Barcelonista :)
Dołączył/a: marzec 2012
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z LEO :)
0
Nie wiem po co wykładają taką kasę za Neymara, jak Hulk taniej pójdzie i moim zdaniem byłby przydatniejszy dla nas od Neymara, który głównie drybluje (Messi), a kogoś w stylu Hulka nie mamy.
0
@cymek Oczywiście Pepe powiedział przez przypadek, bo mu koledzy nakazali :)
0
Adriano powinien zostać :)
0
@whatis Po co wchodzisz na tę stronę? Czytaj ze zrozumieniem, że nie było tam najlepszego klubu świata! A Barcelona ostatnio punktów nie gubi
0
Za dwa sezony będzie artykuł o 369 goli, a może już w kolejnym ? :)
0
Sam czeka na przeszczep i jeszcze innym daje wsparcie?! Brawo
0
Ma rację :) Ja sam już się łapałem za głowę patrząc co on robi :D
0
Do tej pory najlepsza drużyna :D
0
Ja wolę RM niż Bayern :) Nie zapominajmy, że będzie to na Allianz Area :). Najbardziej bym wolał Apoel Nikozja, ale jednak to marzenia :)
0
Co raz lepiej Pedro i dobry Mascherano :) W końcu Messi nie traci po 10 piłek :)!
0
Liczę na zwycięstwa do końca sezonu!
0
Geniusz :)
0
@ banankumba W pełni się z Tobą zgadzam
0
Wszyscy w Ciebie wierzą. Wracaj
0
Dziwne :) NIe pamiętam, kiedy RM pokonał Barcelonę (nie licząc CdR) :) Może mu się lata pomyliły, a może zwyczajnie pycha i próba koloryzowania tego, że FC Barcelona nie wylosowała najgorzej? Jakikolwiek powód jest on się tylko ośmieszył
0
Nie spodziewałem się takiego gestu ;/. Ale ważniejsze od gestu jest to, abi wrócił do zdrowia
0
Szkoda, że jest chory. Był jedną z moich ulubionych OSÓB, nie piłkarzy, chociaż i tu i tu się zgodzę ;(. Życzę mu powrotu do zdrowia. Jeśli będzie mógł zagrać to świetnie, ale lepiej, aby długo przeżył niż grał ;(
0
3 punkty, teraz porażka RM :)
0
Damy radę z Milanem i z zespołem w półfinale
0
Znowu :(
0
I mają rację (oprócz ostatniego :d) ! Barcelona pokona Milan :). RM 1:0 u siebie z Apoelem i miejmy nadzieję na zwycięstwo Nikozji u siebie z RM :)
0
Czeka nas ciężka przeprawa, ale i tak wzniesiemy puchar i obronimy tytuł mistrza europy i świata!
0
@JoeBlack Jak nie? Zapomniałeś może, jak pisałeś, że RM ma łatwą drogę przez Bayern, a FCB trudną przez Chelsea. Czyżbyś zapomniał?
0
) zapomniałem o nawiasie :)
0
@fanatykpilki RM ma lepszą obronę od Bawarczyków, ale masz tu rację, że Bayern ma świetnych skrzydłowych, bramkarza oraz Gomeza, który jest niezawodny (chociaż zazwyczaj trafia do bramki z najbliższej odległości
0
@JoeBlack Jesteś dziecięcy, skoro mówisz, że RM kupuje mecze. Bayern ma piłkarzy typu Gomez, Ribery, Lahm czy Neuer i to są świetni piłkarze. Bayern jest zdecydowanie lepszy od Chelsea, a ty mówisz, że Chelsea ma więcej argumentów dla FCB niż Bawarczycy dla RM
0
Tak, ale niestety to aż zbyt pechowe losowanie, aby mogło być prawdziwe
0
Co innego w lidze, gdzie Barcelona przez sędziów traci punkty, a RM zdobywa
0
@JoeBlack Kasa to nie wszystko, to losowanie nie było ustawione, tylko Barcelona ma pecha. Jak losowanie może być ustawione? Tego pewnie nie wiesz