0

zabolało go kolano , a na ławce przykładał sobie do niego lód

0

TO WYGRAMY DRUGI !

0

Fantastyczny mecz Barcelony ! Mieliśmy absolutnądominacjęnad Rayo. Grać otwarty football z drużyną dumy Kataloni to samobójstwo . Bardzo cieszy bardzo dobra i wysoka forma Messiego , zaangażowanie całego zespołu , skuteczność ( może nie we wszystkich przypadkach ) i przedewszystkim stabilna obrona . Myślę , że z taką dyspozycją naszego klubu możemy być spokojni przed meczem z ManCity . VeB !

0

Ten mecz mimo remisu był o niebo lepsze od pierwszego . Bardzo duże zaangażowanie całego zespołu, stabilna defensywa , było widać więcej dobrej gry na małej przestrzeni , oraz coraz bardziej rozkręcający sie Leo Messi.

0

półfinale O.o jesteś trochę nie zorientowany...

0

Bardzo mnie cieszy finał , ale jeszcze bardziej bardzo widoczne zaangażowanie Leo Messiego . Pomijając straty i zmarnowaną setkę zagrał dziś bardzo dobre spotkanie + gol . Dzisiaj również z najlepszej strony pokazał się Mascherano , oby tak grał zawsze. VeB !

0

Pewnie chcieli w jakimś stopniu upokorzyć Barcę u pokazać , że sąpewni siebie.

0

Nie ma innej możliwości jak tylko wygrana. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. ZWYCIĘŻYMY VeB !

0

destro jest po prostu kolejnym prowokatorem , któremu trzeba usunąć konto tak jak Mikiemu ( R.I.P.) wystarczy popatrzeć na jego wszystkie komentarze.

0

Ja tu czytam komentarze , niektóre pozytywne inne negatywne , a ty tu wyjeżdżasz z takim czymś...

0

what ?

0

szkoda , że nie każda drużyna w tej lidze ma takie jaja jak Sevilla , respect.

0

Momenty to momenty , a liczy się całokształt ( chodzi o 2 połowę ) , gole , oraz dominacja nad rywalem , a w tych momentach , o których mówisz pokazywał swoją klase nie kto inny jak Victor Valdes.

0

w ostatnim El Clasico obrona jakośsobie dała radę , a w LM no to rzeczywiście są powody do niepokoju.

0

Fantastyczn wieczór .Nie mógł on się lepiej ułożyć : powrót na fotel lidera , przełamanie się Leo Messiego , kolejny dobry występ VV , wreszcie dobry występ Iniesty, no i oczywiście (tak poza tematem) złoty medał dla Kamila . Czuje się wyśmienicie :) Visca el BARCA !!

0

Zgadzam się , zbytnio też się emocjonował przy akcjach Sevilli , a przy golu Cesca prawie nic nie powiedział.

0

Gole Leo były fantastyczne , szczególny pierwszy , przy którym komentator skomentował go tak " To przyjęcie i udeżenie były jak z gry Play Station " . Pozatym pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była słaba , ale za to druga była fantastyczna . Absolutna dominacja i cieszy powrót naszego najlepszego zawodnika Leo Messiego. Ważne 3 punkty zdobyte i fotel lidera odzyskane i to się liczy . VeB !

0

Pierwsza myśl jaka mi przyszła po meczu - granie wysokim preslingiem z taką drużyną jaka jest Barcelona , to samobójstwo . Szkoda , że każda drużyna w Primera Division tak nie gra , tylko stawia autobus w polu karnym.

0

Co do Neymara masz absolutną rację. Jest jednym z najbardziej kreatywnych piłkarzy w Barcie. Widać , że jest głodny bramek i trofeów. Myślę , że jak wróci to zobaczymy lepsze oblicze Barcelony , wystarczy popatrzeć na grę naszego zespołu i wyniki z nim w składzie. VeB !

0

Weź przemyśl to co napisałeś. Puki nie kupimy dobrego obrońcy nie mamy prawa żadnego sprzedać , to byłoby samobójstwo , bo po prostu mamy ich za mało.

0

mówisz bardzo rozsądnie i masz racje , ale inni się z tym nie pogodzą i i tak cię zaminusują ( do AI FCB )

0

Według mnie Barcelona zagrała przeciętnie jak na swój poziom. Wygraliśmy 2:0 jest super mamy zaliczkę . Co do waszych narzekań na temat gry. Warto sobie przypomnieć jak Barcelona grała z Neymarem , który jest jednym z najbardziej kreatywnych graczy. Myślę , że to właśnie tu tkwi problem. Zero kreatywności. W końcu Neymar nie został kupiony bez powodu. Messi , żeby wrócić na swój dawny poziom musi rozegrać trochę więcej meczy. Cierpliwości Leo jeszcze się nastrzela. Barcelona wygrała i to się liczy VeB !

0

I teraz się okaże kto jest SEZONOWCEM , a kto prawdziwym KIBICEM !

0

myślę tak samo jak ty i pierwszy raz widzę , że pozytywne komentarze na temat Barcy są minusowane. Co tu się dzieje ?!

0

Wierni po porażce dumni po zwycięstwie , z Barcą na odbre i na złe !!! Visca el Barca !!!!!!

0

taaaa druga porażka w sezonie idę się pociąć... Ludzie zrozumcie , że takie chwile się zdarzają i to wcale nie znaczy , że dwumecz z City jest przesądzony ! Po dobrych meczach naszego zespołu nikt nie wspomni otym , że Marthino dobrze prowadzi naszą drużynę , ale gdy zdarzy się taka porażka jak ta , to chcecie go wywalić na zbity pysk. Dobrze , że teraz się tak stało niż miałoby się stać pod koniec sezonu. Miłego wieczoru.

0

Widać , że Tata Marthino nie chce ryzykować utraty 3 punktów, wystawiając mocną jedynastkę. Bardzo dobra postawa trenera. Powodzenia Barca ! VeB !

0

Formalność , więc trener może sobie na taki skład pzwolic.

0

Nasza obrona idzie w coraz lepszym kierunku. Nie robią już tak strasznych błędów jak pare tygodni temu, a Gerard Pique pokazuje Bartrze kto jest liderem tej pozycji i ile on sam jest wart.

0

mówiłeś , ale wzajemnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?