Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcin000019 Jak Coutinho nie zalicza się do najlepszych to już nie wiem kto.
TOP3 zawodników ligi angielskiej pod koniec przygody z Liverpoolem.
3
@culesjasiules Grał w pomocy całe 2 razy, kiedy trzeba było nacisnąć w drugiej połowie.
Co ciekawe były to dobre występy.
4
@leonardo93 Neymar
0
@ViscaBarca123 Ten Agoume którym się interesowaliśmy jest w Mediolanie?
0
@VamosRakieta W sensie, że pod względem błędów ortograficznych? To jednak jest. Jeśli u nas na stronie ktoś tak napisał to tylko prześmiewczo.
0
@Zip Bardzo dobrze wychwycone, mogłem na pewno posłużyć się lepszym językiem, natomiast dobrze wiemy, że mówiąc o braku szacunku nie miałeś w zamiarze odnosić się do tego jednego zdania, tylko do całości tekstu, w którym jako całość brak szacunku do Rafinhi się nie objawia.
Jak będzie z tymi meczami?
1
@Zip Gdzie ja wyraziłem brak szacunku w stosunku do Rafinhi?
Właśnie to też ciekawa sprawa. Sympatia zasłania rzeczywista wartość zawodnika.
Casus Malcoma i Denisa.
Skoro był jednym z lepszych nieraz, to możesz przytoczyć takie mecze? Z sezonu 18/19, poza meczem z Interem, który już wymieniłem. Tak ze 2-3. Poważnie, chętnie się dowiem, może o jakimś meczu zapomniałem.
7
Rafinha to jest wrzód na tyłku większy niż Denis Suarez. Nie wiem, który już raz on odchodzi z klubu, ale znając życie znowu nic z tego nie będzie. Ciągle jest tak samo. Słychać o różnych klubach, ale zawsze coś jest nie tak. A to klub docelowy nie występuje w LM, a to za pała pensja, a to nie pasuje a tamto nie pasuje. I finalnie zostaje w Barcelonie, zabierając miejsce zawodnikom lepszym i młodszym. Teraz padnie na Puiga. To pokazuje, że mamy do czynienia z piłkarzem o małej ambicji. Gdyby naprawdę mu zależało na regularnej grze, to naprawdę już dawno by odszedł. Rok temu czy w tym okienku, ale jak widać kurczowo trzyma się swojego miejsca. Transfer do Valencii upadł jak rok temu do Betisu. Doniesienia mówią, że ze względu na jego kontuzje, ale za dużo tych upadłych transferów, żebym uwierzył, że jemu serio zależy na grze.
Jego wszechstronność na nic się zdaje, bo on w pomocy nie istnieje. Dobrze wygląda jako pomocnik schodzący ze skrzydła, bardzo dobrze chroni piłkę i ma świetną technikę. Tyle, że nie potrafi przekuć umiejętności technicznych na wymierną korzyść dla zespołu. Nawet w ostatnim meczu. Popisał się świetnym strzałem, ale najlepszą okazję wykreował hejtowany ze wszystkich stron Dembele, podając właśnie do Rafinhi, który strzelił tak sobie wprost w bramkarza.
Więc wróci Messi, a Rafinha powędruje na ławkę lub trybuny. Gdy już zagra to na nie swojej pozycji, a np. na pozycji Puiga, któremu zabierze miejsce wśród powołanych. Natomiast w mniej ważnych meczach gdy Messiego nie będzie spokojnie może wystąpić Carles Perez.
Także tak to wygląda. Zawodnik może i dobry, ale więcej w tym efekciarstwa niż efektywności. Nie mam pojęcia po co go trzymać. Wiem, że narażam się teraz licznym fanom Rafinhi, którzy przypomnieli sobie, że on istnieje w presezonie, ale dokładnie taką samą sytuację mieliśmy rok temu i swoje dobre występy zakończył na presezonie i jednym dobrym meczu z Interem, a potem znowu kontuzja.
