Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przemek Babiarz chyba korzysta z kolumbijskiego towaru :D
5
Niby czemu? Arda jest bardzo nieatrakcyjny na rynku. Podstarzały, wysoka pensja i brak gry. Jak na te czynniki i tak udało się niezłe warunki wynegocjować. Najważniejsze, że Basaksesir (czy jakoś tak) płaci pensję.
0
Nie ma żadnych przeszkód prawnych czy zdrowotnych, ale nie sądzę, że dostanie powołanie.
0
Nie, to inny profil. Griezmann to zawodnik bazujący na świetnej technice i mobilności dzięki czemu może często zmieniać pozycję na boisku. Ma zmysł do gry kombinacyjnej. Najlepiej czuje się, gdy ma przed sobą klasyczną 9, którą on sam nie jest. Moim zdaniem tak jak wspomniałem wyżej Abel Ruiz bardzo przypomina Icardiego. Ma odpowiednie atrybuty fizyczne, świetny drybling i bardzo dobre wykończenie. Gdy widzi okazję nie kalkuluje. Napastnik kompletny.
1
Dokładnie tak. Co więcej bardzo chętnie zobaczyłbym w Barcy właśnie takiego napastnika. Suarezowi czasem brakuje lekkości w grze, umiejętności pojedynku 1vs1. Abel posiada te atuty.
0
Ogromny talent. Łączy atuty klasycznej 9-tki(dobre ustawienie, siłę fizyczną, wykończenie) ze świetną techniką i dryblingiem. Przypomina Mauro Icardiego. Mam nadzieję, że w niedługim czasie dołączy do pierwszego zespołu.
0
A miał już operację?
6
Ten wujek Miny wygląda jak szef gangu narkotykowego.
16
Brawo, przewidziałeś, że Paulinho się sprawdzi.
Tylko czy teraz tak potrzebne jest chwalenie się tym? Co więcej czy wtedy był potrzebny ton przemądrzałego ważniaka? Dało się to ładniej napisać.
0
A to ciekawe. Przepisy na pewno pozwalają tylko na numery 1-25. Może dali mu taki numerek ze świadomością, że gdy jakiś zawodnik odejdzie(kadra ma liczyć max 25 zawodników, np. od nas na 100% ktoś odejdzie, bo obecnie jest 26 i Coutinho nie ma numerka) to dadzą mu numer odchodzącego.
25
Nie. Przepisy w Hiszpanii zezwalają tylko na numery od 1 do 25.
2
Nie. Brakuje nam cofniętego rozgrywającego. Przydałby się też napastnik o profilu Martiala, a w lecie jeszcze jeden stoper. Oczywiście sprzedaż Turanów i Vidalów, dzięki temu więcej minut dla szkółki.
25
Dobra, a tak w temacie Dembele, ale pozytywnie. Ale chłopak dzisiaj zagrał. Mijał kolesi jak pachołki, fantastyczny rajd niczym Neymar, robił dużo "dobrego szumu", świetne dośrodkowanie na łeb Rakiticia. Klasa.
20
Koledzy, nie bójcie żaby o Dembele. Chłopak wraca po długiej kontuzji i na pewno się boi, pewnie dlatego tak się za nogi łapie. Robił dokładnie to samo w ostatnim meczu ligowym, tylko wtedy chyba nikt tego nie zauważył.
0
A skąd możesz wiedzieć, że Xavi i Iniesta się na początku nie sprawdzali?
Szanujmy się. Jakby Barca kupiła Rasiaka i zagrał beznadziejny sezon to też miałby zostać bo może się rozkręci? Pewne rzeczy po prostu widać już w pierwszym sezonie. Widać chociażby, że Deulo to jeździec bez głowy.
0
No dokładnie. Z Denisem byłoby tak samo. Na początku sezonu był "bożkiem" La Rambli. Teraz wszyscy o nim zapomnieli. Jeden dobry mecz i wróci do łask.
0
On ma specyficzny profil. Taki barceloński, ale jednocześnie jest wyższy i silniejszy fizycznie od Iniesty chociażby. Nie ma umiejętności kontrola środka pola. Jest za to świetnym kreatorem z dobrym dryblingiem i podaniem. Mocno nastawiony ofensywnie. Myślę, że właśnie dlatego ci się nie podobał. Musiał się cofać głęboko do rozegrania. Moim zdaniem bardzo dobry zawodnik i powinien dostać szansę. Na pewno lepszy od Denisa, ma lepszą technikę i kontrolę piłki. Powinien wskoczyć za niego do pierwszego zespołu. Patrząc na to jak obecnie wygląda Barca, najlepiej pasowałby do pozycji, ma której gra Paulinho.
1
Ani ten ani ten.
