0

Czemu 20 piłkarzy? Zawsze było 18. Chyba coś mi umknęło. Przepisy się zmieniły? 2 zostanie odrzuconych przed meczem?

0

Jeszcze Costas rozumiem, bo stoperzy w szpitalu, ale Oriol? Ależ zaskoczenie. Skoro powołany to chyba wejdzie w drugiej połowie. Nie widzę innego powodu. W końcu pomocnicy zdrowi, jedynie Iniesta ma jakieś problemy, ale to inna pozycja.

7

Twoje argumenty są naprawdę niepoważne. Ronaldo lepszy fizycznie, to fakt, ale jakoś tego nie wykorzystuje. Kładzie się zanim przeciwnik go dotknie. Nie chcę być złośliwy, ale argument o sztuczkach to jest kwintesencja głupoty.

0

No to mamy jakieś inne poczucie humoru. Mnie to nie śmieszy ani trochę.

0

A w jednej klasie jest plan lekcji z twoją profilówką :D

0

Bardzo możliwe, ale w tamtym momencie się nad tym nie zastanawiałem. Po 5 minutach zaskoczenia i kminienia jak ktoś może być tak podobny do postaci z kreskówki, to odwrócenie się to była taka "truskawka na torcie".

0

Siedzę sobie dzisiaj w szkółce i taka rozkminka. Przechodzi koleś bardzo podobny do Kudłatego ze Scooby-Doo. Ten sam sposób chodzenia(kto oglądał, będzie wiedział o co chodzi), z twarzy to prawie identyczny, ta sama bródka. No 2 krople wody. Zawołałem za nim "Kudłaty". Odwrócił się... I sprawiał wrażenie jakby nie odwrócił się, bo jakiś debil drze ryja i odruchowo odwrócił głowę, tylko odwrócił się, jakby to było do niego.

0

Ja miałem po 3 godziny 8 razy z teorii i 30 godzin jazdy.

6

Ale głupoty. To nawet nie jest pozycja Rakiticia, który swoją drogą powinien siedzieć na ławce z Coutinho czy bez. Inieście może się nie podobać mniejsza rola w zespole, ale on nie jest gościem, który będzie się sprzeciwiał. Pewnie sam chciałby, żeby Ardę zastąpił jakiś crack. Myślę, że widzi, iż Barca potrzebuje wielkiego piłkarza, a Coutinho nie dość, że genialny to jeszcze bezkonfliktowy.

1

Kimmich to według mnie świetny piłkarz, ale gdzie miałby grać? To jest taki drugi Roberto, nawet styl gry podobny. Ledwo Sergi się łapie do składu, nie widzę sensu w trzymaniu 2 podobnych profilem zawodników, bo siłą rzeczy jeden wyląduje na ławce. Jakby Roberto grał na stałe w pierwszym składzie, to jeszcze możnaby pokombinować, ale obecnie nie widzę tego.

0

Nie miałem dokładnie tego samego, ale raz jak grałem w nogę, to poślizgnąłem się i też spadłem w nienaturalny sposób, tyle że na przedramię. Nie byłem u lekarza. To był duży ból tak w głębi ręki, który nasilał się przy noszeniu, trzymaniu czegoś tą ręką. Na ręce nie było najmniejszego obrzęku ani siniaka. Smarowałem ją maścią dla zmniejszenia bólu i tyle. Przeszło, ale dopiero po 2 tygodniach. Nie wiem czy pomogłem, to jednak inna dolegliwość. Po prostu typowo "poczekałem jak przejdzie" no i przeszło.

0

Zapewne Verma. Z zawodników wczorajszej pierwszej jedenastki najdłużej w drużynie i do tego najstarszy.

0

To samo.

0

A niby czemu :D ?
Alena też grał w zeszłym sezonie, z Osasuną i z kimś jeszcze, a potem wrócił do Barcy B.

3

Super zagrał. Za to Alena rozczarował. Niczym się nie wyróżnił i jeszcze kilka strat było.

4

Pozdrawiam kolegę, który pierwszy oceny wystawił. Dał 10 Denisowi i 1 Gomesowi :D

0

Deulo od zera do bohatera :D

1

Ja widzę całe tony hejtu w kierunku Deulofeu. Ja rozumiem, że może dziś irytować, ale żeby aż tak.

0

I przy okazji z 20 do tyłu. On potrafi rozrzucać piłki i nie rozumiem, dlaczego nie chce lub boi się te umiejętności wykorzystać.

0

Może Verma ma taki wyraz twarzy po prostu :D, ale akurat jego gra mi się podoba. Pewny, dobrze piłkę wprowadza. Szkoda tylko, że setę zmarnował.

1

Wszyscy hejtują Deulo, a ja chciałbym zauważyć, że król Gomes jest całkowicie bezproduktywny. Alena czy Arnaiz też się nie wyróżniają, ale Andre boi się posłać podania do przodu... Widzi kolesia, kmini, kmini. A dobra, podam do Maszcze, przynajmniej piłki nie stracę. Można odnieść wrażenie, że mają z Rakiticiem jakiś zakład kto więcej podań do tyłu wykręci.

0

Koledzy, przypominam, że w Barcelonie nie gra dziś jedenastu Deulofeu :D

0

Ty to już masz z tymi lodówkami :D

3

Niestety tak.

2

Benzema to taki madrycki Rakitić, tylko o wiele zabawniejszy.

1

To tylko pokłosie tych ostatnich pominięć Denisa i teraz może się wydawać(zwłaszcza, jego zwolennikom, którzy szukają dziury w całym), że jest jakimś ostatnim, najgorszym rezerwowym. Zwróć uwagę, że grają dzisiaj także Semedo, Maszczerano czy Deulofeu, czyli zawodnicy stojący wyżej w hierarchii od niego, także to nie jest jakiś ogórkowy skład. Poza tym kto miałby zagrać na pozycji nr 8, jak nie Denis? W końcu to on jest naturalnym zmiennikiem Iniesty, więc gra. Nie widzę w tym nic dziwnego.

1

Pique?

0

No i gitara, bardzo dobra według mnie.

2

Niby nagroda nic nie warta, ale opanowała całą La Ramblę. Dla mnie nie warta, więc o niej nie piszę(poza tym komentarzem :D), ale po co pisać jedno i to samo w kółko i w kółko. Dla mnie kwestia Messi vs Ronaldo jest rozstrzygnięta, kwestia tego co najbardziej liczy się w takich plebiscytach też, tak samo jak kwestia klasy Neymara przy odejściu. Nie rozumiem czemu takie rzeczy wracają co jakiś czas. Były wałkowane 100 razy, ale i tak zawsze jest ten 101 i tak dalej...

0

Szkoda, że jeszcze jednego nie zmieścił, np. O. Busquetsa. Valverde mówił, że może być na placu gry max 4 zawodników z Barcy B, ale w końcu Ortola i tak pewnie nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?