0

Villa to podstawa Hiszpanii. Gdy inni zawodzą on strzela!

0

Geble, ty głupi jesteś ? Kogo ma wystawić Guardiola ?!? Teraz będzie ciężko - mamy zaledwie dwóch podstawowych defesorów.

0

@Dziwne Nie chodzi o to. Barcelona była lepsza, ale jej pech, słabsza forma i tu miał troche racji Sawik pomyłki sędziowskie (liczne). Real gorszy ? 2:2, 2:2, 3:2 (dla Barcy), 1:2, 3:1 (wszystko nadal ) dla Barcy i zaledwie jedno osiągnięcie Realu Barcą 1:2.
Z Chelsea to olbrzymi pech i szczerze kibicuję Bawarczykom żeby się rozprawili i pokonali tę porażkę futbolu.
Co jeszcze mam Ci napisać ? Nie umiesz się pogodzić z porażką i godnie wygrywać. Nie popieram Sawika, bo on nie umie przegrywać, ale tych co godnie wygrywać nie umieją, tępię.

0

Nasz kapitan to prawdziwy wzór godny naśladowania - duch walki, siły, determinacji, pewności. Gdy znajdzie sobie cel będzie za nim podążał.

0

Arekfanfcb Jeśli chodzi o Zarra to ja twoją hipotezę popieram.

0

A jest jakaś relacja ?

0

Robertfrbdg Zawsze można za te 325 mln euro, a klauzula odstępnego koło nie wiem 100 mln euro. Messi kiedy tylko wrócić będzie mógł wbije do Barcy i Barcelona ma 225 mln euro i Messiego ;p. Mało realne, ale możliwe.

0

Dodam - Gdyby jednak (Bron Boże!) miało dojść do transferu Messiego (miejmy nadzieję, że to niemożliwe), to będzie koło 400 mln euro na transfery przy ewentualnym odejściu jeszcze jednego gracza Barcelony. To tylko taka informacja, która mam nadzieję, nigdy się nie spełni.

0

Mimo, żeod dawna chciałem zobaczyć teoceny najpierw kliknąłem na 325 mln euro :o

0

Lol, nie sprzedamy Messiego! Nawet za 325 mln euro ( Ronaldo za niecałe 100, widać różnicę ;o)! Messi jest niezbywalny i chcę aby ZAWSZE był na Camp Nou!

0

Może i Pedro słabo gra, ale musi zostać. Przypomni sobie formę z poprzednich lat i wtedy będzie naprawdę mocnym punktem drużyny.

0

To dobrze, bo za taką kwotę można z powodzeniem kupić 2 dobrych obrońców, np. Jordi Alba czy Alaba

0

Fajnie, że wbije do nas. Pasuje do naszego stylu gry i pomoże odzyskać nam LM i La Ligę. Bardzo ważne są jego warunki fizyczne i dobre strzały z dystansu.

0

Może i mnie na maxa skrytykujecie, ale spytam się - po co nam Van Persie! Jest stary, rozgrywa prawdopodobnie swój sezon życia i mamy przecież pełną linię ataku! Messi, Pedro, Tello, Cuenca, Villa, Alexis itd.! Van Persie! NIE! Potrzebny nam obrońca!

0

Alves jest dobry i chciałbym, aby został. Jeśli jednak będzie musiał odejść będę na pewno się smucił z tego powodu.

0

MartyMcfly Szczęsny zdecydowanie NIE! Kiepska, nie sory FATALNA gra nogami, doprowadziło nieraz do utraty gola! VV dziwne rzeczy robi (ostatnie kilka goli to głównie jego fatalna postawa), ale świetnie gra nogami. Ewentualnie Neuer. Linia ataku jest pełna, a konkurencja olbrzymia. Messi, Pedro, Alexis, Tello, Cuenca, Villa... Tylko przydałby się porządny lewy obrońca np. Alaba, ktoś na ŚO np. Thiago Silva

0

@FCB-Anek Nouera tylko Neuer! Tylko, że Neuer (Bayern) to obecnie najlepszy bramkarz, dlatego raczej potrzeba dużą ilość kasy na niego. Priorytet - dobry lewy obrońca, Bale (Tottenham), by się nadał, ale wolałbym Alabę (rówież Bayern Monachium ;p)

0

Ja chciałbym BVB :) Ewentualnie Bayern

0

Nie wiem, nie mi przyjdzie oceniac czy to dobre czy nie, bo nie znam zwyczajów ludzi z krajów Ameryki Południowej.

0

Ja mam jedno konto. Carles wracaj do nas! Jak najszybciej!

0

Ja musiałem naprędce szukać transmisji ,bo Canal + puściło reklamy -;-

0

Łezka mi się zakręciła w oku po przemówieniu Guardioli.

0

Nie odejdzie! Zostań DAni!

0

@dobry261 Ja od dobrych kilku lat najbardziej nienawidzę Chelsea, a nr. 2 to Real Madryt. Do Espanyolu nie żywię żadnych negatywnych, ani pozytywnych uczuć. Liczę na manitę.

0

Byleby tym razem w roli trenera wbił drużynie Mou manitkę :).

0

Już nie wiem kogo wybrać :p. Zarówno Alaba, jak i Alba są świetnymi piłkarzami.

0

Tak, tak może zaraz transfer do ligi polskiej... Dani Alves raczej nie odejdzie. Liczę na to, że zostanie na kolejne sezony.

0

46 goli ? Chyba 36 goli!

0

Messi x3! Brawo! ZP dla Lionela!

0

Jordi Alba to obrońca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?