Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kolego, tekst oklepany, ale to nie jest FM. Nie można sobie tak pstryknąć i ściągnąć tych wszystkich piłkarzy. To bardzo ryzykowne. To skrajnie młodzi zawodnicy i nie wiadomo jakby sobie poradzili. Zresztą u nas w szkółce też jest wiele talentów, na pozycji tego ziomka z Genoi występuje chociażby Abel Ruiz, a na LO Cucurella i to właśnie wychowankowie powinni otrzymać szanse, nie trzeba ściągać obcych młodziaków za grube miliony.
1
Najlepsze jest to, że pierdzieli o tym rekordzie w co drugiej akcji, a w ogóle nie mówi w czym jest ten rekord :D
4
Jurgen uważa, że sprzedaż Coutinho może uczynić zespół lepszym i że mogliby poradzić sobie bez niego.
10
Ten cały Arthur to z pewnością NIE będzie kolejny Douglas. 21 lat, był już powołany do seniorskiej reprezentacji Brazylii i ma szanse, żeby pojechać na mundial. W tym sezonie najwięcej podań i ich największa celność w lidze brazylijskiej. Najlepszy zawodnik Gremio, które w tym sezonie wygrało Copa Libertadores. Nie wiem jak bardzo jest dobry, ale na pewno wciąga Douglasa.
9
Myślę że tak.
1
No fakt, jest lepszy technicznie od Rakiticia i ciąg na bramkę ma, co nie zmienia faktu, że do naszego stylu nie pasuje.
1
Dlatego, że ten koleś to młoda wersja Rakiticia. W ogóle nie pasuje do naszego stylu. Takich piłkarzy trzeba się pozbyć, a nie ściągać następnych.
0
Chyba chciałeś powiedzieć "Złe informacje na dobranoc".
4
Zależy czy liczysz Rudego jako gracza Barcelony czy Sportingu. Dla mnie Denis ma 2 asysty :D
12
Akurat dzisiaj to był nasz zawodnik :D
1
Z podanych zespołów, najbardziej chciałbym trafić na Lipsk.
2
Dobrze Rudy, nie zapomniałeś jak się strzela dla Barcy :D
5
Bo Gomes to jest naprawdę dobry piłkarz, tylko słaby psychicznie. Obawiam się, że strzelona bramka dałaby mu kopa tylko w jednym meczu, a później znowu byłby wycofany.
4
Kolego co się dziwisz, jak nie ma jedynych technicznych piłkarzy: Busquetsa, Iniesty, Messiego, Dembele i Paulinho :D
0
No i w styczniu minie 5 lat od transferu do Liverpoolu, więc nie powinno być problemu z paszportem.
1
Z tego co mi wiadomo jedynym zawodnikiem Barcy, który nie posiada paszportu jest Paulinho. Coutinho gra w Europie już 7 lat i mógłby zabiegać o paszport. Zakładając, że go otrzyma, nie ma przeciwskazań, żeby cała trójka przeszła do Barcelony.
16
Ocena Rakiticia to jest jakiś żart. Chłop spowalniał dosłownie każdą akcję, przegrywał wszystkie pojedynki 1 na 1 i nie było widać, że mu zależy.
0
Czy to nie ty swego czasu napisałeś coś w stylu przepisu zarządu na pomocników?
"Ściągnij do klubu piłkarzy niepasujących stylem(Rakitić i Gomes). Nie spełniają oczekiwań. Jednak według ciebie wszystko jest w porządku. Powtórz sprowadzając Paulinho".
Tak to mniej więcej wyglądało. I ja się zgadzam z tym "starym" hen0xem. Widać bardzo wyraźnie, że mamy za dużo fizyczności i za mało kreatywności. Trzeba to jak najszybciej naprawić.
4
Po co nam 3 drwali w środku? Tożto 2 byłoby za dużo. Goretzka jest nam zbędny.
0
Nie chcę być czepliwy, ale nie o to chodziło. Napisałeś o cenie, chodziło mi o czynniki poza ceną.
