0

Prawdopodobnie gdyby grał Batra w obronie nie było by tak strzasznie.

0

Cóż nasza drużyna zagrała trochę lepiej drugą połowę po fatalnej pierwszej. Na pewno dało się odczuć brak tak znakomitych piłkarzy jak Messi,Alexis,Alves... Trzeba także docenić waleczność i determinacje piłkarzy Ajaxu , którzy zagrali jeden z najlepszych swoich meczów. Piewsza porażka w sezonie to naprawdę nie jest powód do płaczu ! Będzie ich prawdopodobnie więcej. Teraz trzeba patrzeć w przyszłość i przygotować się na mecz z Athletic Bilbao.

0

Coś mi się wydaje , że Barcelona bez Messiego gra coraz lepiej. VeB !

0

Bardzo dobry mecz Bercelony , zwłaszcza pod koniec 2 połowy. Mnie się bardzo przyjemnie oglądało.

0

Mam nadzieję , że to dobrze wpłynie na psychikę Leo ;) GRATULACJE !

0

bądźmy szczerzy ... kogo można porównać do Messiego ? On jest poprostu najlepszy ( może był ) !!

0

bo zawsze był Messi , który, za piłką zapierdzielał , a na koniec strzelał bramkę pięknym lobem bramkarza , który wyszedł z bramki ! Jak ja za tym tęsknię !

0

Niech Neymar poćwiczy tylko skuteczność i umiejętność uciekania obrońcom i będzie cudo .

0

To dobra okazja , by Neymar mógł zdobyć doświadczenie , które mu się przyda w przyszłości .

0

Najgorsza wiadomość ostaniego miesiąca :(

0

Oczywiście jeszcze bardzo dobry mecz Songa . Miał bardzo dobre spotkanie .

0

ehh... Naprawdę irytujące i denerwujące są kontuzje Leo Messiego . Będzie musiał pracować conajmniej 3 krotnie więcej , żeby grać na swoim najwyższym poziomie. Co do meczu - Valdes , Valdes i jeszcze raz Valdes ! Nie pamiętam aby kiedyś wcześniej miał tak dobrą dyspozycję ! Naprawdę szkoda , że chcę odejść , no ale cóż , decyzja należy do niego . Dobry występ w tym meczu miał Marc Bartra , który zaliczył kilka dobrych interwencji , Cesc Fabregas , który popisał się dzisiaj dobrymi zagraniami , tak samo jak Iniesta . Neymarowi naprawdę brakuje tylko skuteczności ,bo prawie zawsze potrafi wyjść na dobrą pozycję . Pedro też nie odstawał kroku Neymarowi ja jestem zadowolony z jego gry . MAMY 3 PTK. I TO SIĘ LICZY ! VeB !!

0

po 3 pkt ! VAMOS BARCA

0

Nareszczcie nie mogłem się doczekać kiedy w końcu nasz Leo będzie najlepszym zawodnikiem . Bardzo się cieszę z tego powodu i życzę mu by grał tak dalej !

0

No i mamy awans !! Ale to chyba nie jest wielkim zaskoczeniem . WSPANIAŁY mecz Barcy z wyrużnieniem dla Messiego , Neymara i Mascherano. trochę szkoda bramki samobujczej , ale cóż MAMY ZWYCIESTWO ! Vamos Barca !

0

ehh.... wspaniały mecz w wykonaniu naszej najlepszej Barcelony. Ten 2 gol Messiego , ktory był przepiękny w jego stylu, to mam nadzieję przełamanie i oznaka powrotu do jego najlepszej formy . Neymar czarował . Ten drybling w polu karny - cudo szkoda tylko , że wykończenie trochę gorsze . Szkoda tej bramki samobujczej Pique , która nam trochę humor po 1 połowie popsuła , ale Leo nam go przywrócił . BARCELONA OBY TAK DALEJ !! VeB !!

0

Miejmy nadzieję, że w tym meczu Messi wyjdzie w pełni formy i pokaże Milanowi jak gra najlepszy piłkarz świata !

0

Neymar jak najbardziej zasłużenie , rodzi się kolejny najlepszy piłkarz świata !

0

Neymar jak zwykle czarował , Barcelona jak na swoje możliwości grała przeciętnie ale najważniejsze są 3 pkt. , martwi mnie jedynie niedyspozycja Leo Messiego... łatwo sobie wyobraźić co on musi czuć , on król strzelców. Mam wrażenie jakby Messi i Alexis ( który dzisiaj też zagrał dobry mecz ) zamienili się po prostu rolami , szkoda mi bardzo Leo, ale przynajmniej ZWYCIĘŻYLIŚMY I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE !! VeB !

0

Musisz dodać , że to był bardzo dobry mecz Mascherano .

0

Tak patrzę na wasze komentarze i chyba tylko jedna osoba zwróciła uwagę na bardzo dobry mecz Mascherano , miał naprawdę kilka dobrych interwencji , można powiedzieć , że nas dzisiaj kilka razy uratował . VeB !

0

fakt 2 dziurki ^ ^

0

nie *

0

ej no trochę szacunku, bo kogo jak kogo ale obrażasz Messiego , fakt , że r=gra na nie swoim poziomie ale to nie jest powód do takich tekstów !

0

Neymar jak zwykle czarował , Barcelona jak na swoje możliwości grała przeciętnie ale najważniejsze są 3 pkt. , martwi mnie jedynie niedyspozycja Leo Messiego... łatwo sobie wyobraźić co on musi czuć , on król strzelców. Mam wrażenie jakby Messi i Alexis ( który dzisiaj też zagrał dobry mecz ) zamienili się po prostu rolami , szkoda mi bardzo Leo, ale przynajmniej ZWYCIĘŻYLIŚMY I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE !! VeB !

0

Barcelona do boju po 3 pkt !!

0

Boże widzisz i nie grzmisz ...

0

PIOTR TY ŻARTOWNISIU.....

0

Ważna są 3 pkt. i bardzo dobra dyspozycja Messiego (mimo braku szczęścia) VeB !!

0

Żal mi Leo bo rzeczywiście dzisiaj zasługiwał na conajmniej 2 bramki... jego jedan z lepszych meczów w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?