0

Milan nie jest mocny, ale to Arsenal grał katastrofalnie w 1 meczu, dlatego się dostał

0

Najgorsze możliwe losowanie dla FC Barcelony i najlepsze dla Realu Madryt. Barcelona ma przed sobą 2 trudne mecze z Milanem i kolejną rywalizację Z Chelsea Londyn (najprawdopodobniej). W finale na 90% zmierzy się z RM :(

0

Kilka uwag, dlaczego to co powiedział jest słuszne i prawdziwe (nawet patrząc tylko na ostatni mecz w LM ).
1. Bramki Messiego były zdecydowanie ładniejsze (Gomez do pustej bramki strzelał)
2. Messi pobił, a nie wyrównał rekord
3. Nie tylko strzelał, ale i rozgrywał (Messi)

0

Aby wygrać LM trzeba pokonywać najlepszych :). Liczę w 1/4 na Benficę, 1/2 na AC Milan (który wyeliminuje RM w 1/4, wątpliwe, ale taką mam nadzieję :)) i w finale... Chelsea Londyn :)

0

Ja chciałbym trafić na mocniejsze ekipy typu AC Milan czy Real Madryt dopiero, kiedy będzie sprzyjał nam terminarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?