0

No tak, ale chodzi o profil i pozycję na boisku.
Denis jest podobny do Iniesty(podobny profilem, poziomem jeszcze dużo odstaje), Xavi miał zmiennika w postaci Thiago, a Messi właśnie nie ma takiego. Tak jak pisałem, może połamany Rafinha, ale tylko tym, że jest lewonożny, o trudnej do określenia pozycji i z niezłym dryblingiem, ale umiejętnościami odstaje bardzo.

0

Spodziewałem się takiej odpowiedzi :)
Wiadomo o co chodzi. Nie ma drugiego, który byłby lewonożny, półskrzydłowy-półpomocnik z ciężką jednoznacznie pozycją do określenia, z dryblingiem i dobrym podaniem.
Tylko Rafinha i Alena go W JAKIMŚ STOPNIU przypominają, ale wiadomo, że poziom umiejętności to kilka półeczek różnicy.

1

Kurde, jakby się zastanowić, to nie ma naturalnego zmiennika Messiego. Jest Deulofeu, jest Vidal, ale zawodnika stricte o profilu Leo nie ma. Jedynymi kolesiami, którzy go jakoś przypominają są Rafinha i Alena.

1

Czemu?
Zagrał ostatnio cały meczyk.

1

Król powrócił :)
Składzik na jutro
Bramkarz(obojętnie który)
Vidal-Maszcze-Umtiti-Alba
Roberto-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-Denis
Z ławki Gomesz, Paulinho i Paco.

0

Taki paradoks
Myślałem, że Paulinho udupi zarząd, a jak na razie go ratuje.

0

Miałem problem, bo podjeżdzalem za blisko. Na czuja być moze tez bym zrobil ale chcialem miec pewnosc, że nie spieprze i nauczyłem się "trików" z pachołkami. Na mieście nie mam z tym problemu takze jakże sie spotkamy na drodze to nie musisz sie bać :)

5

Dzięki za wskazóweczki kolego :)
Na ostatniej jeździe miałem jakiegoś mądrego kolesia i pokazał mi triki z tymi wycieraczkami.

31

Koledzy muszę się tym podzielić
Zdałem prawko :) Niesamowita ulga

1

Też prawda. Jedna słoweńska rodzina "wyprodukowała" więcej profesjonalnych skoczków narciarskich w 7 lat, niż co niektóre kraje w całej swojej historii :)

22

I pustynię na wszystkich innych pozycjach ;p
Chociaż to trzeba im oddać, bramkarzy mają świetnych.

3

Albo mu chodziło o treningi, albo kontuzja jest lżejsza, niż wydawało się na początku. Chociaż jak tak patrzę na niego, to nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to ten typ piłkarza, który błyskawicznie wraca do zdrowia :)

12

Floro posmarował i miał jeden mecz. Ponoć za takie występki grozi od 4 do 12 meczy..., a on dostał 2 i jeszcze mu skrócili.
#macki Pereza

0

No i to jest coś, a nie jakieś Miny z Brazylii.

0

Dziwne, że Ernesto nie powołał Gomesa na ten mecz. Mógłby wejść za Busquetsa zamiast Rakiticia.

1

2 największe cracki Barcy zrobiły tę akcję :)
Aż nie wiadomo komu kibice mają owację zrobić :D

2

Ernesto, wynik już wysoki, wpuszczaj lorda Vermę.

1

Wenger i Semedo to dwaj najwięksi bohaterowie okienka :D

0

No dokładnie, zaraz ktoś wyskoczy ej nie pomyślałeś, że to są różne osoby?
No może i tak, ale te inne osoby pojawiają się jak Paulinho szczeli. Jakoś wcześniej ich nie widziałem. Albo też hejtowali i nagle zmienili zdanie, albo w obliczu ogromnej krytyki na Paulo nie mieli wystarczającej odwagi, żeby swoje zdanie wygłosić.

1

Korzystając z małej przerwy między matmą i matmą chcę napisać:
Paulinho, ależ to jest fantastyczny zawodnik :)
Szkoda, że nie mogę być z wami i meczem na stałe :(

0

Myślę, że poziom hajpu u Mbappe jest jednak wyższy niż Dembele.

0

Mbappe jako piłkarz sam w sobie-super zawodnik, bardzo młody, można go stawiać na równi z Dembele i Jesusem.

Mbappe+nagonka medialna-nowy Henry, drugi najdroższy transfer w historii, sztos, sztos i sztos jeszcze raz.

No trochę jednak hajpu(czy tam hypu albo jeszcze inaczej) na niego spadło.

0

Ernesto ciekawie kombinuje, Messi na fałszywej 9 i gra blisko między formacjami. Nie wiem czy klasyczna 9 pokaże w takim systemie swoje 100%. i czy w ogóle jest jakoś bardzo potrzebna. Suarez w formie na pewno się przyda, ale Paco... Widzę na horyzoncie kolejne telenowele transferowe, których celem będzie nabycie półnapastnika-półskrzydłowego-pół fałszywej dziewiątki, no cholera wie jak to nazwać, a głównymi aktorami Griezmann i Dybala.

0

Dziękuję :)

2

A stylem gry przypomina Gomesa :D, tylko tego z Valencii jak coś jeszcze potrafił.

0

Z trygonometrii tak :D Skończyłem coś koło 15, jak już nie było czasu na sprawdzian. Nauczycielka mówiła:Trygonometria to najtrudniejszy dział. Nie myliła się :) Jest wiele rzeczy, które pamięta się po dłuższym czasie, ale na pewno nie to. Strasznie ciężko to od nowa ogarnąć. Mądralińscy i prymusi mojej klasy nie mogą ogarnąć tak samo jak ja, więc szukam punktu zaczepienia gdzie indziej :D

2

Dziękuję dobrzy ludzie.

1

Robiłem to w niedzielę i wczoraj i dzisiaj trochę, z 6 godzin. Jakieś podstawy ogarniam, na 2 napiszę :D, ale chciałbym na 3. Jak jeszcze trochę podłapię to nawet jak nie będę umiał zrobić to jakieś punkty połapię, ziarnko do ziarnka. Przystawia mnie czasem w kluczowym momencie albo na początku, muszę po prostu porobić więcej.

10

Koledzy, jest jakaś stronka do nauki trygonometrii czy coś? Jutro sprawdzianik, skończyłem dział w czerwcu, a sprawdzian jutro i wszystko zapomniałem. Przeglądałem zeszyt z 10 razy, porobiłem dużo zadań, siedzę nad tym 3 dzień i nadal umiem liczbę trypletów Realu. Coś, gdzieś, stronka, matma, stronka?

0

Nie :D, ale chłopak jest kuzynem Naniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?