Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@msmsms Głupie, a nie prawdziwe. Świat się zmienia, a dzieci razem z nim. Jeśli jedyne na czym zależy współczesnemu 9-latkowi to nowy srajfon, to jest wina jego rodziców, że go tak rozpuścili, nie jego.
Do tego współczesne dzieci nie mają okazji strzelać z karabinu do wroga( i bardzo dobrze). Nie wiemy jak zachowałyby się, gdyby taką okazję miały.
4
@MichalZZZ Son zdecydowanie.
2
@michal26 Nie sądzę, żeby tak było.
Może po prostu taka metoda polowania jest najskuteczniejsza.
Może duszą, bo ciężko zjeść ofiarę, która się rusza.
Lisy np. też podduszają.
Uduszenie jest najszybsze i najprostsze.
Weźmy takie koty. Potrafią 15 minut bawić się myszą, a na koniec i tak ją jedzą. Chyba nie bawią się myszą z kociej przyzwoitości.
98
@BigShaq Ależ Real musi być zdesperowany, że kupuje gówniaka z Japonii, który wychował się w Barcelonie, na każdym kroku deklarował, że jest cule, tylko po to, żeby zrobić na złość Barcelonie.
2
@dv7wisnia
Mnie martwi ogromna ilość ofensywnych zawodników lewonożnych.
Messi, Griezmann, Dembele, Alena.
Nawet Rafinha, który niby jest na wylocie oraz Collado i Perez z rezerw to lewonożni zawodnicy.
Tworzy to duży problem, bo taki zawodnik wystawiony na lewej stronie się dusi, ciężko mu prowadzić piłkę i nie czuje się komfortowo.
Widzieliśmy już wczoraj uduszonego Griezmanna i uduszonego Rafinhę.
3
@COU_11 Mi też, podobny całkiem.
3
@kkbarca Griezmann na lewym skrzydle to totalna porażka.
4
@LuisSalvano Neymar by nie symulował ostatnio, że go boli kostka jakby nie było czegoś na rzeczy.
Zresztą ewidentnie Cardoner stwierdza, że wizja jest skomplikowana, ale możliwa. Zgadzałoby się to z dzisiejszą wypowiedzią Bartomeu. Dają wyraźne sygnały, ale nie mówią wprost, żeby nie zdenerwować szejka.
Jak dla mnie Ney jednak wróci do Barcy, bo po co mają trzymać zawodnika, który nie chce u nich grać. To by było z korzyścią dla wszystkich. To jest tylko gra na zwłokę, żeby wylicytować lepszą kwotę transferu.
Udało mi się napisać tak, żeby wyglądało na twoje dzieło?
1
Ma chłop rację co do Coutinho i Griezmanna z tym, że nie do końca mają gdzie grać.
1
@Janiama No ciężko będzie, bo w sumie każdy mógłby sobie zmieniać.
Pewnie musiałbyś być zalogowany na strawpollu, żeby było wiadomo, że jesteś twórcą ankiety. Jeśli robiłeś bez konta to chyba się nie da niestety.
0
@Janiama Jeśli się da to wrzuć Javiera. Mimo wszystko. Oczywiście nie dostanie tylu głosów ile by dostał gdyby był od początku na liście, ale dobrze, żeby jednak na tej liście był.
Może spokojnie powalczyć jeszcze o 3 miejsce, pierwsza dwójka i tak byłaby poza zasięgiem.
A jak go wrzucisz jako lewego obrońcę, to i tak nikt na niego nie zagłosuje.
4
@Commando No właśnie, Neymar to dorosły chłop a obraża się jak małe dziecko.
1
@Sawik_10Vidal za Firpo i skład idealny.
5
@Rewolucja123 Ale czemu, czarniejszy jest czy jak :)?
15
@Rewolucja123 Jeszcze Rewolucja123 nabierze więcej dystansu do żartów z Waldusia i można zaczynać sezon.
0
@masq Ja też myślałem o faktycznej, tyle że pokryło mi się to z wartością rynkową z transfermarktu, uważam tak samo jak oni w kwestii wyceny tych zawodników.
0
@masq Firpo tak, Griezmann tak, natomiast de Jong miał tę wartość rynkową 75 milionów. Takie 90 to już by było za dużo.
8
@daro22 W zeszłym sezonie grał dużo lepiej niż pokrzywdzony Malcom.
Kapitalna technika, ale ciężko go profilem ustawić na boisku.
Dobrze go mieć w zespole, ale to nie materiał na pierwszy skład, natomiast może być wartościowym rezerwowym.
5
@masqJak dla mnie Paco się do czegoś nadawał. Nie wiem jakim cudem nic nie grał przy fatalnym Suarezie, a jak już to na skrzydło.
