Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@NeroTFP Mi jakoś sukcesy Barcelony większą radość sprawiają.
0
@Krystek9318 Za chwilę widzę się z szejkiem tylko jeszcze na kebaba skoczę.
14
Widzę, że powstał nowy "żart".
Leci on jakoś tak:
Dzieciaczki z La Rambli obraziły się na Neymara, bo "opluł" klub. Skoro tak to niech pokażą filmik jak Neymar opluwa kibiców.
A szkoda strzępić ryja.
7
@LuisSalvano Nic sobie nie ubzdurali.
A w kwestii przynudzania nie masz prawa krytykować kogokolwiek.
2
@bartekmess A nawet jakby było to nie należy tego brać na poważnie.
0
@LuisSalvano
Zaraz co? Jeżeli ktoś jest dodatkiem do transakcji to Rakitić. Dla zbicia ceny. Bez Dembele się nie zgodzą, bo nie będą mieli zastępcy.
Tak wiem, jest "mnóstwo opcji", ale jakoś o żadnej nie słychać.
0
@sidzej Taka żeby była w miarę prosta.
Capriciosa prosta a dobra. Pepperoni też. Byleby nie było kurczaka i ananasa.
1
@Janiama I jeszcze z tym Dembele ciekawa sprawa. Przy takim ustawieniu fajnie by było mieć zmiennika, tym bardziej takiego na oba skrzydła. Normalnie to by nie przeszło. Przesądziła ostatnia kontuzja i desperacja w sprawie Neymara. PSG potrzebuje następcy. Gdyby nie to podejrzewam, że Dembele nie byłby w ogóle rozpatrywany w sprawie transferu.
To jest główna karta przetargowa. PSG się zgodzi nawet na mniejszą cenę niż pierwotnie jeśli Barca im zastępcę załatwi. Rakiticia PSG na gwałt nie potrzebuje. To dla zbicia ceny.
1
@Janiama Może Griezmann z Suarezem by się trochę powymieniali. A tak to wszyscy będą chcieli grać. Jak 4-2-3-1 to Rakitić jest idealny. Skoro ma zostać włączony w transfer Neymara to kto obok de Jonga? Busquets się nie nadaje. Chyba Roberto. Powinien dać radę. Vidal jest za bardzo elektryczny.
Poświęcenie Griezmanna jak najbardziej, jeśli będzie trzeba. Może trochę szkoda, ale to niesamowicie inteligentny zawodnik. Da radę bez problemu. To jest o wiele lepsza rola niż jakby miał na lewym skrzydle grać.
9
@Lola120
#TakdlaodejściaRakiticia
#Niedlawypychaniagonasiłę
0
@Aerox Przecież ludzie jadą po Romero więc nie wiem o co chodzi.
12
@IronSanHybrid Co za cep
1
@koksik2700 Nie wiem czy wiadomo skoro takie rzeczy piszesz :)
6
@koksik2700 Ludzie się martwią że znowu sobie nogę rozwali. Jeśli będzie zdrowy to wiadome jest że da więcej niż Dembele.
Elementarny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
0
@Dejvv Oby nie było gniota jak z Griezmannem. Jak już ma przyjść to niech akcję promocyjną zrobią porządną.
2
@msmsms Normalnie. Lewe skrzydło i chłopa nie ma.
Bardzo się obawiam, że tam wyląduje po powrocie Messiego.
0
@D10SLEO Dzisiaj jeszcze nie było.
0
@Colon Dla wizerunku zakontraktowanie. Jeśli nie przyjdzie to minie trochę czasu i ludzie zapomną o tej sadze. A zachowania Neymara sprzed 2 lat nie da się zapomnieć.
3
@SeeleyBooth Valverde: Potrzymaj mi piwo.
Z dystansem proszę.
5
@Tom0VeB Uniwersum Szkolnej 17
9
@konrad1661 A ja życzę mu wszystkiego dobrego. W Barcelonie czy poza nią.
0
@moronw Nie, wcale. Wciskanie go na siłę jako rozliczenie za Neymara do PSG, mimo deklaracji Bartomeu i Segury, że jest ważnym piłkarzem i nie chcą się go pozbywać. Traktowanie piłkarza po prostu jak worek pieniędzy. Lol
5
@blazeq Chciałbym tylko przypomnieć, że Carles Perez nie istnieje na lewym skrzydle, a będzie zmuszony tam grać jak już Messi wróci.
0
@MarioVeB! Ale... Ale przecież Dembele, Suarez i Rakitić...
0
@bartoszekkk U nas też by nie grał.
6
@ViscaBarca123 Jak mnie ten Real denerwuje. Każdego młodego chcą podpieprzyć, a że mają dużo hajsu to często im się to udaje.
16
Ale u Gryzaka super jest to, że jak widzi odsłoniętą stronę a na niej wolnego zawodnika, to momentalnie zagrywa tam piłkę.
0
@BarcaInfo Tylko żeby go nie traktowali jak starą szmatę, tak jak było w przypadku Coutinho. Nie chcę żeby zasłużony zawodnik był w nieodpowiedni sposób wywalany z klubu.
1
@Piotr89Sand Ale tamci piszą na poważnie, przynajmniej niektórzy.
0
@ViscaBarca123 Kurde gdzie Orellana?
A w ogóle miał być artykuł o nim, skąd takie opóźnienie?