0

Zgadzam się z LEO :)

0

Nie wiem po co wykładają taką kasę za Neymara, jak Hulk taniej pójdzie i moim zdaniem byłby przydatniejszy dla nas od Neymara, który głównie drybluje (Messi), a kogoś w stylu Hulka nie mamy.

0

@cymek Oczywiście Pepe powiedział przez przypadek, bo mu koledzy nakazali :)

0

Adriano powinien zostać :)

0

@whatis Po co wchodzisz na tę stronę? Czytaj ze zrozumieniem, że nie było tam najlepszego klubu świata! A Barcelona ostatnio punktów nie gubi

0

Za dwa sezony będzie artykuł o 369 goli, a może już w kolejnym ? :)

0

Sam czeka na przeszczep i jeszcze innym daje wsparcie?! Brawo

0

Ma rację :) Ja sam już się łapałem za głowę patrząc co on robi :D

0

Do tej pory najlepsza drużyna :D

0

Ja wolę RM niż Bayern :) Nie zapominajmy, że będzie to na Allianz Area :). Najbardziej bym wolał Apoel Nikozja, ale jednak to marzenia :)

0

Co raz lepiej Pedro i dobry Mascherano :) W końcu Messi nie traci po 10 piłek :)!

0

Liczę na zwycięstwa do końca sezonu!

0

Geniusz :)

0

@ banankumba W pełni się z Tobą zgadzam

0

Wszyscy w Ciebie wierzą. Wracaj

0

Dziwne :) NIe pamiętam, kiedy RM pokonał Barcelonę (nie licząc CdR) :) Może mu się lata pomyliły, a może zwyczajnie pycha i próba koloryzowania tego, że FC Barcelona nie wylosowała najgorzej? Jakikolwiek powód jest on się tylko ośmieszył

0

Nie spodziewałem się takiego gestu ;/. Ale ważniejsze od gestu jest to, abi wrócił do zdrowia

0

Szkoda, że jest chory. Był jedną z moich ulubionych OSÓB, nie piłkarzy, chociaż i tu i tu się zgodzę ;(. Życzę mu powrotu do zdrowia. Jeśli będzie mógł zagrać to świetnie, ale lepiej, aby długo przeżył niż grał ;(

0

3 punkty, teraz porażka RM :)

0

Damy radę z Milanem i z zespołem w półfinale

0

Znowu :(

0

I mają rację (oprócz ostatniego :d) ! Barcelona pokona Milan :). RM 1:0 u siebie z Apoelem i miejmy nadzieję na zwycięstwo Nikozji u siebie z RM :)

0

Czeka nas ciężka przeprawa, ale i tak wzniesiemy puchar i obronimy tytuł mistrza europy i świata!

0

@JoeBlack Jak nie? Zapomniałeś może, jak pisałeś, że RM ma łatwą drogę przez Bayern, a FCB trudną przez Chelsea. Czyżbyś zapomniał?

0

) zapomniałem o nawiasie :)

0

@fanatykpilki RM ma lepszą obronę od Bawarczyków, ale masz tu rację, że Bayern ma świetnych skrzydłowych, bramkarza oraz Gomeza, który jest niezawodny (chociaż zazwyczaj trafia do bramki z najbliższej odległości

0

@JoeBlack Jesteś dziecięcy, skoro mówisz, że RM kupuje mecze. Bayern ma piłkarzy typu Gomez, Ribery, Lahm czy Neuer i to są świetni piłkarze. Bayern jest zdecydowanie lepszy od Chelsea, a ty mówisz, że Chelsea ma więcej argumentów dla FCB niż Bawarczycy dla RM

0

Tak, ale niestety to aż zbyt pechowe losowanie, aby mogło być prawdziwe

0

Co innego w lidze, gdzie Barcelona przez sędziów traci punkty, a RM zdobywa

0

@JoeBlack Kasa to nie wszystko, to losowanie nie było ustawione, tylko Barcelona ma pecha. Jak losowanie może być ustawione? Tego pewnie nie wiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?