Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Rakiticiem nie ma chaosu, bo wiadomo co Ivan zrobi. Poda do bramkarza.
0
Zgadzam się w kwestii profilu. Jest skomplikowany, nie przypomina klasycznego barcelonisty. Ani Iniesta, ani Xavi. Jednak uważam, że jego miejsce jest w środku. Dzisiaj i tak nie grał w pomocy, ale na prawym skrzydle i wyglądało to średnio. Myślę, że powinien zająć miejsce Rakiticia
29
Pierwsza połowa do zapomnienia. Pomoc źle funkcjonowała. Roberto przyklejony do prawej strony, Paulinho niewidoczny, Messi cofał się aż do środkowej linii. Denis zagrał nieźle, ale za mało zdecydowania. Aż się prosiło, żeby lutnąć, a on oddawał piłkę koledze.
W kontekście składu rodem z La Rambli wyglądało to tak, jakby dziecko prosiło ciągle o najlepszego, największego lizaka, a jak już go dostało, to nie za bardzo wiedziało jak się za niego zabrać.
0
Wychodzą ziomeczki, popatrzyłm się kątem oka i zastanawiam się co w składzie Barcy robi Bravo. Dopiero po chwili skapnąłem się, że coś jest nie tak :D
0
Wszystko fajnie, ale Alena mógłby jakieś minuty dostać. Szkoda, że go na ławce nie ma. Valverde nie doczytał La Rambli :D
0
Najbardziej podobni są Coutinho i Isco. Myślę, że Thiago na pozycji Iniesty też by się świetnie sprawdził. Naby Keita z Lipska również w dużym stopniu przypomina Iniestę.Z młodych piłkarzy to Alena i Angel Gomes z Man United.
0
Ten rocznik jakiś słaby. O żadnym zawodniku głośniej nie słychać jako o wielkim talencie.
0
Mi się w ogóle wydaje, że oni nie wiedzą na kogo się zdecydować. Obserwują tych stoperów, co tydzień innych. Z tym Miną to też nie jest takie pewne, skoro rozkminiają tyle opcji. Ja nie do końca wiem, jak bym to rozegrał. Na pewno Mina mnie nie przekonuje i wolałbym kogoś innego, ale z tych ogranych to tylko Manolas i Inigo przychodzą mi do głowy. Zimą trzeba kogoś ściągnąć. Chyba postawiłbym na De Lighta, a latem trzeba by kolejnego. Jest kilka opcji. Wdpomniana dwójka, do tego Upamenco, Tah. No i Marlon gra na wypożyczeniu.
Minę znam tylko z filmików na youtubie i dobrze tam wygląda, ale jest kilku młodszych, lepszych i z Europy. Wysoki jest to fakt, ale w Barcelonie to nie jest takie ważne. O wiele istotniejsza jest technika, wyprowadzenie piłki. W tych elementach znaleźliby się lepszy stoperzy. Wiem, że cena przystępna, ale De Light ponoć ma być niedrogi. Marlon będzie za darmo. Inigo 20 baniek więcej, a ograny w lidze i według mnie lepszy piłkarsko.
0
No i giatra. Barcelony B nie oglądam, bo streamy ciągle padają, ale ponoć Choco Lozano od miesiąca gra kupsko, a Marc Cardona to straszny przeciętniak, także Ruiz się przyda.
0
Ten wpis na pewno ma związek z tym drapaniem się po tyłku. Pytanie czy tyłek go tylko swędział, czy rzeczywiście ma jakieś dolegliwości, ale to już rola lejarzy, żeby takie rzeczy ogarniać.
1
Żródła, które to podawały raczej nie są pewne. O kilku z nich nawet nie słyszałem, a w czasie okienka transferowego BarcaInfo wrzucił info od każdej lub prawie każdej gazety i tych nazw sobie nie przypominam, także jak dla mnie wyssane z palca.
2
Skoro już o Samperze mowa, to z tych wszystkich adeptów La Masii ostatnich lat, których drogi były kręte, jego jest mi najbardziej szkoda. Mam nadzieję, że odniesie sukces. W Barcelonie lub gdziekolwiek indziej.
