Barcelonista :)
Dołączył/a: marzec 2012
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw Alves, później Pique, może od razu Messiego, Xaviego i Iniesta? Bez komentarza
0
Oczywiście, że nie przyznają. Myślę, że gdyby był to Real Madryt to by przyznały -;- Głupio
0
Kiedy będą oceny tego meczu? Nie radźcie mi goal.com, bo tam wchodziłem już!
0
@Krulewskiklubreal Gdybyś to wiedział co znaczy wszystkie piłki grać na zawodnika... Tak gra Arsenal na Van Persiego! Chcę Ci przypomnieć co oznaczają statystyki - liczba strzelonych goli, asysty itd. Oglądając mecz można wywnioskować te piłki. Kibicu Realu, Messi jest lepszy od Ronaldo, dlatego nie trzeba na niego posyłać cały czas piłki, aby strzelił gola!
0
Liczę na Messiego i Barcelonę (Pamiętajmy, że Messi ma 2 miejsce w asystach!)
0
Brawo! Guardiola zapewne miał łzy w oczach.
0
Dajcie sobie spokój! Zatańczyli i przeprosili (za to, że się cieszą ze strzelonego gola - dziwne co nie?). Powinni sobie spokój dać z tym ^^
0
Nie zapominajmy o asystach Leo - ma ich więcej od Cristiano !
0
Dobrze, że przeprosili, ale coś czuję, że koledzy im "pomogli" to zrobić.
0
Gracies Pep! THank You! Dziękuję!
0
Dziękuję Pep ! Nie raz płakałem ze szczęścia, gdy Barcelona z Pepem osiągała sukcesy. Teraz płaczę ze smutku, że odchodzi.
0
Wygramy! Wiara czyni cuda, a nadzieja... Każdy wie co czyni. Visca el Barcelona!!!!!!!!!!!!!!
0
Damy radę! Visca el Barcelona!
Do boju Barca!
0
Ja kibicuję tak w różnych krajach :
W Niemczech Borussi Dortmund
W Hiszpanii BARCELONIE Vamos Barca!
We Włoszech Juventusowi
W Anglii Arsenalowi ( I Man.C)
I Lille w Francji!
życzę im wszystkim mistrzostwa ! A Barcelonie 6 trofeów w tym sezonie!
Visca el Barcelona! Visca el Catalunya!
0
Chelsea tak grając, może zaszkodzić - jedna kontra i resztę wiecie. Barcelona MUSI poprawić skuteczność. Dadzą radę!
Visca el Barcelona! Visca el Catalunya!
0
Barcelona przejdzie! Dobrze mówi ! Dać mu Piwko :D! Chcę, aby Barcelona wygrała w finale w IDENTYCZNYCH kontrowersjach, jak teraz wygrał Real. To jest - walnięcie Adriano łokciem przez Pepe - gol uznany itd. (nie wspominając o rzutach rożnych)
0
"choć puszczał szmaty jak każdy bramkarz Barcy :D" Szmaty to ty tu opowiadasz
0
Jest moim zdaniem zły na Pepa. Mou jest lepszy ? Pepowi może brakuje doświadczenia, ale niech popatrzy na tytuły, które drużyna osiągnęła z nim i "hiszpańskimi piłkarzami".
0
I oby to się nigdy nie zmieniło! Mam dobre przeczucia co do meczu, obstawiam, że Barcelona wygra 3:1. Mam nadzieję oczywiście na manitkę, 5:0 dla Blaugrany i obejrzenie wtedy twarzy Mou, ale zadowolę się zwycięstwem Barcelony :p
0
Fajnie pokazane statystyki :)
0
Jednak Casillas częściej interweniuje :(
0
Cuenca irytuje mnie z tego powodu, że trochę aż ZBYTNIO symuluje. 2 karne były zasłużone, ale ten z meczu przeciwko L'Hospitalet.
0
Nie wiem, który kibic Madrytu minusiki oddaje :)
0
Kochają z podziwu i pragnienia bycia kimś, kto choćby ma cząstkę jego umiejętności :). Bo to co wyprawia jest WIĘCEJ niż niesamowite!
0
Szkoda, że nasza młodzież jest w środkowej części tabeli. Mam nadzieję, że w przyszłości ich starsi koledzy zmienią to.
0
Brawo Barca!
0
Messi! Visca el Barcelona!
0
Co prawda ich strata do Realu zmalała z siedmiu, do pięciu punktów, ale podopiecznym Pepa Guardioli zależało na zwycięstwie. Chyba do 6 punktów! Brawo Barcelona! Liczę na wpadkę Realu!
Visca el Barcelona!
0
Teraz jeden z najtrudniejszych okresów! Chelsea - Real - Chelsea ;/. Ciężki mecz
0
wg. mnie graczem miesiąca Messi