Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PIWOSZ89 Jakby była jeszcze emitowana Plebania, to bym każdy odcinek oglądał.
0
@D10SLEO Lucyfer charyzmatyczny? Ja bym go inaczej określił :)
2
Postacie z seriali, do których nie pałacie sympatią oraz najbardziej charyzmatyczne?
Mój typ
1.Rollo Lothbrok
2.Ragnar Lothbrok/Tommy Shelby
0
@Janiama Ansu to na napastniku chyba, bo na pewno nie na LS.
1
@BarcaInfo Umtiti był prawie 4 razy tańszy. W pierwszej części sezonu 17/18 najlepszy stoper na świecie. Jeszcze jeden dobry sezon i spokojnie można by go stawiać nad Neymarem w kategorii udanych transferów.
Liczby Neymara nie były kosmiczne. Kosmiczne mają Messi z Suarezem, a on miał bardzo dobre.
4
@BarcaInfo 1.Ter Stegen
2. Alba
3.Suarez
4.Neymar
5.Mascherano
Teraz lepiej. Gdyby nie kolano, to Umtiti znalazłby się na tej liście nad Neymarem.
5
@Robertinho Ile razy pojawiły się hasła "Neymar" i "ValverdeOUT".
2
Komentarz usunięty
3
@Pilka_jest_okragla Bayern go w życiu nie wykupi, nawet jakby grał świetnie.
Niech wróci do nas i powrót do Premier League.
1
@Janiama Bardzo dobrze. Do tego walił rozpuszczalnik w lesie. Ale to już inna historia. Jeszcze niech pokaże kompilację wyprowadzek Majora. Majorujesz trochę :)
0
@Janiama Jak nie kojarzysz pary prezydenckiej to spytaj syna, niech Ci pokaże.
1
@Janiama Wyprowadzasz się że strony jak Major od Konona :)
1
@Don Lucas Ja tylko o alternatywce słyszałem.
1
@Janiama Ale Griezmann nie gra w Bayernie, więc zostawmy te spekulacje. Możesz sobie ich umiejętności postrzegać jak chcesz, ale fakty są takie, że guzik nam z umiejętności Griezmanna, skoro on ich nie pokazuje. Możemy kupić De Bruyne za 300 mln i wystawić go na PO? Jak City się zgodzi to pewnie, że możemy. Tylko co z tego, jak będzie tam przeciętnym kopaczem
Rozsądzajmy zawodników na podstawie gry, a nie umiejętności, a fakty są takie, że gra Griezmanna jest bardzo słaba.
Wracając jeszcze do Miny i Malcoma, to nie wiem kto siedzi u nas w dyrekcji sportowej, że w ogóle pomyślał o ich sprowadzeniu. Oni nawet profilem do Barcelony nie pasowali.
1
@Janiama Griezmann to dokładnie ta sama kategoria transferu co Coutinho. Identyczna. Kupić chłopa, rzucić go na obcą pozycję i jakoś to będzie. Mówisz, jakby był dobrym transferem tylko dlatego, że to Griezmann. Jak chłop ma pomóc Barcelonie jak zagrał 2 dobre mecze przez 3 miesiące.
Jaką różnicę widzisz między Coutinho i Griezmannem? Ja żadnej, poza tym, że Coutinho grał lepiej, natomiast oba te transfery były bezsensowne.
0
@Nicko Dzięki :)
1
@Serek Jeszcze dodaj odpowiedź "Szkolnej 17".
1
@SinMistico Musi być pewna różnorodność w składzie , pod względem profilu zawodników, ich wieku itd. Nie widzę najmniejszego sensu, żeby dwóc pomocników w identycznym wieku i charakterystyce box to box siedzieli razem na ławce. To bez sensu. Któryś musi odejść i ja obstawiam Rakiticia. Raz dlatego, że za niego więcej dostaniemy, dwa, że to nie jest materiał na rezerwowego. Albo pierwszy skład, albo trzeba się pożegnać. Gdy nie ma rytmu to jest zagubiony jak dziecko we mgle. Natomiast Vidal to typowy zadaniowiec, który idealnie sprawdza się w roli jokera na ostatnie 30 minut. Nie widzę sensu, żeby go sprzedawać.
7
@Chwytliwy U nas jest ego XD ?
Przecież na La Rambli jest taka krytyka, na zespół, o jakiej strona Liverpoolu nawet nie śniła.
6
@haryveb944 Przerabialiśmy to już maju przy okazji dwumeczu. Zdania nie zmieniłem. Kibice Realu i Liverpoolu to największe pyszałki i bufony spośród wszystkich kibiców. Tym bardziej żałuję, że nie utarliśmy im nosa w maju.
