Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Aouar lub van der Beek.
Havertz ze swoim wzrostem i profilem zagubi się w naszym środku pola, a w dodatku będzie kosztował krocie.
0
@BarcaInfo Ja obstawiam, że kluby z Włoch poskąpią pieniądza, a na transfer do Anglii sam zawodnik się nie zgodzi i zimą nigdzie nie odejdzie, a w lecie pójdzie za mniej niż 30 baniek.
2
@Bykunn Tak, wychodzisz.
Zmienisz teraz temst dyskusji na inny, niezwiązany że zbiórką.
0
@Dr_Cabasisi Czemu?
6
@Janiama Tak, to jest problem piłki, owszem, staje się ona dużo bardziej taktyczna. Tyle, że my jesteśmy na szarym końcu. Gramy naprawdę fatalnie, nie funkcjonujemy w ogóle jako zespół, nie mamy absolutnie żadnego planu.
Patrząc na to co się dzieje, to Barcelona sprzed dwóch lat, z gorszymi piłkarzami jest potworem w porównaniu do tej. Graliśmy cholernie nudno, ale był plan, który udawało się wypełniać. Teraz nie ma niczego.
Nie rozumiem co to ma wspolnego z tematem dyskusji, bo zaczęliśmy od czego innego, ale ok.
7
@Janiama Myślę, że ci piłkarze to są w porządku goście, którzy nie chcą srać na były klub z którym mają wiele miłych wspomnień, a także na trenera, przez którego cofnęli się w piłkarskim rozwoju, no ale w sumie jest spoko gościem to mu odpuścili.
Inna sprawa to są piłkarze z klubu, którzy grają niezależnie od swojej beznadziejnej formy wszystko. Jak oni mają takiego wuja pojechać.
Jak patrzę na Pique i Busquetsa, to nie wyglądają jakby im zależało na wygraniu czegokolwiek.
1
@Colon Ze względu na nienawiść do PiS. Jestem przekonany, że w wydaniu lewicy lub PO ten socjalizm by im aż tak nie przeszkadzał.
1
@itmustbejoke Zaraz Ci wyskoczą, że Dembele, Coutinho i Griezmann coś tam.
1
@Mat_Cat https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7942099
@Danny Gaucho co Ty na to?
3
@MarioVeB! To tego Rubena Diasa może, a nie Ciao. Chłop już nie pierwszej młodości, a w przeszłości miał problemy z urazami.
0
@Kubox Sprzedadzą Rakiticia, wypożyczenie Alenii do La Liga i sprzedadzą Todibo.
3
@IronSanHybrid Roxi Węgiel kręgiel z Węgier.
Spokojnie, na początku roku kończy 15 lat
1
@Junngeas Generalnie myślę w podobny sposób, ale niektóre rzeczy bym pozamieniał miejscami.
Nie wiem, który z tych piłkarzy jest lepszy. Jestem przekonany, że prawie każdydy trener wybierze Griezmanna. Chłop jest typowym piłkarzem pragmatycznym, zawsze pracuje dla drużyny, taktycznie to chyba najlepszy piłkarz na świecie, jego gra bez piłki oraz w ataku pozycyjnym jest fantastyczna. Nawet jak mecz mu nie idzie, to popracuje w defensywie, zagra na wysokiej dokładności podań i nic nie zepsuje.
Natomiast jestem już praktycznie przekonany, że będzie wielką wtopą transferową Barcy. Jego kupno to była głupota(co zresztą mówiłem jeszcze przed transferem). Wygląda źle na prawym skrzydle, na lewym tragicznie, na dziewiątce jak grał też wyglądał słabo i jedyna rola, którą mogłby pełnić w Barcelonie jest zajęta przez Messiego. To nie może się udać.
Jeżeli chodzi o Coutinho, to on ma wielki talent, idealna dziesiątka dla Barcelony, profil Messiego. Tyle, że on się bardzo szybko spala, sprawia wrażenie takiego małego chłopca, który jest najlepszy w grupie, ale jest zbyt przestraszony, żeby pokazać umiejętności przy bardziej odważnych, ekstrawertycznych kolegach. Potrzebuje trochę miejsca, w tłoku nie daje rady minąć piłkarza dryblingiem albo popchnąć akcję do przodu. Musi mu tak generalnie wiele czynników akurat pasować, żeby zagrał najlepiej jak potrafi.
To go różni od Griezmanna, który w każdych warunkach sobie poradzi.
Największym przekleństwem jednego i drugiego w Barcelonie jest Messi. O ile nowy trener nie znajdzie na nich jakiegoś pomysłu (a nie wydaje mi się) to ich dalszy pobyt w Barcelonie jest bez sensu.