0
No właśnie słowo klucz-"zdrowy", a znając Vermę z tym różnie może być :D
3
Paulino zmienny zarówno w miłości, jak i w piłce.
29 lat, 2 żony, 4 dzieci, Chiny, Barcelona.
No nieźle :D
0
Witam :D
Zależy kto będzie mniej chory. Trochę to dziwnie brzmi, ale tak to wygląda. Jeżeli Masche się wykuruje, to on zagra, jeżeli Javier się nie wykuruje to Lord Verma wkroczy do akcji, a trzecia opcja, dla mnie najbardziej prawdopodobna, to duet Umtiti-Digne.
0
Trudne pytanie, ale chyba bym postawił na opcję z Dembele. Piłkarsko uwielbiam Neymara i gdyby wykorzystywał pełnię potencjału to byłby już niedaleko poziomu Messiego, ale on się chyba nigdy nie zmieni. Chodzi mi tu o głupotę bosisową, zarówno pod względem zachowania, jak i czysto piłkarską. Zamiast strzelać podaje, zamiast podawać strzela, a jak już strzela to jakoś niedbale i prosto w bramkarza. To mnie u niego uderzało najbardziej. Oby Dembele doszedł do pełni formy po kontuzji i mamy niedużo gorszego piłkarza, do tego bardziej ogarniętego. Z transferu Neymara i tak została kupa hajsu(jak jej nie rozwalą na tajne firmy Bartka w Chinach czy inne takie), za który można porządnie wzmocnić zespół.
0
Tak czysto piłkarsko to Coutinho, ale obu bardzo lubię i zobaczenie któregokolwiek w barwach Barcy byłoby czymś świetnym.
1
Ciekawy pogląd :D
30
A mi nie szkoda :D
3
Trochę było smutno po remisie Barcy B, ale teraz humorek dopisuje. Dzięki Girona:D
1
Warto zaznaczyć dobry występ Suareza i Pique. Dało się ich oglądać, w porównaniu do poprzednich meczy zagrali dużo lepiej.
2
Co Pique zrobił?
0
Szkoda Paulinho :( Już widziałem piłkę w siatce.
0
Gomes jaki drybler :D
2
Ta linia pomocy przejdzie do historii.
Paulinho-Rakitić-Busquets-Gomes
Kiedyś obawialiśmy się o małą siłę fizyczną, a teraz obawiamy się, że jest jej za dużo :D
1
A ja wolę Griezmanna. Widzę jak szybko robi karierę Abel Ruiz i chciałbym, żeby zaistniał w pierwszym zespole, dlatego na miejscu zarządu nie kupowałbym typowej 9. Postawiłbym na inny zawodnika. Taki półnapastnik-półskrzydłowy, no i dobrze by było jakby nie był jakiś bardzo młody, bo będzie to kolidowało właśnie z Ruizem. 27 lat to w sam raz. Griezmann spełnia wszystkie moje kryteria.
0
Nie rozumiem co to za pomysły. Nie ma co porównywać do Xavi-Iniesta-Busquets, bo zdarzył się raz na 100 lat? Jakaś pokrętna logika. Skoro ta pomoc była najlepsza, to powinno się dążyć do stworzenia podobnej(tak wiem, drugiego Xaviego i Iniesty nie będzie...), ale na pewno będzie zawodnik o podobnym stylu gry, a nawet teraz jest. Chociażby Seri(Xavi). Na drwala w Barcelonie jest co najwyżej jedno miejsce i to na ławce. Chciałbym, żeby przypadło ono Paulinho. Tymczasem mamy 3 takich gości i 2 z nich trzeba się pozbyć.
2
Ja bym chciał, żeby Abel Ruiz zrobił karierę, dlatego nie chciałbym transferu młodej 9. Wolałbym kogoś starszego i o profilu nieklasycznej 9. Stawiam na Griezmanna.
3
Świat według Kiepskich, Miodowe lata, Szkoła :D
0
Tak, że przepisy się zmieniły czy tak, że 2 odrzuconych :D?