Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Jest jeden taki konus, Puig się nazywa.
0
@FC1899Barca Bale legenda Realu XD
1
@KamQiX Valdek traktuje Umtitiego jako sprawdzonego piłkarza i dlatego zapewne tak postąpił. Generalnie uważam, że idealna rotacja to po jednym piłkarzu na formację, tutaj mieliśmy 2, ale chłopaki sobie poradzili.
Pamiętamy dobrze Lucho, który wystawiał Gomesa, Denisa i Rafinhę w jednym składzie :)
9
Gramy słabo, właściwie każdy zawodnik wygląda niemrawo, jak i cały zespół. Pomoc nie potrafi przejąć kontroli nad meczem, chociaż tyle, że dobrze zamykają wolne przestrzenie i Celta nas nie kontruje, jak i nie ma żadnych klarownych sytuacji, ale co z tego, jak my też ich nie mamy. Roberto nieźle sobie radził na tym pivocie i jak zwykle coś się musi stać, żeby on meczu nie dokończył grając w pomocy. Z niezłej strony pokazał się Junior. Aktywny, dobrze kilka razy wyprowadził piłkę, bezbłędny w defensywie. Atak zdecydowanie najsłabszy. Griezmanna jak zwykle nie ma. Szkoda, liczyłem, że zaprezentuje się z dobrej strony i będzie to jakoś rokowało na przyszłość, a on znowu poza grą, więc Valdek wróci do Suareza. Ansu szarpie i nic z tego nie wynika, dużo przegranych pojedynków. Nawet Messi dzisiaj gra niezbyt dobrze. Nie prowadzi gry w swoim zwyczaju, kilka niebezpiecznych strat. Dobrze, że zespół bramkami ratuje jak na razie.
7
Messi czyściutko.
Sędzia ma oczy w dupie.
1
@Janiama Jest to zaledwie jedna wypowiedź, lekko prześmiewcza. W dodatku w jego opinii wykonanie takiego kroku w tył, zaprocentuje wykonaniem dwóch kroków do przodu, więc nie życzy źle Barcelonie. Jest to pokrętny sposób rozumowania, którego nie rozumiem tym bardziej, że jakoś dobrych trenerów na rynku nie widać, chciałbym tylko zaznaczyć, że pojawił się zaledwie jeden taki wpis i nie ma z czego robić afery.
W kwestii pozycji Messi na dziewiątce to dla mnie skończony rozdział. I tak się cofa do rozgrywania, więc wtedy powstanie na tej pozycji dziura. Z drugiej strony Messi na prawym, a Griezmann na środku oznacza, że Roberto będzie dublował się z Semedo, a chcę, żeby Sergi rozegrał mecz stricte w pomocy.
Biorąc pod uwagę to, że nie ma Vidala, który wbiega często z drugiej linii uwazam, że Valverde ma inny plan na ten mecz i Messi nie wystąpi na dziewiątce. Liczę na 4-4-2 z diamentem w środku pola i lekko cofniętym Messim. Idealne ustawienie na ten mecz. Obstawiam jednak 4-3-3 z Messim na prawej i dublującym pozycję PO Roberto.
0
@Janiama 1.Czemu Messi na środku, a nie Griezmann?
2. Kto życzy porażki? Proszę o przytoczenie takiej wypowiedzi.
1
Skład jest dla mnie idealny, więc pewnie problemy będą :)
Oby tylko Roberto zagrał bliżej lewej strony lub na pozycji Busquetsa. Gdy zagra z prawej strony, to zamiast grać w pomocy będzie dublował się z Semedo. Widać było w kilku wcześniejszych meczach, kiedy grał na tej pozycji, że załapał już pewne automatyzmy i nawet w pomocy gra jak PO.
5
@fanoflakers Suarez w pierwszym składzie zdrowy czy nie, to jest komedia. Obecnie on się jedynie do trzymania wody nadaje.
1
Wymaga się bardzo dużo? Jak na razie to Griezmann jest ciągle głaskany, bo przecież pracuje w obronie i ciągle przechodzi proces aklimatyzacji(coś długo to trwa, bo już 3 miesiące). Coutinho po 3 miesiącach słabej gry był już z Camp Nou wywożony na taczkach. I żeby było jasne nie winię Griezmanna za to, że gra słabo, bo jak ma grać dobrze na pozycji, do której kompletnie nie pasuje. Chciałbym tylko zauważyć, że gdyby miał grać dobrze, to już by zaczął to robić, a dobra gra w obronie nie tłumczy napastnika z jego słabej postawy w ataku.
4
@itmustbejoke 7.TAA
8.Robertson
9.Milner
10.Hendserson
1
@FDJ Raz, że niedawno zmarła mu córka, dwa, że patrząc na to, jak praca w Barcelonie go męczyła, nie sądzę, że będzie chciał wracać, trzy, zarząd nawet o nim nie pomyśli w kontekście zastąpienia Valverde i w sumie dobrze. Co to za rewolucja, że przychodzi stary trener, który też borykał się z problemami jakie mamy obecnie i ich nie rozwiązał. Potrzebne jest świeże spojrzenie.
1
@FDJ Nie ma szans na powrót Lucho.
3
@busquets5 Wywalić Suareza i wszyscy skorzystają.
4
@Messibestplayerintheworld Oby nie grał, z nim w składzie każda akcja kończy się głupią stratą piłki, do tego w ogóle nie pracuje w pressingu.
