Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rastafarnianin To nie ma nic do rzeczy. Tak się nie postępuje z zawodnikami.
6
@plutonio Przedstawiono tutaj pełno sensownych argumentów. Wystarczy poszukać, ale lepiej wyciągnąć jeden komentarz i płakać jacy to źli przeciwnicy Neymara.
1
@Bykunn Tak z ciekawości wszedłem sobie w komentarze jednego ze zwolenników Neymara sprzed 2 lat i tam było plucie i wyzywanie od judaszów :)
5
@MesQueUnClub_87 Tyle, że te kluby tak obiecują, że zawodnik będzie grał, a potem na początku sezonu wywalają trenera i zatrudniają takiego, który preferuje fizycznych zawodników.
2
@Krystek9318 Wchodzimy w kluczowy tydzień.
6
@SeeleyBooth Ona mu się po prostu należy.
0
@ściah Nie no nie żartuj sobie, nie warto. Ale odcinek dobry, przyznaję.
0
@antylegionista Jasne co jeszcze. Może złóżmy mu się na te 20 milionów, żeby się biedactwo czuło komfortowo.
1
@Encore Ponieważ żaden nie ma odpowiedniego profilu, żeby odpowiednio uzupełnić Messiego, który jako przeciwwagę dla samego siebie potrzebuje po lewej stronie szybkiego, przebojowego skrzydłowego, z dobrym dryblingiem i odejściem.
Z tej trójki tylko Dembele ma taki profil, ale on jest prawoskrzydłowym.
2
@SeeleyBooth Ciekawe ile osób nie wiedziało, że ma tutaj konto :D
1
@IronSanHybrid Mów za siebie.
2
@didzejos Nie nabija się tylko pokazuje, jakie nastroje wtedy panowały na stronie.
On wiele razy się nabijał zamiast robić porządne filmiki, ale akurat teraz tego nie robi.
5
@sidzej Ojciec go zmusił, biedny Neymar nie może podejmować samodzielnych decyzji. W Barcelonie nie miał skandali, przy Messim skupi się tylko na piłce.
A i Dembele też zrobił sralnik w Dortmundzie. Nie wiem w jaki w sposób to ma usprawiedliwiać zachowanie Neymara, ale lepszej wymówki nie wymyślę.
5
@V e B 96 Przecież on nigdy Neymara nie lubił, ale jednocześnie potrafił przyznać klasę piłkarską i cieszyć się z awansu Barcelony. Kto by się zresztą nie cieszył? Ma... nie chcieć awansu ulubionej drużyny bo gra tam Neymar? Co to w ogóle za myślenie?
Akurat w kwestii Brazylijczyka jest autentyczny.
2
@michal26 Poszedł ewidentnie w marketing kosztem jakości, zamiast merytorycznych filmików nagrywa filmiki dla beki z głupimi komentarzami z naszej strony lub z notatnika, promuje antywartości, woli wyśmiać przegranego niż pochwalić wygranego(chyba, że wygranym jest Real Madryt, wtedy to och i ach, żeby przypodobać się madryckim kibicom). Granie pod publiczkę, udawanie obiektywnego i jeszcze kilka innych rzeczy, przez które odsubskrybowałem kanał ponad rok temu i oglądam filmy tylko od czasu do czasu. Wolę Ćwiąkały posłuchać.
Natomiast w kwestii Neymara ma 200% racji, dziwi mnie tylko fakt, że piszemy o tym dlaczego nie dla Neymara od miesiąca z podobnymi argumentami, a niektórzy musieli dopiero zobaczyć filmik średnio rozgarniętego youtubera, żeby przejrzeć na oczy.
0
@Mesi12 -2
0
@neoman2 Elektoraty się nie dodają. Np. w Konfederacji się wyborcy jednych na drugich boczyli, nie bo Godek, Korwin, narodowcy itd. i tym sposobem niektórzy pouciekali do PiSu albo do Kukiza.
Jakim cudem Wiosna ma im dać 8% jak nie więcej skoro w ostatnich mieli 6?