Jednakże moja sympatia jest przy Coutinho, uważam również, że prezentował się lepiej od Griezmanna, nawet w zeszłym sezonie, ale co z tego. Zły jest lepszy od gorszego, ale nadal pozostaje zły.
Liczę na dobry sezon Coutinho w Bayernie i sprzedaż za dobre pieniądze do PL, bo wiadomo, że Bayern go nie wykupi. Griezmanna też trzeba pogonić, a w ich miejsce sprowadzić wreszcie lewoskrzydłowego. Kupowanie dziesiątek za ogromne pieniadze tylko dlatego, że są dobrzy, a potem rzucanie ich na skrzydło to głupota. Jak nie masz pozycji dla pilkarza, to go nie kupuj, nieważne jak dobry jest.
0
@Misugi14 Lew Jaszyn
Baresi
Xavi
Messi
2
@IronSanHybrid Tyle Ci mogę powiedzieć czubie jakiś.
1
@IronSanHybrid Spadaj szczawiu, gnoju jakiś, buraki.
Gówniarze nie śpią i zajmują linię zainteresowanym słuchaczom, którzy chcą swoje życie naprawić. Skandal.
0
@Colon Mam dokładnie tak samo. Gra aktorska genialna, klimat świetny, fantastyczna scenografia, ciekawa historia, ale tenże serial w ogóle mnie nie wciągnął. Fajnie się oglądało, ale nie oglądałem go z zapartym tchem, nie intrygowało mnie co wydarzy się dalej. Akcji tam jest stosunkowo mało w porównaniu do dialogów, których jest multum, a mi osobiście nie do końca pasują przegadane seriale.
0
@Lola120 Opowiadaj
6
@Lincolm Nie widzę powodów do nakręcania, chciałem się tylko dowiedzieć, co pokazał oprócz bramy na pustą :)
0
Jak zagrał Coutinho w meczu Bayernu?
0
@Coutinho007 Jest obrona, przywoływanie przez Ciebie ciągle Coutinho, to jest obrona Griezmanna w myśl zasady, że jak tamten grał kichę to ten też może.
5
@FafitFCB Takich dziesięciu jak Valverde to nie ma ani jednego.
1
@Coutinho007 Czemu ciągle Griezmann jest broniony tym, że Coutinho grał słabo? No grał i co z tego. Problem podobnej natury(Valverde), ale na krytykę Griezmanna nie trzeba od razu przywoływać Filipa, to odbijanie piłeczki do niczego nie prowadzi, Antoine gra beznadziejnie i tyle.
0
@Skaramuczi Nie mam nic przeciwko, niech gra lepszy, tyle, że u EV nie gra zaden, więc nie wiem o co chodzi.
3
@Skaramuczi Nie, nie wygląda tak po 45 minutach. Jak już to po 75.
Rozumiem, że jak raz złapał skurcze, to zamiast rozwiązać problem, należy go wypieprzyć na trybuny na resztę sezonu? Jeśli ma takie wielkie braki w tym aspekcie to po co w ogóle on trenuje z pierwszym zespołem skoro i tak nigdy nie zagra? No właśnie. Po coś jednak trenuje, ale na pewno nie po to, żeby przesiedzieć na dupie cały sezon. EV to sabotażysta. Myśli tylko o tym co tu i teraz, a żeby dać kilka szans chłopakowi i zobaczyć, może akurat przygotuje następnemu trenerowi świetnego stopera? Nie, po co.
3
@Skaramuczi Nie, to jest beznadziejna interes, za 30 milionów z hakiem kupiliśmy Lengleta, już gotowego do rywalizacji, a tutaj mamy stopera właściwie za darmo, jeżeli go dobrze wprowadzimy(czego Ernesto nie potrafi), to oszczędzimy duże pieniądze i zyskamy świetnego zawodnika. Valverde już przy którymś już piłkarzu sobie po prostu wymyśla, że jest za słaby i sadza go na trybunach. Właśnie marnuje karierę kolejnemu chłopakowi. Ja nie wiem czy on się nadaje, ale głupotą jest nawet brak szansy wykazania się, a potem oddanie lekką ręką być może zawodnika z potencjałem na światowej klasy stopera.
Jakież to są "widoczne gołym okiem problemy, które go dyskwalifikują"?
0
@Chwytliwy W pierwszej połowie był wszędzie na boisku. Dużo odbiorów, świetnie wracał do obrony, dobrze wyprowadzał piłkę.
4
Jestem ciekaw ile czasu jeszcze Griezmann będzie usprawiedliwiany głupimi wymówkami.
Dobrze, że dla Pique i Busiego już wszystkie wymówki wyczerpane i dostają zasłużoną krytykę.
1
@Chwytliwy De Jong dobrze gra akurat.
1
Griezmann na lewej
Komentator:Valverde bardzo uważnie przygląda się Wague.
Nieźle się zaczyna.