0
@ściah Ale mi nie zależy, żeby przeciętniaki jak Oriol Busquets z całą bandą innych przeciętniaków zagrały przeciętny meczy z Celtą, przegrały 2-0 i wróciły do rezerw. Skoro zawodnik nie wyróżnia się na tle trzecioligowców, to trudno tego oczekiwać na poziomie 3 ligi.
Puig, Puig i jeszcze raz Puig. Najlepszy pomocnik Barcy w presezonie, błyszczy w każdym meczu niezależnie od poziomu rozgrywkowego. Nie mamy takiego kreatywnego pomocnika w kadrze. On powinien po prostu grać i tyle. Kosztem Alenii, kosztem Rafinhi, kosztem Roberto oraz każdego innego zawodnika, który prezentuje się gorzej od niego lub który nie będzie w stanie dać tego czego on daje.
No i Ansu Fati również prezentuje się znakomicie, a zawodnika jak on również w kadrze nie mamy, powinien jak najczęściej dostawać okazje na grę. Wolę, żeby ta najlepsza dwójka dostała swoje szanse regularnie niż wszyscy inni zagrali razem w jednym meczu, bo to jest droga do nikąd.
3
@BarcaInfo Żenada. On w środku pola nie istnieje, gra dobrze tylko jako taki schodzący pomocnik ze skrzydła, pozycja Messiego, więc nie będzie grał.
To też świadczy o ambicji samego zawodnika. Gdyby naprawdę mu zależało na regularnej grze, to już dawno by to zrobił, ale zawsze jest jakieś ale. A to, że klub docelowy nie występuje w LM, a to nie ma korzystnej oferty finansowej itd. To jeden z powodów dla których nie pałam zbytnią sympatią do tego zawodnika.
Zostanie kolejny rok i kolejny rok będzie zabierał miejsce lepszym i młodszym. Tym razem padnie na Puiga.
2
@Boberson Dobrze, kolejny zawodnik, który przez podobieństwo do Messiego byłby upchany na nie swojej pozycji.
16
@Gosciuu Nie
0
@Odesseiron Nie zgodzę się, ponieważ nie będzie właściwie kogo kupować. Mamy świetnie obsadzoną bramkę, środek obrony i lewą obronę. Mógłby przyjść jakiś PO, ale nie przyjdzie, bo rynek jest bardzo ubogi. W pomocy jest wręcz za dużo zawodników i należałoby zrobić czystki, a nie jeszcze kogoś kupować. W ataku za Suareza może zagrać Griezmann.
Jedynym zawodnikiem, którego potrzebujemy na gwałt jest lewoskrzydłowy.
Mi się nasza pomoc jakoś bardzo nie podoba, nie ma co porównywać do tego co było 2-3 lata temu, ale wciąż uważam, że za mało jakości w jednostkach tam jest i chętnie bym jakiegoś cracka tam jeszcze zobaczył, ale mimo to taki pomocnik to nie jest transfer pierwszej potrzeby.
2
@Krystek9318 On też twierdził na podstawie jednej plotki, że jutro jest konferencja Verrattiego. Od tego rzekomego jutra minęły już ponad 2 lata.
1
@Wilczeq Bartomeu tak normalnie nie wywaliłby żadnego trenera, a już zwłaszcza Valverde. Trzeba jednak pamiętać, że za 2 lata wybory. Valdek ma złe notowania u cules, a Bartek nie będzie chciał podpaść opinii publicznej. Na tę chwilę uważam, że Ernesto na 80% opuści klub po zakończeniu sezonu niezależnie od wyników, jakby się coś waliło paliło to wtedy zostanie wywalony, ale naprawdę nie przewiduję takiego scenariusza. Wróci Messi, wróci Arthur, gra toporna jak zawsze, ale punkty będziemy ciułać.
7
@Tiisso Gdyby miał kontuzję, to klub już dawno wydałby oświadczenie. Podrapał się po tyłku i już wszyscy wieszczą tragedię :)
0
@Bambus150400
Po meczu z PSG ogolił też łeb na łyso.
