0

Pele niej est najlepszy patrząc na historię. Tylko strzelił prawie 1300 goli i co? Zdobył mundiale, bo miał świetną drużynę, moim zdaniem nasza La Pulga jest lepsza :). To zaszczyt aż oglądać jego mecze ;p

0

Eric wracaj do nas! Ibrahim pewnie wbije :)

0

@whatis Prawda jest taka, że sędziowie popełniają błędy na korzyść RM, bo szefem jest jawny kibic Królewskich!

0

@Galacticos, nie będę nic mówił, jeśli gadasz, że Ronaldo jest lepszy od Messiego (inny temat), ale widać, że jesteś kibicem RM. Messi zdobył złotą piłkę w 2011 roku zasłużenie - LM, La Liga, Król strzelców LM i piękne bramki - Ronaldo, CdR i król strzelców La Ligi (pomocnicy na niego pracowali, głównie na karniaki), więc komisja dała słuszny wybór.

0

VV - Alves, Puyol, Mascherano i jakiś młodzieniaszek, ew. Alves, Pique, Mascherano, Puyol - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro (70 - Fabregas), Messi, Alexis (70 - Tello)

0

Damy radę! Liczę na naszych! Visca el Barcelona! 3:1 obstawiam

0

Pochwalam zachowanie :)!

0

Po co Van Persie? Mam już napastników całkiem sporo. Jeszcze Villa się wylecz... Zresztą on ma jedynie dobry sezon, a ogólnie nie wiadomo, jak dobry nie jest. Pomyślcie nad Jordi Albą i Guardiolą, aby kontrakt przedłużył

0

Myślę, że w najbliższym ma małe szanse na sięgnięcie, ale, kiedy dojrzeje i Argentynę zasili młode talenty... Cóż Argentyna będzie miała spore szanse

0

Messi i Muniesa dodaj ;p

0

@Hasz29 Tu się zgodzę, że ofensywa jest kiepska. Ale dlaczego? Nie ma Villi, który potrafił uporządkować ofensywę, brakuje Alvesa i jego rajdów, a Alexisowi oraz Cuence czy Tello brakuje dojrzałości i wirtuozji. Nie ma Xaviego i jego genialnych przerzutów, a Iniesta, Messi i Cesc to za mało. Messi, jak ma nie tracić piłkę, gdy musi ją rozgrywać, dryblować, strzelać, podawać? To jest naprawdę trudne.

0

A coś na Cuencę nie narzekałeś...

0

Ja liczę, jak jest teraz 6, to -3, bo FC Barcelona wygra w GD

0

@Hasz29 Skoro nie znasz się dobrze na nodze, to lepiej nie komentuj błędnie. Alexis ma bardzo ważne zadanie, jakim jest ściąganie obrońców, aby Messi, Iniesta czy Cesc mogli się rozkręcić i strzelać bramki. Cuenca to taki Alexis, a Tello to raczej coś w stronę skrzydłowego, bardzo skutecznego.

0

Powinniście już zmienić oceny, dać ZM Messiemu i podwyższyć Alvesowi

0

Widać, że nie mam sporo łatwiejszego terminarza ;/

0

Ja wierzę w CdR, LM i La Ligę ! :) Jednym słowem - w tryplet!!!
Terminarz FC Barcelony
RCD Mallorca - FC Barcelona 24.03.2012 18:00
AC Milan - FC Barcelona 28.03.2012 20:45
FC Barcelona - Athletic Bilbao 01.04.2012 19:00
FC Barcelona - AC Milan 03.04.2012 20:45
Real Saragossa - FC Barcelona 08.04.2012 19:00
FC Barcelona - Getafe CF 11.04.2012 19:00
Levante UD - FC Barcelona 15.04.2012 19:00
Ewentualny półfinał LM
FC Barcelona - Real Madryt 22.04.2012 19:00
Rewanż półfinału LM
Rayo Vallecano - FC Barcelona 29.04.2012 19:00
FC Barcelona - Málaga CF 02.05.2012 19:00
FC Barcelona - RCD Espanyol 06.05.2012 19:00
Real Betis - FC Barcelona 13.05.2012 19:00
Ewentualny finał na Allianz Arena
Athletic Bilbao - FC Barcelona 25.05.2012 20:00 finał CdR

0

Jeśli dojdą do półfinału to zarówno my, jak i oni mają napięty terminarz, bo jest mecz z RM i półfinał ;/.

0

Pewnie nie chciał mieć udział w tych oszustwach, jakie komisja podjęła.

0

Oczywiście o sprawiedliwych karach nie ma mowy...

0

Za niska ocena Alvesa, powinno być 3,4 ;/. Zanotował 2 asysty, ale zdarzył mu się słabszy mecz i dlatego sędzia podyktował dwie "11". Zresztą możliwe, że bez niego Messi miałby 2 gole mniej :). Zachowanie nierozsądne, ale można to uzasadnić tym, że był aktywny w ofensywie.
Thiago i Alexisowi bym dał kolejno 7,6, bo obaj zagrali całkiem niezły mecz.

0

Ja chcę żeby został :)

0

Damy radę :) Musimy wszystkie spotkania do końca sezonu wygrać + RM raz w lidze przegra + z nami przegra, to i tryplet będzie + obrona tytułu LM!!!

0

@duma.katalonii Ciota? Wątpię abyś tak mówił, kiedy stanowił pewny punkt w obronie, wg. mnie powinniśmy go sprzedać, kiedy będzie, jak najlepiej grał.

0

Długo sobie nie pograł ;/

0

Który teraz rekord pobije :D?

0

Całkiem nieźle :)

0

@Mateusz32112 Wprawdzie nie lubię RM, ale Ronaldo wiele razy postąpił elegancko w stosunku do innych ludzi. W chwili, gdy zagrożone jest czyjeś życie, jak choćby u Abiego, wszyscy piłkarze się jednoczą.

0

@FC1899Barca Taki drobny gest Pedro może być ważniejszy w leczeniu raka, niż pieniądze. Pieniądze szczęścia nie dają, a dla niej cenniejsza jest koszulka niż kasa.

0

Nie :) Uważam, że Messi zasługuje na 4 złotą piłkę i złoty but :) Barcelona sięgnie po CdR i LM i liczę na La Ligę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?