz lepszy ! !
0
yyy nie
0
gdyby Pique przyjechał na mecz towarzyski z Lechią (na którym sam byłem) mówiłby raczej że to atmosfera na PGKA jest najlepsza w Europie : )
0
Puyol... i nic więcej nie trzeba mówić ;D
0
18:00 to jest bardzo wczesna pora 20:00 jest wręcz idealna no ale cóż pieniądze znów biorą górę wstyd mi za LFP...
0
lepiej bym tego nie ujął : D
0
Neymar, Bartra NAJLEPSI !
0
tak masz rację sory
0
sory nie do cb :)
0
parodią to jest twój komentarz jeszcze trochę i mógłby mu poważną kontuzję zrobić..
0
top 3 meczu 1-NEYMAR 2-ALEXIS egzekwo z CESCIEM 3-
SAMARAS
0
dowód na to , że Barcelona bez Messiego też daje radę !
0
jak dla mnie Barca pokazała prawdziwą twarz dopiero po golu Cesca...
0
Visca el Barca ! wierni po porażce DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE !
0
Podbić "twierdzę" bez Messiego będzie ciężko... no ale mamy Neymara niech się popisze z jak najlepszej strony tak jak i Barca GO BARCA GO !!
0
według mnie Messi powinien otrzymać ocenę co najmniej 8,0.. przez te 30 min zrobił więcej niż musiał , wyobraźcie sobie co by było gdyby grał przez pełne 90 minut .....
0
ciekawe jakby się sprawdził w primera division
0
niedługo będziemy mogli stworzyć drużynę kontuzjowanych piłkarzy ; (
0
Szybkiego powrotu do zdrowia Leo ! VeB !
0
a lista kontuzjowanych niebezpiecznie się powiększa : (
0
a wyglądało tak nie groźnie....
0
Ja osobiście polecam tę książkę jedna z lepszych o Messim
0
"Lionel Messi - chłopiec , który stał się legendą'
0
PO 3 pkt I 7 ZWYCIĘSTWO !! VeB !
0
prowokator jednym słowem
0
okazuje się jednak , że wybór " Taty " na trenera Barcelony to był strzał w dziesiątkę : )