Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Info z Don Balona, więc musi być fejkiem.
4
Kupony jak ja ich nienawidzę. Niestety często jest tak, że co drugi komentarz jest o kuponach i więcej jest przewijania niż czytania strony.
0
To chyba ten ziomek, co go Barca sprowadziła na wiosnę z Malagi. Jakbyś go pokrótce opisał?
3
No pewnie, 85 baniek to tyle co nic...
Nie sądzę, żeby najdroższy transfer obrońcy w historii można było nazwać splunięciem.
0
Pomocnik-Arthur/Seri
Obrońca-De Ligt
1
Nie, po prostu powiedzieli, że nie było kontaktów, a Maszczerano raczej odejdzie tak czy tak.
0
Ja bym powiedział, że nie można porównywać Pele do Messiego.
1
Nie wiem o co ci chodzi. Chwała ci za to, że grałeś sobie kiedyś na dobrym poziomie, ale obnoszenie się tym to już przeginka. Mamy takie samo prawo omawiać zagadnienia piłkarskie co ty. Konstruktywna krytyka jest wskazana(oczywiście kulturalna). Co by z nas byli za kibice, jakbyśmy nie mieli swojego zdania i byli ślepo zapatrzeni na ulubiony zespół?
1
Fajnie, że zrobiłeś taką rozbudowaną bazę, ale takie statystyki nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość. Weźmy chociażby statystykę dryblingów. Rakitić ma więcej dryblingów od Arthura, chociaż pierwszy nieraz potyka się o własne nogi. Arthur jest dużo lepszy technicznie, szybszy i mobilniejszy, a mimo to wypadł gorzej w tej statystyce.
2
Czemu dla ciebie Arthur to defensywny pomocnik? Dla mnie to zawodnik o profilu Xaviego. No i o jakiej kreacji mówimy w przypadku Rakiticia? On nie zna tego słowa, Arthur to zupełnie inny zawodnik.
1
Gomes i Deulofeu powinni zostać na lata [La Rambla].
1
Nie będzie gorszej decyzji niż kupno Douglasa. Nie da się.
0
Nicea w tym sezonie spisuje się nieco gorzej. Zaczęli źle, ostatnio już wrócili na właściwe tory. Misiaczek jednak formy nie stracił. W dalszym ciągu prezentuje się bardzo dobrze, niezmiennie lider Nicei.
0
Taki typowy "Angol". Wysoki, silny fizycznie, świetny w odbiorze piłki i grze głową. Dobry aczkolwiek drogi transfer Liverpoolu.
4
To źle zrobiłeś. Oceniając wypowiedź trzeba ją całą przeczytać, a nie przestać po jednej rzeczy, która ci się nie podoba.
0
Nie neguję tych statystyk. Ocena Suareza bardzo mnie dziwi, jednak mają określone kryteria i nie wzięli jej z księżyca. Chodziło mi o to, że nie możemy się na takich statystykach opierać i brać ich jako ważny argument przy ocenie gry poszczególnych zawodników, bo nie do końca odzwierciedlają rzeczywistość. Przykładowo chyba nikt mi nie powie, że Ter Stegen był gorszy od Suareza, a ma gorszą ocenę.
0
Stylem idealny. Bardzo przypomina Xaviego. Dobrze reguluje tempo gry, potrafi ładnie napędzić akcję podaniem czy dryblingiem. Umie również powalczyć w defensywie. Najlepszy zawodnik sezonu w lidze brazylijskiej(miał chociażby najlepsze statystyki celnych podań, bodajże 93%). MVP finału Copa Libertadores, w którym jego zespół odniósł zwycięstwo. 2 razy powołany przez Tite do reprezentacji Brazylii z dużymi szansami na wyjazd na mundial. Naprawdę ciekawy zawodnik. Bie wiem czy odniósłby sukces w Barcy, ale zaryzykowałbym. Odczuwamy brak rozgrywającego, a chłopak naprawdę świetnie się zapowiada.
3
Fajnie, że jest tylu naszych, ale te oceny nie do końca odzwierciedlają rzeczywistość. Jak grał Umtiti to był dużo lepszy od Pique, a to ten drugi jest w zestawieniu. Ter Stegen ba pewno był pewniejszym punktem zespołu niż chociażby Roberto, który ma wyższą ocenę. No i nie wiem co tu robi Suarez, który w większości meczów kopał się po czole.
0
Bardzo trafne oceny moim zdaniem. Podniósłbym jeszcze wartość Vermie. Ma 3, dałbym mu 5 jak nie więcej. Inesta też zasługuje na kilka baniek więcej.
9
Nie sądzę, ale latem jak najbardziej.
1
Wolałbym jego kolegę z zespołu-Baileya. Ciekawe ile by kosztował.
1
8 tygodni od meczu z Celtą, który był rozgrywany 2 grudnia. W sobotę będzie połowa czasu przypisanemu rekonwalescencji. Powinien być gotowy na końcówkę stycznia(a dokładnie 27.01).
0
Całkiem fajna. Ja bym jeszcze zmienił:
Rakitić-Seri/Arthur
Rafinha-Alena
Vidal-może być, ale wolałbym innego skrzydłowego, chociażby Gelsona Martinsa
0
Gazety różnie piszą, ale niezależnie od nich Liverpool nie musi go sprzedawać w zimie. Po co pozbywać się lidera w środku sezonu? Transfer jest prawdopodobny, ale w lecie. Przyjdzie Keita, skończy się sezon, będą mieli czas na przebudowanie zespołu
0
Ja gościa bardzo lubię, ale nie da rady. Jego rola na boisku jest podobna do tej Messiego i moim zdaniem nie dałoby się tej dwójki pogodzić.
0
Nie wiem, ale chętnie oszacuję. Kapitan Lyonu, fantastyczny w tym sezonie(naprawdę jest świetny, ma technikę drybling, strzał, dużą siłę fizyczną), kontrakt do 2020. Uwzględniając realia rynku, myślę, że kosztowałby ok. 80 baniek.
1
Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak niszczył argumentami. Wyjaśniłeś typa jak Messi Marcelo :D
2
No tak, bo wartość piłkarza ocenia się głównie po medialności...
Twierdzisz, że 100 baniek za Griezmanna to "zerowe" pieniążki, ale jednocześnie te powiedzmy 140-150 za Coutinho(który przynajmniej moim zdaniem jest dużo lepszym piłkarzem) to przepłacenie. Bardzo dziwne jest twoje podejście do tematu.
3
Słabe te argumenty. 100 to żadne pieniądze... Chyba masz jakieś inne poczucie wartości pieniądza. Nie widzę też potrzeby ściągać Griezmanna po to, żeby kolesiom z Francji(jeżeli w ogóle jakiś przyjdzie) było łatwiej. Nie robi się transferów pod takie kryteria, to nie jest najważniejsze, zresztą już mamy 3 Francuzów. Atletico nie jest na tyle mocne, żebyśmy musieli ich osłabiać. Coutinho kosztowałby więcej, ale lepiej wydać więcej i mieć lepszego zawodnika. Reszta argumentów jest typu "To dobry transfer, bo zarząd go chce".
0
Ptawie tak dobre jak stare :D