2
Do Miny też nie jestem do końca przekonany, ale ze zdaniem o Dembele się nie zgadzam. To jeden z tych nowych Neymarów tylko prawdziwy. Obok Mbappe największy talent młodego pokolenia. W Dortmundzie grał fantastycznie. Jeżeli tylko się przełamie i będą omijały go kontuzje, to sprawi nam wiele radości.
0
Może w środku pola? Od czasu odejścia Xaviego brak nam rozgrywającego.
5
Ci zawodnicy nie wnoszą żadnej jakości do zespołu.
Dembele pewnie dostanie więcej minut, niż Deulo i Vidal razem wzięci. Arda i Rafinha nie zagrali ani minuty i jakoś zespół sobie poradził. Przy Coutinho Denis nie będzie za dużo grał, tym lepiej patrząc na jego ostatnie "popisy". 2 zawodników w miejsce 5 i w sumie dobrze. Jakość nad ilością, młodzież z Barcy B będzie miała więcej szans na grę. Zaoszczędzimy na pensjach. Same plusy.
0
Dla mnie Rafinha jak grał to był średni, żeby nie powiedzieć słaby zawodnik. Słaby drybling, technika też naciągana, w ogóle nie kreował gry. Jedynie możnaby go wyróżnić siłę fizyczną, waleczność i dobrą pracę w defensywie. Denis coś tam kreował, ale jak miał przy sobie Messiego. Sam nic nie potrafił stworzyć. Asekurancka, bojaźliwa gra, 0 ambicji i chęci. Oboje z inną charakterystyką gry, ale jeden i drugi za słaby na Barcę.
1
Zakładając na początku, że Mina fichado. Kupiłbym jeszcze jakiegoś obrońcę(de Ligt lub Martinez). Do pomocy jakiegoś młodego następcę Xaviego(Arthur lub de Jong), do tego awans Alenii z drużyny rezerw i może Oriola. Chciałbym powrotu Sampera, ale nie sądzę, że po takiej długiej kontuzji Barca będzie chciała go zatrzymać. Do ataku bardzo chciałbym Martiala. Do tego możliwy awans Arnaiza. Sprzedałbym Ardę, Deulofeu, Vidala, Denisa, Gomesa. W tej kolejności. Rafinhę wypożyczyłbym do końca sezonu, a w lecie sprzedał.
2
Szanujmy się. Denis to barceloński Paweł Brożek. Jego dobre występy można policzyć na palcach jednej ręki. To jest klub aspirujący do miana najlepszego, więc powinien mieć najlepszych piłkarzy, a nie jakieś wieczne talenty. Właściwie to tylko ten "dryg", o którym wspomniałeś go wyróżnia, nieźle wygląda z piłką przy nodze, ale NIC poza tym.
0
Ostatnia informacja jest prawdziwa, pozostałe 2 to zapewne plotki powstałe na niej.
2
Rafinha i Arda jeszcze nie zagrali u Valverde, więc i tak nie będzie różnicy. Deulofeu nie gra od około miesiąca i nie widać jego braku. Denis gra ostatnio beznadziejnie, a dodatkowo przyszedł Coutinho i nie będzie on potrzebny. Jakbyśmy Vidal odszedł, to wrócił właśnie Dembele, ewentualnie na skrzydle może zagrać Roberto, a Semedo częściej na PO. Jak przyjdzie Mina za Mascherano, będzie to zmiana na minus, ale nie będzie problemu z brakiem zmiennika. Gomes to jedyny piłkarz(oprócz Masche, ale to zupełnie inna sytuacja), którego zostawienie ma sens. Jego bym się z chęcią pozbył, ale chyba Ernesto nie postawił na nim jeszcze krzyżyka no i lepiej mieć na ławce Gomesa niż nikogo.
6
Wreszcie przy Inieście stanął porządny następca, bo tym, którzy byli dotychczas przymierzani do zastąpienia Andresa mylą się funkcje piłkarza i chłopca do podawania piłek.
1
Kolego to jest Barca. Klub aspirujący do miana najlepszego, w którym zmiennik też musi coś pokazywać. Oboje są słabi, Rafinha chociaż ma jaja, Denis w ogóle nie potrafi powalczyć, ale obu nie powinno tutaj być. Nie ten poziom.
2
Bartek to i tak zły prezydent. Gdyby on i jego świta nie schrzanili roboty, to nie musieliby jej potem naprawiać rekordowymi transferami Coutinho chociażby. Zmierza to w dobrym kierunku, ale ile błędów oni narobili, to ciężko policzyć.
1
Nie, bez przesady. Kadra mogłaby być lepsza. Wielu zawodników ma już swoje lata i brakuje trochę jakości na ławce.