0

nie zapominając oczywiście o Alexisie

0

zajebisty mecz Neymar i Bartra znowu najlepsi ! i kolejny dowód na to , że Barcelona bez Messiego daje radę ! VeB!

0

Barcelona-mes que un club

0

Bartra 1 strata 11 odbiorów i co tu więcej powiedzieć, nasz obrońca staje się coraz lepszy ! !

0

yyy nie

0

gdyby Pique przyjechał na mecz towarzyski z Lechią (na którym sam byłem) mówiłby raczej że to atmosfera na PGKA jest najlepsza w Europie : )

0

Puyol... i nic więcej nie trzeba mówić ;D

0

18:00 to jest bardzo wczesna pora 20:00 jest wręcz idealna no ale cóż pieniądze znów biorą górę wstyd mi za LFP...

0

lepiej bym tego nie ujął : D

0

Neymar, Bartra NAJLEPSI !

0

tak masz rację sory

0

sory nie do cb :)

0

parodią to jest twój komentarz jeszcze trochę i mógłby mu poważną kontuzję zrobić..

0

top 3 meczu 1-NEYMAR 2-ALEXIS egzekwo z CESCIEM 3-
SAMARAS

0

dowód na to , że Barcelona bez Messiego też daje radę !

0

jak dla mnie Barca pokazała prawdziwą twarz dopiero po golu Cesca...

0

Visca el Barca ! wierni po porażce DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE !

0

Podbić "twierdzę" bez Messiego będzie ciężko... no ale mamy Neymara niech się popisze z jak najlepszej strony tak jak i Barca GO BARCA GO !!

0

według mnie Messi powinien otrzymać ocenę co najmniej 8,0.. przez te 30 min zrobił więcej niż musiał , wyobraźcie sobie co by było gdyby grał przez pełne 90 minut .....

0

ciekawe jakby się sprawdził w primera division

0

niedługo będziemy mogli stworzyć drużynę kontuzjowanych piłkarzy ; (

0

Szybkiego powrotu do zdrowia Leo ! VeB !

0

a lista kontuzjowanych niebezpiecznie się powiększa : (

0

a wyglądało tak nie groźnie....

0

Ja osobiście polecam tę książkę jedna z lepszych o Messim

0

"Lionel Messi - chłopiec , który stał się legendą'

0

PO 3 pkt I 7 ZWYCIĘSTWO !! VeB !

0

prowokator jednym słowem

0

okazuje się jednak , że wybór " Taty " na trenera Barcelony to był strzał w dziesiątkę : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?