0

@Vxb93 Z wystawiania zawodników na nienominalnych pozycjach generalnie nie może wyniknąć nic dobrego. Tu trzeba mieć pomysł jak tego zawodnika wykorzystać inaczej skoro już nie gra tam gdzie lubi. A Valverde takich pomysłów nie ma.
Mógłbym uwierzyć, że Griezmann się zaadaptuje jako zawodnik lewonożny do roli prawoskrzydłowego, ale na lewym się nie odnajdzie. Zasłoni ludziom oczy niezłymi statystykami, popracuje ładnie w pressingu, ale poza tym to będzie słabo wyglądało.

0

@ViscaBarca123 Tyle, że Griezmann na LS będzie jeszcze gorszy niż Coutinho.
Valdek kapnie się o tym jak już będzie za późno i będzie tak Dembele z ze Griezmannem rotował jak w zeszłym sezonie z Coutinho.
A to jest droga donikąd. Różnica jest taka, że z Griezmanna nie zrobią kozła ofiarnego jak z Coutinho i nie pogonią go od razu. Jeszcze kilka meczy za Suareza pogra. Trzeba przemęczyć kolejny sezon ze stagnacją w ataku i Sancho za rok.

0

@Boberson 4 w kolejce, przecież w zeszłym sezonie jak nie było Messiego to kto grał na PS? Dembele, a nie Malcom. Valverde tak robi, jak ma dostępnego lepszego zawodnika, nawet takiego który często gra, to wystawia go kosztem zmiennika.
A nawiasem mówiąc to Griezmann na tym LS będzie jeszcze gorszy niż Coutinho, to kompletnie nie jest jego pozycja.

0

@Boberson Bo byłby 4 w kolejce do gry na prawej stronie, a na lewą to jużJunior by się bardziej nadawał.

0

@Lares Ja też tak myślałem, ale rzeczywistość wygląda inaczej. Perez ma swoje obsesje i wtedy wyłącza mu się zdrowy rozsądek. Przecież Rodrygi wziął tylko dlatego, żeby Barcelona go nie wzięła.
I tu jest podobnie. Jak będzie bardzo chciał Neymara, a łysy się zgodzi to go weźmie. Gówniaków wyśle do rezerw, pozmieniają ustawienie i tyle. Nie sądzę, żeby tak się stało, ale posiadanie 3 lewoskrzydłowych nie odstrasza Pereza od wzięcia czwartego. Jemu zawsze jest mało, nie będzie go obchodziło, że kadra jest przeładowana.

0

2

@IronSanHybrid Idealnie ujęte.
Messi musi się dobrze czuć i cierpi przez to kolektyw drużyny i czasem niektórzy zawodnicy, np. Coutinho ostatnio.

0

@neymarjr_143 Świetnie się ogląda.
Ragnar jest fantastyczny, ale w pewnym momencie zepsuli tę postać.

0

@Pitrobolon Tylko Junior za Vidala. Strasznie przeładowana kadra.

5

@ViscaBarca123 Nie wiem, ale Rewolucja się nabrał, że inni się nabrali.

26

@LuisSalvano
-"Nie zgrywam obeznanego w temacie w którym nie jestem specem(poważne negocjacje)"
-Pouczam wszystkich jak wyglądają poważne negocjacje


34

@LuisSalvano Wrócił.
Pozwól, że spytam. Kiedy miałeś styczność z poważnymi negocjacjami?

10

@Rewolucja123 Ale to prawdziwe nagranie a nie fake więc nie wiem o co ci chodzi.

2

@SeeleyBooth Nie.
On już odchodzi któryś rok i ostatecznie zostaje.

1

@MichalZZZ Neymar był ich mokrym snem, ale tak ponad rok temu. Potem przerzucili się na Mbappe.
Nastroje przed sezonem raczej negatywne, tych rezerwowych, których tak chwalili niedawno teraz hejtują.

4

Komentarz usunięty

0

@Copernicus Nie wiem czy odkryłeś tę tajemną sztukę, ale wystarczy spację kliknąć kilka razy i nic nie trzeba dopisywać.

1

@FC1899Barca No zwłaszcza, że kontuzji stopy nie doznał po brutalnym faulu rywala. Tam w ogóle nie było faulu.


3:08
Jeszcze powiedz, że w Barcelonie się przecież nie łamał, więc teraz też nie będzie, choć ta kontuzja stopy to zdarzenie losowe i mogło zdarzyć się w losowym momencie, w losowym zespole.

1

@adrian89 Neymar w sumie też nie wnosi nic. Albo w szpitalu siedzi, albo imprezuje.

0

@FC1899Barca A Neymar to też cień piłkarza, jest 2 lata starszy, jeszcze bardziej dziecinny i wiecznie połamany. Nie jest wart więcej niż jego wartość z transfermarkt(180), która i tak jest lekko przeszacowana.

0

@FC1899Barca
Visca Neymar!!!
Każdy ma prawo zrobić błąd!!
Ney wracaj do domu!!!

Chyba coś w główkę przygrzało. Jeżeli PSG zaakceptowałoby twoją ofertę to wydalibyśmy na Neymara więcej pieniędzy niż niż Paryż kiedy go od nas kupował.

0

@Skaramuczi Fajnie by było, ale z tym najbardziej niedocenionym to poleciałeś mocno :)

0

@MrShakira No właśnie, jeśli. A nie zejdą.
Naprawdę, na cholerę nam Rafinha, na którego pozycję jest tylu lepszych zawodników. Przecież on się na ławkę nie będzie łapał. Jak już zagra to na nie swojej pozycji. Zabierze Puigowi cenne minuty. A na końcu się połamie.

0

@busquets5 Tak, widzę taki skład i jest to najbardziej optymalne ustawienie pod naszą kadrę, tyle, że widziałbym to w obecnej konfiguracji, z ofensywną czwórką Coutinho, Messi, Griezmann, Suarez i rotującym Dembele. Z Neymarem ta równowaga już będzie zaburzona, a wstawienie 4-2-3-1 z Dembele i Neymarem jednocześnie to już czysta abstrakcja.

0

@kulka Coutinho też nastrzelał bramek w tym sezonie.
Fakt faktem Suarez 2 lata temu był słaby jak sik pająka i cyferki go nie ratują.

0

@cules100pro Nie jest, bo Perez może podbić cenę, a jeżeli będzie mógł to zrobi to na pewno.

0

@MrShakira Np. Busquets absolutnie nie pasuje do tej taktyki. Wolałbym żeby jego pogonili.

1

@MrShakira Jeżeli mamy grać 4-2-3-1 to nie ma lepszego człowieka do takiej formacji jak Rakitić i mówię to jako osoba, która niezbyt przepada za Chorwatem, ale taka taktyka jest dla niego idealna.

0

@cules100pro No nie oznacza, ale nie był wart.
Zapłacenie za niego jakiejkolwiek kwoty większej niż jego obecna wartość rynkowa(180) to wielka kompromitacja. Choć to i tak jest za dużo, bo kwota ta nie uwzględnia kontuzji, które miał przez ostatnie 2 lata.

3

@kulka Suarez miał sezon 17/18 gorszy niż Coutinho 18/19 i nikt nie myślał o sprzedaży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?