Skoro nie oglądałeś regularnie(gdybyś oglądał to wiedziałbyś, że nigdy go nie lubił) to po co się wypowiadasz.
Jak ten kanał miał jeszcze jakiś poziom to oglądałem i on go nigdy nie lubił, po remontadzie z PSG pokochałby każdego, jak to w euforii.
0
@Bambus150400 Nigdy go nie lubił.
2
@SeeleyBooth Pierwsze co robimy to dziękujemy trenerowi za współpracę. W zależności od wizji nowego decydujemy o przyszłości Coutinho. Jeśli nie widzi go w swojej taktyce, to wypożyczamy chłopaka, tak jak teraz. Następnie czystki w pomocy, znowu w zależności od wizji trenera sprzedajemy Busquetsa lub Rakiticia. Awans Puiga do pierwszej drużyny obowiązkowo. Awans Wague nie ma sensu, bo w kadrze z racji swojej wszechstronności będzie Roberto i to on w razie konieczności zagra na PO, więc wypożyczamy chłopaka, chyba, że wpływa dobra oferta za Semedo, wtedy sprzedajemy Portugalczyka i awans Wague ma sens. Kupujemy Firpo, z Griezmanna, który nie ma gdzie grać rezygnujemy.
Nam strasznie brakuje lewoskrzydłowego, więc zamiast Griezmanna przeprowadzamy pełną ofensywę po Sancho. Do tego kupujemy jakiegoś zmiennika dla Suareza i jest idealnie.
6
@Sandu! W pomocy? Od czasu meczu z Tottenhamem, gdzie Valverde zmienił formację Coutinho wystąpił w pomocy całe 2 razy, jak zespół przegrywał i musiał nacisnąć.
1
@SeeleyBooth Zgadza się, tylko skoro mamy w kadrze tyle dziesiątek, to może pasowałoby i brak skrzydłowych, to może pasowałoby zmienić system na taki, w którym w ogóle istnieje taka pozycja jak mediapunta, bo w 4-3-3 nie istnieje.
1
@kkbarca Do tego systemu idealny jest Coutinho, którego sieroty wypożyczyły do Bayernu.
Trzeba się pogodzić z tym, że za Valverde zawodnicy nie będą grali na swoich pozycjach. On woli bez żadnego powodu lewonożnego zawodnika ustawić na lewej stronie, a prawonożnego na prawej.
2
@michal26 Malcom nie był dobrym grajkiem. Tym bardziej na lewym skrzydle.
0
@Ronaldinho10_ Tylko Hazard i De Bruyne byli lepsi.
4
Ten rok wypożyczenia Coutinho jest po to, żeby Valverde przekonał się, że Griezmann nie nadaje się na lewe skrzydło i zapomniał, że Coutinho też się tam nie nadaje. Za rok chłopaki wymienią się miejscami.
0
@Esteban_ Nie można krytykować? Przecież jest głównym kozłem ofiarnym La Rambli obok Coutinho i Rakiticia.
3
Wina Dembele, Rakiticia, Valverde i oczywiście braku Neymara, jakby on był to Aduriz by się przestraszył fryzury i by nie strzelił.
0
@LuisSalvano No tak jak zwykle jak coś źle idzie, to przez brak Neymara :)
A w ogóle to skąd to przekonanie, że oni tam jadą w poniedziałek? Jakieś dobre żródła to podawały?
0
@didzejos Jakby mnie tak klub jak jego to też bym był rozczarowany.
0
@SuperPatsonFCB Odejście Malcoma było genialnym ruchem, ponieważ nam brakuje zawodników w ataku, ale na lewą stronę. Na prawej mamy pod dostatkiem. Malcoma na pozycji lewoskrzydłowego po prostu nie było, a na prawej nominalnej zresztą niewiele lepiej, bo to nie jest zawodnik na Barcelonę.