1
@Rewolucja123 Na razie to nie wiadomo czy oni w ogóle się na tak poważny poziom nadają, natomiast jak najbardziej dałbym szansę Wague w kilku meczach i niech pokaże co potrafi. Jak nie da rady to Emerson w jego miejsce w lecie. Roberto oczywiście dożywotni zakaz gry na PO.
0
@Rewolucja123 No to kogo byś tam wystawił? Tylko nie mów o Wague, bo dopóki Valverde jest trenerem, to chłopak nie wstanie z trybun. A jak Ernest odejdzie to i tak nie wiadomo czy nowy trener da szansę młodzieży.
1
@Colon 1 Sernik z rodzynkami
2 Sernik bez rodzynek
1
@JohnA Różnica jest taka, że w tych przypadkach chłopaków nikt nie hajpował. Tutaj jeden mecz dobry zagra i już złote piłki mu rozdają.
0
@Pilka_jest_okragla Real i jego kibice mają tę żałosną cechę, że muszą mieć swojego młodocianego bożka, do którego się modlą. Był Asensio, Vinicius i teraz Rodrygo, tylko w odróżnieniu od poprzedników, on się do czegoś nadaje.
1
@Janiama Kurde ciężka sprawa z dziewiątką. To jest chyba najważniejszy transfer na lato, ale nie wiem czy klub stać na taki wydatek. Bardziej podoba mi się Lautaro, który też pewnie w podobnej cenie będzie chodził. Oby się szybko jakiś młodzieniec pojawił, który nie będzie kosmicznych pieniędzy kosztował. Niech wyciągną królika z kapelusza jak Arthura swego czasu.
1
@Coutinho007 Semedo-3 sezon gry w Barcelonie, teraz już w podstawowym składzie.
Emerson-kilka meczy na krzyż w słabym Betisie.
Emerson>Semedo
3
@IronSanHybrid Niestety jest jeszcze kilka większych problemów niż Semedo jak Busquets, Suarez i Valverde przede wszystkim.
4
@IronSanHybrid Serio jedyna?
8
@BarcaInfo 70 milionów za transfer, następnie trybuny w celu lepszej aklimatyzacji i po 1,5 roku odejście do 5 ligi katarskiej za skrzynkę lodów Kaktus.
1
@ToWinaSedziego On ma przede wszystkim niewłaściwy profil do Barcelony. Jest ofensywnym pomocnikiem,a u nas Messi gra w tych rejonach. Natomiast ludzie kompletnie zapomnieli jak się prezentował w zeszłym sezonie i pierdzielą, że "szału nie robił". Pokazał się z naprawdę dobrej strony, miał wiele dobrych meczów. To nie jest drugi Denis, jest dużo lepszy i uważam, że z powodzeniem mógłby grać w pierwszym składzie zespołu pokroju Sevilli, natomiast do Barcy niestety nie ten poziom.
0
@Ratamahatta Normalnie by tak zrobili, ale za półtora roku wybory. Muszą coś zrobić, żeby zaplusować u socios. Także obstawiam kolejny wielki transfer w lecie, delikatne przewietrzenie szatni(niestety tylko delikatne). Jeżeli chodzi o trenera, to myślę, że będą chcieli wziąć jednak cruyffistę z charakterem i polotem.
6
@AmigoBlancos Mecze Barcy są tak nudne, że oceniając zawodnika trzeba kierować się czymś innym niż gra. Dlatego Dembele zawsze gra źle, bo przecież kosztował 500 miliardów euro. Fati zawsze gra dobrze, bo ma 17 lat. Czego nie rozumiesz?
80
Dembele-wykreował 2 z 3 najlepszych okazji dla Barcy w meczu.
Ocena 3 bo łeeeee straty, powinien jak każdy do najbliższego podawać, co on sobie myśli.
Griezmann-nie zrobił nic przez cały mecz. Też 3.
Który to już raz nieszablonowość i próba zrobienia czegokolwiek jest karcona, bo straty. No chyba, że nazywasz się Luis Suarez. Wtedy możesz zepsuć zespołowi kazdą akcję, ale pierdnij raz to już solidna piąteczka.
14
@Janiama Dokładnie tak to wygląda. Co jeszcze można dodać. Xavi słusznie zauważył, że nasza pomoc jest w stanie zdominować rywala, ale pod warunkiem, że atak jej w tym pomoże, że zacznie pracować na rzecz drużyny. Mając w składzie Messiego i Suareza to jest niemożliwe, więc trzeba wywalić ze składu Suareza. Jeden zawodnik robi ogromną różnicę. Jeżeli Valverde zastąpi Fatim lub Dembele, to zamiast 33% pracującego ataku będzie 66%. Także takie 2 zmiany bym zaprowadził. Raz to Suareza wywalić i jednak Griezmann się bardziej przyda w ataku, natomiast w pomocy musi być co najmniej 2 technicznych zawodników. Jak Arthur albo de Jong nie grają, to może niech Valverde w końcu sięgnie po tego Puiga albo Alenę. Albo niech sobie drugiego 16-latka z juvenilu wyciągnie. Guzik mnie to obchodzi. Busquets z Vidalem nie mają prawa wychodzić razem w pierwszym składzie.
No i Vidala bym jednak zostawił, dobry zmiennik z ławki.