Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ma Suarez do Vidala?
2
Co ty mówisz? Suarez jest opluwany chyba jeszcze bardziej. Rakitić owszem jest szkalowany, ale też chwalony(nie mam pojęcia za co). Jego obrońcy powołują się na mecz sprzed miesiąca z Espanyolem, a zapomnieli, że w następnych 5 był bezbarwny. Krytyka nie jest na siłę. Od pomocnika Barcelony oczekuje się dobrego wyszkolenia technicznego i kreatywności, a Ivan to gość, który nie potrafi posłać podania do przodu.
1
Też tak uważam. Paulinho jest spoko na drugą połowę, żeby rzucić się na podmęczonego rywala, ale od początku meczu nie pasuje. W ogóle nie prowadzi gry, podaje jak go nauczyli koledzy z tria PGR i jest bezproduktywny. Imponuje ambicją, ale to jednak za mało.
0
Bardzo dobry składzik
0
Ambicji i walki mu nigdy nie brakowało, ale przed drugą połową dzisiejszego meczu ciężko się go oglądało. No i Valverde musi ogarnąć taktykę, Suarez nie może grać na skrzydle.
0
Ostatnią rzeczą jaką można powiedzieć o Rakiticiu jest kreatywność.
0
Radość ze zwycięstw to jedno, a gra piłkarzy to drugie. Jasne, że cieszę się z wyników, ale jak widzę grę Suareza i Rakiticia, to mam ochotę zrobić to co Wiesław Paleta w 109 odcinku Blok Ekipy.
0
Tutaj się zgadzam w 100%. To jest wstyd, żeby taki piłkarz grał w pierwszym składzie Barcelony. Nie wiem czy jego słaba gra to efekt tego, że nie pasuje do Barcy, czy po prostu nie potrafi grać w piłkę, ale w każdym razie postawa piłkarska gracza z numerkiem 4 to już podchodzi pod patologię.
0
Nie chwaliłem go. Cieżko zweryfikować, bo nie miałem wtedy konta, ale naprawdę nigdy za nim nie przepadałem. No i jak ktoś 10 słabych meczy przekłada jednym dobrym, to nie jest bez formy, tylko słaby.
0
Denis jaka piła :O
0
Najgorszym zawodnikiem pierwszego składu Barcy odkąd pamiętam, czyli jakoś 9 lat i na tym poprzestańmy. Znaleźliby się gorsi.
0
Valverde do wymiany :v
0
No tak jak napisałem. Dopóki nikomu nie dzieje się krzywda, to referenda, spory i inne takie mnie mało interesują.
2
No bo to nas nie dotyczy. Nie wiem co czują ci ludzie, nie wiem dokładnie co tam się dzieje i nie jestem z nimi jakoś emocjonalnie związany. Jedyne co mogę zrobić to modlić się, by nikomu nic się nie stało, bo to jest najważniejsze. Różnica polega na tym, że nie jestem mieszkańcem Katalonii, ale kibicem FC Barcelony i to sprawy związane z tą drugą instytucją wzbudzają moje zainteresowanie.
2
Brakuje jeszcze LuisaSalvano.
0
Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Cristiano jest prześladowany :D
0
A już niektórzy panikują nad walkowerami.
Według mnie nie ma się czym przejmować. Klub na pewno chce przełożyć mecz, ale jeśli się nie uda, to przecież nie odpuszczą sobie tych 3 punktów.
1
Pewnie chłopaki z redakcji kombinują jak wystawić piłkarzowi ocenę ujemną(Rakitić) i stąd te opóźnienia.
0
Ale mnie wczoraj rozśmieszył Braida. Powiedział, że ich wymagania są bardzo wysokie, przy czym głównym celem transferowym na ŚO jest/był... nołnejm z Brazylii Mina i pomocnik z ligi chińskiej.
0
To podziel się tym. Jestem bardzo ciekawy :)
2
Ciekawostka:Wczorajsza dyskusja
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5695885.html
wykręciła zawrotną liczbę 75 odpowiedzi. Wiadomo jaka była rekordowa?
0
Po tej burzy, która się tu rozpętała to co najmniej czysta 40%.
2
JKM to wolnościowiec. Uważa, że każdy może sobie robić co chce i nie obchodzi go kto z kim i gdzie. Problem pojawia się wtedy, kiedy chcą zawierać małżeństwa, mieć dzieci i jeszcze się z tym obnoszą. Tak być nie może. W interesie państwa jest, żeby było jak najwięcej dzieci, a nie jak najmniej, dlatego nie ma żadnych powodów, żeby pozwalać im wchodzić w małżeństwa i adoptować dzieci. Powinny się one wychowywać w normalnej rodzinie.
1
O to to. Nie mówię teraz o tej dyskusji i zagęszczonej atmosferze, ale tak ogólnie.
Dajmy na to jest jakaś dyskusja i jak jednej ze stron kończą się argumenty to dopierdziela się do pojedynczych słów, które nie zmieniają znaczenia wypowiedzi tylko po to, żeby wytknąć jakiś błąd. I wtedy pojawia się pytanie: Po co w ogóle ta dyskusja? Żeby porozmawiać i poznać stanowisko drugiej osoby czy po to żeby wytykać ludziom błędy ortograficzne?No raczej nie o to w tym chodzi.
0
A w ogóle ile tam lekcji macie?
0
Kolego, to jest bardzo ciekawe i wydaje się być bardzo dobrym pomysłem.
2
Chłopaki siedzą w Barcy całe życie , kochają klub i chcą dla niego wygrywać. Tutaj żyją i tutaj mają rodziny. To wystarczające powody, żeby zostać, a nawet jakby mieli odejść to gdzie? No kurde gdzie? Ze sportowego punktu widzenia Barca i tak jest bardzo wysoko. Hiszpanię pominę. PSG? No nie wydaje mi się, jakby tam poszli, wyszłoby na to, że idą za hajsem, a tak na pewno nie jest.Bayern? Też nie bardzo, nawet nie wpisują się w ich politykę. Juve? No tu już prędzej, ale jak już to Iniesta, ale wydaje mi się, że lepiej zakończyć karierę w klubie życia, niż w Juve. Ma odejść na ostatni rok, dwa tylko dlatego, że prezydent jest...niekompetentny? A koledzy, rodzina, historia?
Pozostaje Anglia, ale wiadomo jak to tam wygląda. Anglia jest w kryzysie, może jedynie Man City ze względu na Guardiolę, ale tam jest duży ścisk zarówno na skrzydłach jak i w pomocy.
Podsumowując myślę, że nigdzie się nie wybierają, a jak będziesz chciał się do tego odnieść, to proszę żebyś odniósł do całości, a nie do jednego argumentu czy zespołu.
8
XD.
5
Mi się te ich problemy podobają. Nie lubię Bayernu i narodu niemieckiego. Jeszcze, żeby się tak porządnie rozdupcyli i Thiago wymusił na działaczach transfer do Barcy. Marzenia...
2
Można powiedzieć o zeszłym sezonie wiele złych rzeczy, ale nie zasłużył na tak duże hejty, jakie zafundował mu kochany władca youtuba.
No i nie na miejscu nazywać swój klub szambem, a byłego trenera, który dużo zrobił dla klubu imitacją.
Trochi kultury.