Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Obecna wypowiedź Modricia jest idiotyczna, bez wątpliwości.
0
Myślę, że tak. Jakby wystawił Pique i Masche to byłoby skrajnie głupie.
0
Nie. Jakieś podobieństwo jest, ale "praktycznie identyczni" to duża przesada :)
0
Uważam tak samo. Ja bym go chciał w Barcy, ale raczej na szpicy.
Śledzę sobie statystyki, które wrzucasz, np. to ostatnie porównanie Pedro do Deulofeu i jednak w powiedzonku "Statystyki nie grają" coś jest.
Suarez gra padakę, ale liczby jakieś wykręca, Rakitić gra cienko, liczby słabe, ale pomyślałbym, że będą dużo gorsze, Pedro statystyki gorsze od Deulo, ale skoro Pep na niego stawiał to musiał coś sobą prezetnować. Nawet Messi ma gorsze statystyki niż mogłoby się wydawać. Dziwne to wszystko. Wcześniej uważałem statystyki za najwłaściwszą ocenę gry zawodnika, ale teraz widzę, że to tylko jeden z czynników. Trzeba wziąć pod uwagę także inne rzeczy.
0
Cienko, cienko. A wiesz jak to wyglądało u niego w poprzednich latach? Zapewne lepiej, ale o ile.
1
Skoro już mowa o krzyżówce napastnika ze skrzydłowym, to może byś jeszcze Griezmanna podrzucił?
0
Tak
0
No właśnie domyśliłem się, że chciałeś skrytykować tych płaczących, ale zapomniałeś w ogóle o nich wspomnieć, tylko użyłeś słowa "masy", jakbyś mówił do wszystkich. W dodatku argumenty "płaczących", które podałeś, równie dobrze mógłby napisać ktoś rozsądny, bo wrzutki Alvesa były bezsensowne, a Roberto na początku grał słabo.
Mnie też wkurzają komentarze płaczków, ale mówiąc szczerze, bez złośliwości, ochrzanianie ich ci w ogóle nie wyszło.
17
Czyli najlepiej w ogóle nie krytykować, bo jeszcze im się przykro zrobi...
Jak powiem, że Rakitić jest za słaby na Barcę, a w zesżłym sezonie na PO nie było nominalnego PO, to jestem elementem masy żądnej chleba i igrzysk?
Twój komentarz jest nielogiczny. Pewnie chciałeś skarcić ludzi płaczących o wszystko, tylko przy okazji wrzuciłeś ich do jednego wora z konstruktywnie krytykującymi i średnio ci to karcenie wyszło.
0
Bardzo fajnie to wykombinowałeś.
1
Tu się zgodzę. Rakitić jak na siebie zagrał dobry mecz, ale ja jestem do niego po prostu uprzedzony. Od samego poruszania się bolą oczy. On jest tak ociężały, że szkoda strzępić...
1
A to mój:
Cillessen
Semedo-Verma-Cuenca-Cucurella
Roberto
Alena-Denis
Vidal-Paco-Arnaiz
4
Wystarczy odesłać Rakiticia na trybuny. Ernesto już to zrobił z Ardą i Vermą, Rakitić nie powinien stanowić problemu.
25
Zwycięstwa spoko, ale jestem już zmęczony Rakiticiem, Suarezem, Pikejem... Cieszę się na ten mecz z Murcią dużo bardziej, niż na normalny ligowy. Mam nadzieję, że Ernesto wystawi Alenę, Arnaiza i jeszcze kilku młodych, którym się chce i należycie odpoczniemy od ww. 3 panów.
0
Już mniejsza o tę słabą grę, ale ta seta zmarnowana...
Suarez jak ty mnie wkurw... w tym momencie.
0
Można wyłączyć.
0
Kurde, pierwsza bramka Iniesty w lidze od 2 lat, a ja tego nie widziałem :/
0
Deulo, pierwszy gol, brawo :D
Edit:Sędzia chyba wczorajszy.
0
Kolego, lepiej zedytuj z tym Denisem, bo cię La Rambla zje :D
0
Kwestia godzin. A w ogóle oficjalka czego? Bo jak składu, to jest oficjalny.
0
Dokładnie. Jest śmieszny, a na twarzy ma wypisaną porażkę :D
1
U nas właśnie takich bez DNA lubią kupować. Trio PGR pozdrawia.
1
*10 rocznicę lub jubileusz, jak kto woli :D
3
O ile pamiętam to zwykle te pierwsze wzory, choć nawet z października, to się zgadzały. Ten jest ładny, ale w 18/19 chciałbym 2 pasy, w rocznicę najlepszego sezonu w historii.
0
Niestety nie. Braki kadrowe są widoczne. Liczę na kupno nowego stopera w zimie, rozwiązanie problemu braku skrzydłowego i nutkę kreatywności w środku pola. Myślę, że do stycznia da się to ciągnąć tak jak dotychczas, czyli zwycięsko, a w zimie muszą być jakieś przemeblowania, bo jakiś mocniejszy rywal w LM, ciężki okres w lidze z kilkoma niewygodnymi rywalami z rzędu i już może nie być tak różowo.
0
Może powiem tak: Co z tego, że na promocji, jak my go nie potrzebujemy. No i nie niby, on po prostu nie pasuje do Barcy. Jeszcze możnaby było coś próbować jakby brakowało takiego zawodnika, ale graczy o tym profilu jest w Barcy wręcz za dużo.
3
Mam nadzieję że Barca go sobie odpuści. Zawodników o tym profilu i tak jest za dużo.
0
Moim zdaniem to nie jest słaba forma. Słabą formę to on prezentował wcześniej, zwłaszcza z Getafe i Sportingiem. Widzę znaczną poprawę, ogólny obraz gry, który nadal jest niezadowalający wynika z faktu, że Suarez nie może odnaleźć się w nowej taktyce.
0
Jakie to jest prawdziwe.
12
Pół bidy. Stare babcie są dużo gorsze. Drą się prawie tak głośno, a do tego jedna zajmuje 2 miejsca, przepychają się, no i najgorsze. Często noszą sandały...