Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ziomek wrzucisz Barcę B? Świetne te twoje podsumowanka.
0
Czy to nie ty jesteś tym ziomkiem, który pisał o Coutinho na 99%?
Skąd u ciebie taka pewność siebie. Jasnowidz? :D
1
O to bym się nie martwił. Arda się nawet na ławkę nie łapie.
7
Rok temu Iniesta wypadł na 2 miesiące. 2 lata temu Messi wypadł również na 2 miesiące i jakoś sobie poradziliśmy. Liczę, że tym razem będzie tak samo.
16
Anders Iniesten :D
9
Wejdź na transfermarkt i sobie zobacz.
1
Davinson Sanchez już przepadł, więc proponuję duet z Nicei Sarr-Marlon :)
0
Ziomek grał ostatnio w LM młodzieżowej. Może dlatego.
0
Szkoda mi chłopaka, ale Rafinha wzniósł szklankowatość na jakiś niebotyczny poziom. Prawdopodobnie będzie miał drugą operację.
0
Dokładnie tak. Vidal miał pauzować 5 miesięcy, a wrócił po 3. Liczę, że Ousmane wróci szybciej niż przewidują.
0
Można kupić tylko z ligi hiszpańskiej. Działa to CHYBA w ten sposób, że klub zgłasza ciężką kontuzję zawodnika i może dokonać zakupu zastępcy w ciągu miesiąca. Tak bylo w przypadku Aleixa, ale to było w rundzie wiosennej. Nie wiem czy teraz dałoby się tak samo, ale swoją drogą nie widzę potrzeby ściągania zastępcy.
0
Tylko to jest sytuacja losowa, która może przydarzyć się każdemu. W kontekście zastąpienia Neymara ten transfer był idealny. Jedyny minus to hajs.
0
Zapewne znikomy. Większy wpływ mieli ogrodnicy z przedmieść Madrytu.
0
Nawet jak nastrzela więcej bramke niż Messi, to nadal będę uważał, że ten transfer był bezsensowny.
2
Za Suareza też dużo hajsu wywalili, a do składu wchodził pół roku. To normalne, każdy piłkarz potrzebuje aklimatyzacji(jeżeli nie nazywa się Nelson Semedo), chłopak zagrał dopiero 3 mecze.
Wszystko wskazuje na to, że podzieli los Quaresmy w Barcelonie, bo? Gdyby nie ta kontuzja to byś takich głupot nie pisał.
0
Teraz widać komentarze chwalące Paulinho i zamykające japę hejterom, ale ciekawi mnie skąd ci kolesie się wzięli. Przecież transfer Paulinho był tak szkalowany, że sam Janusz Tracz podpisał petycję NoPaulinho. Albo to różni ludzie pisali, albo ci goście są Magda Gessler.
0
Ta dziwna kontuzja zdaje się nie mieć końca. Wszystko przez niejakiego Radję Nainggollana. Rozwalił chłopakowi więzadła, a przy okazji karierę. Ten uraz to pokłosie tamtego faulu. Prawdopodobnie przez to Rafinha jest jaki jest...szklany. Miał pauzować 4 miesiące, a tymczasem minęło 5 i noga nie "naprawia" się jak powinna. Ponoć skończy się na kolejnej operacji, zobaczymy co potem, ale jak się kiedyś wykuruje, to pewnie odejdzie.
2
Twój komentarz wynika z tego, że tak myślisz czy dlatego, że Dembele doznał kontuzji? Bo jeżeli to drugie, to mogła ona przydarzyć się każdemu. Dembele jest świetny, bardzo przypomina Neymara, zawodnika o takim profilu potrzebowaliśmy w zastępstwie Brazylijczyka. Drybling, szybkość, zdolność do gry kombinacyjnej. Akurat w tym przypadku zarząd tego nie spierdzielił, przepłacił, ale rynek jest jaki jest. A co do Dybali to widzę go tylko w miejsce Suareza. Żaden z niego skrzydłowy.