12
Komentarz usunięty
3
@matirix20 Bo przestał być popularny.
0
@Colon Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło(tutaj UWAGA SPOILER z 4 i 5 sezonu), że serial, który "twardo stąpa po Ziemi" i stara się wiernie oddawać rzeczywistość bez takich wyskoków i nienaturalnych zwrotów akcji zrobił scenę ze "zmartwychwstaniem" Arthura. Albo ostatni odcinek 4 sezonu, gdzie nagle z dupy sobie podzwonili do wrogów gangstera, mimo tego, że serial nawet przez sekundę nie zasugerował, że stosunki Polly z Thomasem uległy poprawie. A zmartwychwstanie Solomonsa, to już było niedorzeczne.
Takie coś to sobie właśnie Sherlock może robić, gdzie nigdy do końca nie wiadomo co on planuje, zawsze jest jakaś furtka do przewrotu i zmiany o 180 stopni, ale w Peaky dla mnie takie coś nie ma racji bytu i bardzo źle wyglądało.
0
@Chaoss Oczywiście Sherlock. Peaky nie potrafi wciągnąć widza i nie tylko ja tak uważam, ale wielu miało podobne odczucie.
4
@Worny Wyjaśnione. Van Dijk przecież wtedy w Juve kopał.
1
@Lordzi Sherlock
1
@Janiama Tak jest, już od Jacka Gmocha mazaczki zapierdzieliłem.
1
@Danny Gaucho Chciałem torebkę zaj**ać, ale za dużo ludzi patrzy.
1
@ViscaBarca123 Dziękuję bardzo, mnie też szkoda @kerouaca. Dobry chłopak jest, ale tylko czasami. Za dużo przeklina.
14
Tytułem wstępu, ten plebiscyt mnie właściwie ni ziębi, ni grzeje. Miejscami takie wzajemne poklepywanie się po plecach i słodzenie sobie nawzajem. Nawet nikogo nie nominowałem, czego teraz trochę żałuję, bo jest kilku porządnych barcelonistów, którzy zasłużyli, jednakże chciałbym się odnieść do kilku rzeczy, tym bardziej ze względu na moje właściwie przypadkowe uczestnictwo w tych "zawodach".
Jak już mówiłem, ten plebiscyt nie wzbudza we mnie jakichś wielkich emocji, jednak skoro już jest, warto by było zagłosować zgodnie z własnym sumieniem, ale przede wszystkim sprawiedliwie. Oddać cesarzowi(już niedługo wybranemu), co cesarskie, a cesarzy, któzy już ustąpili ze stanowiska zostawić w spokoju i pozwolić im nacieszyć się emeryturą. Piję tutaj do @Don-Corleone. Z całym szacunkiem do jego osoby, ale ta Złota Piłka jest za rok 2019. Tymczasem Don w 2019 roku zamieścił cały jeden komentarz. W dodatku usunięty. Głosowanie na niego jest w moim odczuciu zwyczajnie niesprawiedliwe. To tak jakby ci pseudodziennikarze w plebiscycie France Football sobie zagłosowali na Ronaldinho. Bo w sumie czemu nie. Za swoich czasów, to wspaniały był. No właśnie, BYŁ. Otrzymał zasłużone laury i odsunął się w cień, a teraz doceńmy innych użytkowników. Kolejną taką sytuacją jest głosowanie na @sidzej. To absolutnie nie jest nic personalnego, jednakże powodem głosowania w tym przypadku jest słynny komentarz o twerkowaniu. Albo po prostu, bo jest kobietą. A gdzieś na samym końcu ludzie podają argumenty, które stricte powinny być powodem do głosowania. Przechodząc do sedna, dla mnie warto głosować na kogoś, kto po prostu dużo wnosi na forum. Inteligentny, z "dobrym piórem", opiniotwórczy. Skłaniający swoimi wpisami do myślenia, taki, który potrafi zmienić patrzenie na dane sprawy. Dobre ciekawostki i poczucie humoru też są w cenie. Chodzi po prostu o to, żeby był wartością dodaną i inni mogli coś wynieść z jego wpisów. Także tak. Jeżeli ktoś się ze mną w tym aspekcie zgadza, to zachęcam do głosowania według takich właśnie kryteriów.
Na koniec chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy. Przede wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos, kierując się być może kryteriami zbliżonymi do tych, które tutaj podałem. Tym, którzy zagłosowali, bo podoba im się imię Bartek albo coś podobnego również dziękuję :)