Fan Biedronia może jednocześnie nie lubić Zandberga czy SLD i przez to na tę listę nie głosować. Takie myślenie jest głupie, ale ludzie tak robią.
2
@BarcaInfo Niech odchodzi nawet za grosze. I tak się za chwilę złamie, a jak już będzie zdrowy to blokuje miejsce np. dla Puiga. Zresztą to nawet nie jest pomocnik, tylko bardzuej dziesiątka, a tam mamy chociażby Messiego i Griezmanna. Także bez szans na regularną grę, a jak już zagra to nie na swojej pozycji. Bez sensu jest go trzymać.
0
@ViscaBarca123 Amadou Balde to jakaś rodzina Alejandro, tego lewego obrońcy?
3
@Katalonik97 "Przestańcie gadać głupoty. Neymar był ważnym piłkarzem dla Barcelony i nic tego nie zmieni. Czy tego chcecie czy nie, zawsze robił na boisku, w ataku różnicę".
Już chyba wchodzimy w piąty tydzień sagi a ty się nadal nie kapnąłeś, że przeciwnicy Neymara nie chcą go z powodów pozasportowych.
0
@marcin000019 Przecież dobrze grał.
17
@Deathwing112 Bardzo dobre zachowanie kibiców. Dostał to na co zasłużył.
13
@l0Messini Odpowiednikiem dla "białasa" nie jest "murzyn" tylko "czarnuch", więc nie wiem o co ci chodzi.
3
@Pewex Nie
4
Jedenastka Barcelony z początku sezonu 17/18, jaką możnaby złożyć ze zmienników, którymi wtedy dysponowaliśmy.
Cillessen
Semedo-Mascherano-Vermaelen-Digne
Paulinho-Gomes-Denis
Deulofeu-Alcacer-Turan
I jedenastka, którą można złożyć z piłkarzy kupionych w ciągu ostatnich 2 lat, licząc od okienka letniego 2017.
Neto
Semedo-Todibo-Lenglet-Firpo
Vidal-de Jong-Arthur
Dembele-Griezmann-Coutinho
Sporo się zmieniło przez 2 lata, trzeba było wydać dużo hajsu, ale ktoś w zarządzie zaczął myśleć.
3
@kerouac Myślę, że Puig nie powącha murawy, Vidal też niedużo pogra. Roberto to będzie zadaniowiec i wcale nie nie przestanie grać na PO. Wague też nic nie pogra.
A Valverde niech zrozumie, że wypuszczenie 10 zawodników Barcy B w dwóch meczach pod koniec sezonu to nie jest poważna szansa.
Za to de Jong będzie pierwszy skład.
1
@JaSzymon Chłopaki nie pograją w Realu, no bo jak tu grać skoro na ich pozycję jest po 2-3 zawodników, a dodatkowo łysy woli vazquezów wystawiać.
Perez ich omamił pieniążkami i wizją pierwszego składu, ale powinni wiedzieć, że przy takiej konkurencji zobaczą grę jak świnia niebo.
Jeszcze Perez chce Neymara kupować, mając tyle młodych, fajnych zawodników w drużynie. Szalony gość.
1
@Chwytliwy Z Levante też, to był ten mecz w PK gdzie 2 bramki załadował.
0
@nwchades To dajemy Messiego na lewe skrzydło, Coutinho na prawe i jedziemy z tematem, skoro pozycja nie ma żądnego znaczenia.
Sane to odwrócony skrzydłowy. Tak jak Bale. Dembele może na obu zagrać(ale preferuje prawą), natomiast zawodnicy prowadzący piłkę blisko, wewnętrzną częścią stopy, nie mogą zejść do środka z piłką, jak Griezmann albo Messi i to bardzo przeszkadza.
0
@Striker No to by napisali, ja bym nie napisał.
Piszę o całym przebiegu spotkania, nigdzie nie wspomniałem o okazjach, przecież to oczywiste, że ten nietrafiony strzał nie ma nic wspólnego z pozycją.