Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ja nie porównuję. Mówię tylko, że oboje są za słabi na Barcę.
0
Kurcze ale bym chciał pomocników z topu w Barcelonie zamiast kopiących się po czole Gomesów i Rakiticiów.
0
Po co w zespole drugi Roberto? Za dużo w Barcelonie zawodników o nieoczywistym profilu, Sergi jest świetny, ale 2 takich to byłoby już za dużo.
0
Nazwisko zobowiązuje do słabej gry :D
28
Akurat "cieszynka" jest świetna.
3
Podobno twój transfer był kwestią godzin. Z podobno to różnie bywa.
0
Przecież to właśnie napisałem:"Xavi był/jest genialnym zawodnikiem i wiadomym jest, że będzie ciężko, aby pojawił się zawodnik na jego poziomie".
Ja mam wrażenie, że za dużo osób ceni jego pracę w defensywie(swoją drogą na tej płaszczyźnie też nie jest jakiś świetny, Paulinho czy choziażby Roberto zapierdzielają bardziej od niego) zapominając o braku innych umiejętności.
No a jeżeli chodzi o Gomesa, to sprawa jest bardzo prosta. Rakitić jest słaby, a Gomes jeszcze słabszy.
1
Parafrazując "I co z tego, że na promocji, jak ja tego nie potrzebuję".
To nie jest takie hopsiup, że jest zawodnik z kończącym się kontraktem i już go do Barcy mają brać. Meyer to jest porażka i nie chcę go tu widzieć. Can nie zmieściłby się do zespołu,a poza tym chęć "wykradnięcia" go Liverpoolowi może popsuć negocjacje w sprawie Coutinho, który jest nam bardzo potrzebny. Co do stoperów to są nieźli, ale znaleźliby się lepsi i chyba lepiej dorzucić te 30 baniek, ale mieć świetnego zawodnika.
0
A Rakitić nigdy nie wskoczył i nie wskoczy na poziom Thiago :D
Jak już wyżej wspomniałem ja w porównaniach do Xaviego( a raczej do jego poziomu, bo 2 identycznie grających zawodników nie ma) nie widzę nic złego. To jest klub dla najlepszych i tylko najlepsi powinni się w nim znajdować.
Xavi był/jest genialnym zawodnikiem i wiadomym jest, że będzie ciężko, aby pojawił się zawodnik na jego poziomie, jednak jedni są od niego półkę niżej, a inni 5 półek. Rakiticiowi niestety bliżej do tych drugich.
0
To do kogo mamy porównywać jak nie do najlepszego? To jest Barcelona, poprzeczka powinna być ustawiona bardzo wysoko. Tak wiem, to inny profil zawodnika itd, ale to go nie usprawiedliwia. Jedno jest pewne. Rakitić nie prezentuje odpowiedniego poziomu, a czy to przez to, że jest po prostu za słaby czy przez nieprzypasowanie profilem to już mniej ważne.
A jak nie do Xaviego, to porównajmy go chociażby do Thiago. Tutaj też Rakitić dostaje niezłe bęcki, więc to nie jest tak, że porównujemy go do nadludzkiego Xaviego i dlatego wypada blado. Znalazłoby się wielu innych pomocników prezentujących lepszy poziom. Rakitić jest po prostu za słaby.
0
Między Rakiticiem i Xavim jest jeszcze większa przepaść niż między Gomesem a Rakiticiem. I to jest właśnie problem.
35
Ja o tym komentarzu:Podoba mi się to co powiedział Ter Stegen, a nie podoba mi się, że na La Rambli był już mnóstwo razy.
3
Transfer niemożliwy do zrealizowania.
Nie mam pojęcia skąd u ludzi takie przekonanie, że przejdzie do Realu.
Nie pomyślałeś ile by pieniędzy kosztował? Czy Florek w ogóle będzie go chciał? Ma 5-letni kontrakt i dopóki się nie skończy nie ma szans na transfer do kogokolwiek. A co będzie za 5 lat to zbyt odległy czas, żeby sobie gdybać.
1
Chyba wszystko z nim dobrze. Podobno otwiera nową kebabownię.
A tak na serio to od tych kebsów ma kolejną już kontuzję mięśniową.
0
Mi się podoba wąsata wersja :D
14
Coutinho to poziom Rafinhi?
No nieźle. Dawno nie widziałem tak zjaranego komentarza.
0
Czemu patrzysz tylko na jedną statystykę? Popatrz przede wszystkim na styl gry zawodnika. Chociaż z młodych pomocników najbardziej podoba mi się Maxime Lopez, to de Jong jest również dobrą opcją. Świetny technicznie, dobrze napędza akcję, inteligentny boiskowo.
0
No domyśliłem się, ale skoro mowa o Douglasach, to ja wolę tego drugiego :D
8
Chygrynskiy z Douglasem na jednym zdjęciu to by dopiero było. Esencja kwintesencji bycia znikąd :D
7
Ter Stegen
Semedo-De Light-Umtiti-Cucurella
Weigl
Roberto-Coutinho
Dembele-Ruiz-Arnaiz
1
Chodzi o transfer Davida Luiza a nie Antonio Conte:D
2
Śmierć Hanki Mostowiak.
0
Z tego co pamiętam to relacjonowałeś na La Rambli mistrzostwa U17 :) Był jakiś zawodnik z Hiszpanii, który szczególnie zwrócił twoją uwagę?
1
Ja również remontada. Dodam do tego wygrane z sezonu 10/11. Fajnie tak było po 2 latach "przeżyć to jeszcze raz", no i oczywiście 5-0 z Realem :D
0
A z ciekawości spytam. Czy na liście powołanych jest Ferran Torres?
0
Zdecydowanie porażka z Interem. Pasja z jaką wtedy oglądało się mecze była fantastyczna. Zacząłem kibicować Barcelonie trochę wcześniej, ale to na edycję 09/10 przypadł czas, kiedy po raz pierwszy na poważnie oglądałem mecze, w sensie nie że widziałem 2 mecze na pół roku, ale czekałem kiedy Barca gra i regularnie oglądałem, zwłaszcza LM. Piękne to było. Drużyna, do której dopiero "wchodzisz" jest wychwalana i podziwiana przez wszystkich. Wygrana w tamtej edycji to byłoby coś niesamowitego. Przegrana w dwumeczu to moja najboleśniejsza kibicowska porażka, nieuznana bramka Bojana to największe kibicowskie rozczarowanie. Interu nie lubię do dzisiaj.
10
Ja bym Umtitiemu nie odmówił :)
1
Jeśli nastawiałeś się na wypowiedzi Andresa, to rozumiem rozczarowanie. Nie ma ich zbyt dużo.
Mi się książka bardzo podobała. Te "wydarzenia zakulisowe" z mundialu, najważniejszych meczów Barcelony trafiły w mój gust. Dużo ciekawych szczegółów.
14
Krzysztof Krawczyk w Milionerach:D
0
Może to pospolite co powiem, ale jeżeli dasz radę, to skup się tylko na aucie i co masz w nim zrobić. Jeżeli będziesz skupiał się tylko na tym, to stres się zmniejszy. Słuchaj dokładnie egzaminatora. Naturalnym następstwem skupienia będzie wolna jazda, która pozwoli dokładniej wykonać zadania. Włóż wygodne ubranie. To chyba tyle. Powodzenia :D