15
Jak kiedyś odejdzie, to współczuję kolesiom, którzy będą robić jego filmik pożegnalny. Jak to wszystko pomieścić :O
0
Taka rozkminka odnośnie ustawienia. W zeszłym sezonie Neymar hasał sobie na lewym skrzydle, Messi wszędzie, ale na skrzydle widziano go od święta, a Suarez rozpychał się na szpicy. Teraz Dembele biega (a raczej biegał :/) na prawym, Messi znowu w środku, a Suarez... no właśnie Suarez. Porusza się w okolicy lewego skrzydła i miernie mu to wychodzi. Trochę analogiczna sytuacja co do zeszłego sezonu z tym skrzydłem. Wtedy nie istniało prawe, a teraz lewe, z tym, że Alba jest dużo lepszy w ofensywie od Roberto. I tak się zastanawiam co Ernesto ma zrobić z Suarezem. To typowy snajper, on nie może grać jako nie wiem kto...fałszywy lewoskrzydłowy?, bo po prostu się tam nie nadaje. Oby dało się to ułożyć tak, żeby potencjał zawodników nie był marnowany.
0
Właśnie jest szybszy i zwinniejszy, tylko nie zawsze chce mu się z tego korzystać :p
0
Tam jest jakaś umowa, że Denis jak rozegra określoną ilość meczów to muszą przelać 800000 €. I tak 10 razy.
1
Ja to bym tak to ułożył:
Bramkarz(obojętnie który)
Semedo-Masche-Umtiti-Alba
Busquets
Roberto-Denis
Messi-Paco-Deulofeu
Zmiennicy:Vidal, Gomes i Paulinho.
1
Ja się aż tak nie martwię, bo poprzednie mecze to był sztosik. Ten to był do pewnego momentu kropla w kroplę Alavesy, Betisy i inne takie z poprzedniego sezonu, ale różnił je jeden znaczący szczegół. W zeszłym sezonie wyrównująca bramka padłaby w 90 minucie po kolejnym słabym występie Gomesa, głupich symulkach Neymara, a wymęczonego gola strzeliłby jak zwykle Messi. Teraz Ernesto nie bał się zmienić Iniesty na Denisa i zmiana okazała się trafiona. Nie bał się wpuścić Paulinho, a rezerwowy zawodnik nie bał się wejść bez kompleksów i strzelić gola na wagę zwycięstwa.
0
Akurat w tym przypadku możliwe, Real ma słabo obsadzony atak, a ten gość dobrze wpisuje się w ich charakterystykę na rynku. Bardziej chodzi mi to, że według niektórych każdy, kto jest młody, dobry, a jego transfer wydaje się korzystny już jest jedną nogą w Realu :D
0
Bardzo dobry zawodnik.
Już zacząłem szukać w odpowiedziach "Coś czuję, że pójdzie do Realu", ale chyba komentarz jeszcze za świeży :D
2
Wywałkowane w trakcie okienka do wszelkich granic, ale w obecnej sytuacji i tak bawi :D
0
No, aż tak bym się nie zapędzał, ale Denis mnie naprawdę pozytywnie zaskakuje. Co wejdzie, to gra super. Jest regularność. Starszy Suarez może się uczyć :D
0
No tak jak napisałem, 1 maksymalnie 2, zależy od okoliczności i piłkarzy. Nie wystawiłbym Masche i Vidala w jednym meczu. Pierwszy starawy, drugi niepewny w defensywie. Dlatego proponuję iść na kompromis i wpuścić Vidala z ławki. Duetu pomocników Denis-Paulinho też nie odważyłbym się wystawić. Oni po raz pierwszy grali ze sobą razem, dlatego myślę, że duet Denis-Roberto jest rozsądniejszym rozwiązaniem. Rotacje trzeba zrobić z głową, spokojnie, patrząc na charakterystkę piłkarzy, ich zgranie, poziom itp. Nie za dużo, nie za mało, to już rola Ernesto, żeby to jakoś ułożyć. Może np. podpatrzeć jak robił to Lucho w ubiegłym sezonie i zrobić to dokładnie odwrotnie :D Wtedy wyjdzie super.
0
To już są gusta i guściki, o których się nie dyskutuje, ale tych przegłupich przepuszczeń nie mogę zdzierżyć. Jak taki rasowy piłkarz może taki szajs odwalać.