46
E tam, takie gadanie z tym powrotem. Chyba nie da się być silniejszym :D
0
Też nie jestem przekonany, ale pytanie z ciekawości. Czemu jego nie chcesz, a Minę już tak. W końcu Żery też gra w lidze brazylijskiej, też nie ma paszportu, a do tego w odróżnieniu od Arthura nie pasuje do Barcy(a na pewno znalazłoby się wielu lepiej pasujących). Co sprawia, że chciałbyś transferu Miny, a Arthura już nie(poza ceną).
0
To również wtedy uwzględniłem i "proponowałem" zarządowi sprzedaż Vermy i sprowadzenie Inigo w jego miejsce.
1
Takie porównanie jest bez sensu. Powinniśmy się raczej zastanowić czy Rakitić prezentuje odpowiedni poziom, żeby grać w tym klubie. Oczywiście, że nie, tak samo jak podani przez ciebie panowie. Ja porównam Rakiticia(ale nie pod względem profilu, tylko jakości piłkarskiej) do innych pomocników w najlepszych europejskich klubach. Piłkarze lepsi od Rakiticia:Thiago, Verratti, Erisken, Kroos, Modrić, Pogba, De Bruyne, Silva, Rabiot, Pjanić, Fabregas, Nainggolan. A to i tak nie wszyscy. Trochę za dużo lepszych od niego, jak na gościa, który gra w klubie pretendującym do miana najlepszego.
0
No tego się nie spodziewałem, ale mówiłem, że zarząd robi duży błąd nie sprowadzając Inigo Martineza lub innego stopera do rotacji i chyba miałem rację.
1
Jest to tak głupie, że aż nie wiem co powiedzieć. Czyli to Messi ustala skład?
Gomes na pewno mu nie pasował w zeszłym sezonie i jakoś grał, nie było takiej sytuacji, że Lucho go nagle skreślił.
Zresztą akurat Rakitić wkurza Messiego, było to widoczne chociażby w meczu ze Sportingiem w tegorocznej edycji LM.
1
Jaką on ma konkurencję?
Joker Paulinho, który nie nadaje się na rozgrywającego i twoja profilówka. Obserwowałem wczoraj uważnie Rakiticia i zagrał tak jak zwykle. Spowalnia każdą akcję, bardzo wolny i jeszcze bardziej przewidywalny. Przeciwnik wiedział co zrobi zanim wykonał ruch. Jedyne dobre zagranie to wrzutka do Paulinho. Jednak co najgorsze nie widziałem zaangażowania. Gdy inny zawodnik ma piłkę szuka gry do przodu, on od razu oddaje ją koledze, który stoi najbliżej.
Takie jest moje zdanie. To zdecydowanie najgorszy piłkarz pierwszego składu, nie pasuje do naszego stylu. Powinien opuścić klub.
I proszę, bez gadania, że trenerzy na niego stawiają to musi być dobry, że walczy itp. Na Gomesa też Lucho stawiał, a i u Valverde dostaje szanse. Walki i zaangażowania u niego nie widzę. Suarez czy Paulinho walczą, Rakitić przechodzi obok meczu. On jest po prostu za słaby i nie widzę żadnej cechy, która by go wyróżniała.
0
To fakt, nie każdy "Brazylijczyk" będzie niewypałem, ale na pewno nie jest to dobra rzecz. Myślę, że stoper ograny w europejskiej lidze poradziłby sobie lepiej. Jednak główną wadą tego transferu jest dla mnie niedopasowanie stylem do Barcy.
1
*Swoje role wypełnia źle.
Już nawet "nie walczy za dwóch" i nie haruje, a to był główny argument jego obrońców. Wczoraj znowu był naszym najsłabszym zawodnikiem.
0
A nie każdy będzie drugim Paulinho. Największy plus Miny to cena, w każdej innej klasyfikacji przegrywa z wieloma innymi stoperami.