Natomiast Digne kompletnie mnie nie przekonywał i dobrze, że odszedł.
1
@chudym Muszą jeszcze podrapać się po brodzie i udawać, że coś tam kombinują.
0
@ProMILs Rok kontraktu miał chłop. Myślę, że wyłożenie w tej chwili za niego 30 baniek przez taki Inter to dobra inwestycja.
0
@MontelQ Wykończenie ma fantastyczne. Jeden z lepszych napastników pod tym względem.
2
@ViscaBarca123 Tutaj dużo lepiej wypada Digne, natomiast jak to często bywa w statystykach nie widać, że Junior jest szybszy, lepszy technicznie, lepiej podaje, lepszy w grze kombinacyjnej i ma większy ciąg na bramkę.
Nie wiadomo czy chłop się sprawdzi, ale jest dużo lepszy od Digne, więc jestem dobrej myśli.
4
@JaSzymon W sensie w związku z tym bólem kostki?
Nie sądzę. Zwolennicy(nie wszyscy, ale niektórzy tak robią) dalej będą udawać, że nie ma problemu, w Barcelonie przecież był zdrowy, w tej lidze pasterzy go kopią po kostkach i to przez to. Zresztą mógł symulować, żeby ułatwić transfer do Barcy.
A przeciwnicy dostaną kolejny powód, żeby się sprzeciwiać.
0
@Konias4318 Uwielbiam to wieczne odbijanie piłeczki ze strony neymarowców.
Neymar nie umie wykończyć akcji.
Ale Coutinho i Dembele...
Neymar nie umie być decydujący.
A co z Coutinho i Dembele?
Neymar ma przewlekłą kontuzję stopy.
Co z tego. Za to Coutinho i Dembele...
Neymar wystawił Barcę.
A co Dembele zrobił w Dortmundzie!!!
To, że sobie w każdym możliwym aspekcie gry przywołasz Coutinho i Dembele i im coś zarzucisz(słusznie lub też nie) nie znaczy, że w zarzuty w stronę Neymara nagle znikają. Neymar ma problemy z wykończeniem akcji i to jest fakt. Jak powiesz, że Coutinho ma problem z dryblingiem, to wada Neymara nagle nie zniknie. Nie licytujemy się przecież. Jeżeli oceniamy Neymara to tylko i wyłącznie jego, jeżeli potrzebujesz sobie na każdym kroku porównywać innych zawodników do Neymara to już świadczy o tym, że nie potrafisz ich rzetelnie ocenić.
Odbijanie piłeczki zamiast odniesienia się do tematu sensu stricto to domena ludzi kierujących się sympatiami.
No bo jak tu odpowiedzieć na zarzut, że Neymar ma przewlekłą kontuzję. Nie da się. Przeciętny człowiek przyzna, że problem jest. Wy wolicie udawać, że problemu nie ma i klasycznie odpowiedzieć, że Dembele też ma kontuzje. I jest to faktem, ja tego nie neguję. Tylko, że kontuzje Dembele w żaden sposób nie pomogą Neymarowi w wyleczeniu stopy, a złe zachowanie kogokolwiek nie usprawiedliwia złego zachowania Neymara.
0
@Konias4318 Taki kluczowy, że minął 3 piłkarzy i wypieprzył piłkę w trybuny. Rewanż z PSG to był wyjątek, a nie reguła.
Kluczowy jest Messi. Neymar to dla niego idealne dopełnienie, ale sam ważnego meczu nie potrafił wygrać.
2
@JaSzymon
Dark, Stranger Things, Wikingowie, Ozark, Uwięzione.
1
@Bagsik88 Jeżeli Coutinho to skrzydłowy to Messi też.
To tłumaczenie, że tam zagrał najwięcej meczy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Mogę sobie powiedzieć, że Messi najwięcej w karierze zagrał na prawym, ale to nieprawda. Ustawienie na przedmeczowej grafice to tylko obrazek.
Tak naprawdę Coutinho to dziesiątka i najlepiej czuje się jako ofensywny pomocnik w środkowej strefie boiska kreując grę.
I w Liverpoolu tak właśnie grał.
1
@monsterrize
36 lat. Masz odpowiedź. Skoro jego pozyskanie to taka niezwykła inwestycja to dlaczego inny klub z Europy tego nie zrobił?
Manchester City, o którym się mówiło, może Inter.
Ta na pewno sprzedalibyśmy 38-latka z krótkim kontraktem do Japonii.
Iniesta i Vermaelen też odeszli do Kobe i grosza za nich nie dostaliśmy.
0
@szoch6 Tak, zgadzam się. Świetny. Odkryłem go już jakiś czas temu, bo był w telewizji, ale dopiero niedawno się dowiedziałem(z La Rambli), że jest na Netflixie.