0

@Hushovt Jest sporo, ale przy każdym jest jakieś ale.

2

@koksik2700 Ludzie też będą płakać jak wtedy, tylko ze szczęścia.
Szkoda tylko, że nie widać odpowiedniego kandydata na nowego trenera, ale to już temat na inną dyskusję.

2

@sebasek99 Nie oglądam zbyt dużo horrorów, ale wolę takie typu Obecność. Dobrze budowane napięcie, w trakcie trwania filmu coraz płynniejszą akcja, ciekawa fabuła z mile widzianym jakimś sekrecikiem z przeszłości, który rzutuje potem na pewne wydarzenia w filmie. Atmosfera tajemniczości i grozy.

0

Piękny samobój. Jak Arsenal w Pucharze Gampera.

1

Moriba, Moreno i 3-0. Ale poklepali chłopaki.

0

1-0 dla Hiszpanii, ależ akcja Navarro.

0

@Rewolucja123 To jak to z Tobą jest. Skoro Twój idol i autorytet Valverde wystawia Semedo a nie Roberto to czy nie powinieneś uznać, że Semedo jest lepszy?

6

@LuisSalvano Bohater, jakiego potrzebujemy, a na którego nie zasługujemy. Kiedy gdzieś z tyłu głowy pojawiła się nieśmiała myśl, że dyskusja została już wyczerpana, on wraca w najmniej oczekiwanym momencie ze swoim ulubionym tematem. Tematami, bo w końcu Neymar też już dziś był. Szacunek.

1

@FCBeSeM A nic. Jeden wuefista przebudził się ze snu zimowego po wywiadzie Pique.

5

Valverde tak zmusiły okoliczności, że Firpo(o którego kupno sam prosił) i Wague siedzą zdrowi, a Roberto wchodzi na 20 minut i zabiera im minuty. Paranoja.

1

@SeeleyBooth Sos cząstkowy
No i hot dog tylko z arabskim pikantnym. A nie jakieś czostnki.

4

Nie wiem, ale może ja czegoś nie rozumiem. Czemu ciągle ktoś się przypieprza do Umtitiego, że od czasu leczenia u "szamanów" jest wiecznie kontuzjowany, skoro wrócił w lutym i był zdrowy cały czas tylko po prostu nie grał. Złapał na początku sezonu uraz stopy niezwiązany z problemami z kolanem. Teraz był 2 razy niepowołany, ale nie ma odnowienia urazu, tylko dmuchają na zimne. Sam Lenglet mówił na konferencji, że sam jest "mocno poobijany". Można więc powiedzieć, że od czasu powrotu w lutym opuścił z powodu problemu z kolanem 2 mecze. Te ostatnie. Tymczasem płynie taka narracja, jakby on nie robił nic poza leżeniem na łóżku z bambusa gdzieś w dalekiej Afryce.

0

@macio_944 Film średniawy jak dla mnie, ale zgadzam się, Pitt wypadł świetnie i był wręcz stworzony do tej roli. Powiem więcej, jeżeli już mielibyśmy posądzać kogoś o schematyczność, to właśnie DiCaprio, który...no właśnie, zagrał typowo dla siebie, a jego postać była dużo prostsza od Pitta.

11

@hoeniker Lewica: tworzy nowe śmieszne słowa, tylko po to, żeby podkreślić jak bardzo kobiety z lewicy czują się kobietami. Zastanawiają się czy feminatywem od słowa "gość". Będzie "gościni" czy "gościa". A może "gościuwa".
Prawica: ma z tego bekę.
Wniosek: Ta prawica to się tylko głupotami zajmuje.

0

@GeraltzKatalonii Już wiele meczy razem zagrali, a ten z Eibarem był jedynym, w którym jako trio zaprezentowali się dobrze.

1

@Rewolucja123 Suareza wywalić Albę zostawić.

2

@GeraltzKatalonii Ale to mecz z Eibarem był wyjątkiem, a nie ten że Slavią.

0

@Volk Byłby częściej przy piłce i mniej by biegał. Tyle.

1

@DonAndrzejos *Suarez do zmiany

2

@IronSanHybrid A wejdzie w miejsce Ansu znając Gargamela.

0

Ansu dziś słabo, ale i tak zrobił lepsze wrażenie niż Suarez czy Griezmann w ostatnich meczach.

0

@Kapitan hawk Jak ktoś pisze do pojedynczej osoby w liczbie mnogiej, np. "Was już całkiem popier****ło" w odpowiedzi do pojedynczego komentarza pojedynczej osoby.

0

@sebasek99 No czyli jego przekaz jest taki, że posłów jest za dużo, ale o liczbie posłów stanowi konstytucja, której chcąc nie chcąc trzeba przestrzegać. Jakby go dziennikarz przycisnął i się dopytywał ilu jest, a ten dalej nie odpowiedział to można by się przypieprzać, że wiedział, a teraz już nie wie, jednak przynajmniej w przytoczonym fragmencie nic takiego nie ma miejsca, więc nie rozumiem o co chodzi.

1

@Fabik87 Francesc Aguilar i wszystko jasne.

0

@kkbarca Coutinho to chociaż podawał do tyłu. Griezmann nie podaje do nikogo bo nie dostaje piłki. Więcej w ataku jest widoczny Lenglet wyprowadzający piłkę z obrony.

0

@draxidox Suarez co prawda spieprzył wszystkie sytuacje jakie miał, ale najważniejsze że do nich w ogóle doszedł. Dobry mecz.

1

@Janiama Jeżeli jesteś inteligentny, to taki komentarz jest całkowicie zbędny. Każdy inteligentny użytkownik zdaję sobie sprawę jak funkcjonuje ta strona. Prościutko do gównoburze to prowadzi. Jeśli tak Ci nie pasuje, że Polacy to kłótliwy naród to zacznij od siebie i unikaj takich wpisów.

0

@Bagsik88 To był jeden z tych 3 razy. Pozostałe 2 wyszły.

0

@Bagsik88 Cały zeszły sezon graliśmy 4-3-3, było zmienione chyba 3 razy, w tym raz w finale PK i właśnie pomogło.

4

@snoopdegie Wróci Donald i zrobi z Polski zielona wyspę. Tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?