0

Brawo! Do końca wierzyłem!

0

Liczę, że w następnym sezonie również postanowią o odpoczynku, ponieważ widać, jak zmęczona jest Barcelona.

0

Madridistka Wystarczy, że przegracie z Atletico i Gran Derbi, a Barcelona resztę dokończy na fotelu lidera. Remis na Camp Nou? 5:0, 6:2 to nie remisy :)

0

To nie fair :( Powinno być 5:0 i wyrównanie rekordu Ronaldo!

0

LaMasiaTeam zawsze wygrywa! Tym razem 4:0 z Getafe! Tylko i na razie :D

0

4:0 nadal, jedynie :p

0

Człowiek opóźniony o około 10 dni :D. Dziś 10, a nie 1 kwietnia :D

0

Nic nie przychodzi mi do głowy nie licząc śmiechu :). Bez komentarza to zostawiam, bo to co Pele pisze, to jakieś bzdury. Zapytam się więc, gdzie jest Ronaldo? Moim zdaniem jest lepszy od Neymara i zdecydowanie gorszy od Messiego. Zresztą Generał (Xavi) też jest od brazylijczyka ZDECYDOWANIE lepszy!

0

2 post pod rząd, ale musiałem kolejny kanał znaleźć Canal + Sport

0

Nie mam listy, ale pamiętam, że zazwyczaj na SportKlubie leci

0

Mi się najbardziej podobało, jak Pepe kopnął kolegę :D.

0

Ja bym dał odpoczynek Xaviemu i Inieście, aby byli wypoczęci na najbliższe meczu z Chelsea x2 i Realem. Najlepiej dać słabszą kombinację środka pola, czyli Keita, Thiago, Muniesa.

0

Ja chciałbym zobaczyć:
Keita nie będzie grał w Barcelonie
Alba na lewej obronie
I to raczej wszystko :p

0

Neil, to jest faktami potwierdzone, więc nie wiem, czego ty się doszukujesz... To nie jest żaden "jad", tylko taka jest prawda, że murawy są przygotowywane pod drużynę gospodarzy w meczu przeciwko Barcelonie. Jeśli szukasz jadu idź na stronę realmadrid.pl

0

Jest :p, dokładniej rzecz mówiąc przed chwilą wyszedł :D

0

Ja typuję, że Barcelona wygra w miarę wysoko - 4,5:0,1

0

Brawo Barca ! Visca el Barcelona!

0

Oczywiście, że każdy go chce, bo to wspaniały piłkarz i człowiek, ale mam nadzieję, że zostanie w Barcelonie, jak najdłużej! Wracaj do zdrowia Villa!

0

Szkoda ;/ Ma już swoje lata ;/. Mam nadzieję, że powróci do nas, bo to nie tylko najlepszy rozgrywający świata, ale również prawdopodobnie najważniejszy lub prawie najważniejszy gracz w Barcelonie. Nikt nie potrafi na chwilę obecną takich dokładnych, precyzyjnych przerzutów, wspaniałych prostopadłych piłek i niezwykłej umiejętności dostrzegania wielu ważnych rzeczy na boisku!

0

Nie no taki zjeb madrycki, jak Aybarca, który kurwa nie ma nic do roboty, jak utrudniać innym życie pisząc bzdury, zamiast pokazać, że porównanie jest nieprawdziwe? Oczywiście moim zdaniem, jak najbardziej mają tu racje kibice Barcelony. Ale fani wielkiego Realu, który dostaje wpiernicz od Barcelony w każdym meczu się nie pogodzą. ŻAL.

0

@Aybarca Messi nie ma świetnej głowy, ale potrafi na pewno jak na Barcelonę całkiem nieźle zagrać głową. Ronaldo ma świetne strzały z dystansu? Jak wali z całej pety w sam środek bramki... Wiesz co to jest przykład? Nie wymienia się wszystkie mecze tylko 1,2. Naucz się, że Messi strzelił koło 25 goli dla Barcelony prawą nogą i mi się zdaje, że koło 7-8 główką było. Wolny z Atletico? Nie trzeba grać na gwizdek, nie ma tego w przepisach. Nie znasz się na futbolu nie pisz, jeśli masz przyprawiać innym o ból głowy takimi głupimi komentarzami.

0

Ja uważam, że ten trochę się przeliczy, bo Real vs Bayern będzie wyrównany i nie będzie dla mnie wielkiego zdziwienia, że RM odpadł! Co do La Ligi - uważam, że Real nie liczyć Camp Nou, straci jeszcze 3 punkty. Trzeba wierzyć, tylko, że Barcelona wszystko wygra

0

Piękny rok 2009, a wszyscy, którzy wypominają kontrowersje niech pamiętają, że były po obu stronach!

0

Damy radę! Ale będzie ciężko, bo RM jest w międzyczasie ;/! Visca el Barcelona!

0

Fajnie, że zostaną

0

Naklikałem się ;). Głównie nie licząc osób które lubię (Messi itp.) głosowałem No Way! :)

0

Liczę na FC Barcelonę. Można się spodziewać porażki Królewskich na CN, co świadczą dobitnie wyniki 5:0, 6:2 itp. Valencia czy Atletico to drużyny, które mogą odebrać punkty Realowi. Będziemy my musieli również uważać, aby się nie potknąć! Mourinho tracił zawsze pod koniec sezonu punkty w meczach ligowych! To może być możliwe, aby FCB obroniła swój tytuł :) Liczę na powtórzenie wyczynu z 2009 (każdy wie co się wydarzyło :D)

0

Nie licząc w/w powodów uważam, że :
Najlepsze:
Dominacja przez 90 minut + cenne 3 punkty z pogromcą ManU w Lidze Europejskiej.
Najgorsze:
Słaba gra Osasuny z RM i nadal 6 punktów straty (I tak liczę na to, że FCB zdobędzie mistrza!)

Visca el Barcelona!

0

Napisali Critiano Ronaldo zamiast Cristiano :) Mały błąd, mnie nie interesuje :p

0

@Patroklos, ale musisz przyznać, że cała drużyna pracuje na karne dla CR7. Co do Messiego to kilka rzeczy - Brak karnych dla nas, Messi ma często jakiegoś pecha przy strzelaniu karniaka, bo bramkarz wyczuwa intencje, gdzie piłka poleci, ponieważ strzela w prawą stronę i na podobnej wysokości ;/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?