0

Tylko nie mów Messiemu i Inieście. Jak się dowiedzą, że takie szychy odeszły, to mogą załapać wątpliwości ;)

10

Ja tam się ani o Messiego ani o Iniestę nie boję. Za dużo klasy mają i za bardzo kochają klub, żeby odwalić jakiś numer. Dużo bardziej obawiam się o Bartka przy sterze i brak przyszłościowego kształtowania kadry.

2

Otóż nie, dla mnie wygląda to zupełnie inaczej, dla wielu innych też, dla znajomych kibiców Realu również. Kiedyś jechał równo po wszystkich, czasem bardziej dojechał Realowi, ale myślę, że nie ma problemu bo uważa się za kibica Barcelony. Delikatna stronniczość byłaby nawet wskazana(powtarzam delikatna, czasem się bardziej pośmiać z czerwonego Ramosa, niż z twittera Pique i tyle). Kanał nie był profesjonalnie rozwinięty, ale bardzo fajne te odcinki były, twarze hala-visca kolesi w dymkach, seria SUKA.
Teraz to jest jakiś dramat. Kanał ma za zadanie wychwalać Real, szkalować Barcę, kibicować Legii i robić napinkę w internecie.
Tak to widzę, myślałem, że nie jestem w tej kwestii obiektywny, zapytałem się kolegów z "białego obozu" i widzą to podobnie, więc coś tu jednak jest nie tak.

14

Uważaj, bo właśnie grasuje na La Rambli :). Obiera taktykę a'la Bartomeu, czyli tłumaczenie się w jeden sposób. W zarządzie Bartka zwykle jest: "Mamy dużo czasu", "Osobnik X nie był szczery" albo "Negocjacje są trudne". Footroll natomiast zawsze zasłania się toczeniem beki i posiadaniem hejterów. Nieważne czy ci hejterzy mają rację czy nie, ale są śmieszni, bo coś im się nie podoba. Sprytny jest koleś. Zawsze tak odwróci kota ogonem, że wychodzi na to, że on ma rację.

2

Jam myślicie co z Turanem? Przyszedł chłop 2 lata temu, poświęcił się i nie grał pół roku, a teraz okazuje się, że ma grę w du**e i woli zbijać bąki w słonecznej Barcelonie niż w jakimś Galatasaray. Mam nadzeję, że otrzeźwieje i pójdzie do Chin, ale wiadomo jak takie sprawy się zwykle kończą...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie spodziewałbym się, że CR ma tak dużą przewagę minutową.

1

Mane i Walker, to są dopiero strusie.

2

Już pomijając innych zawodników, jak to możliwe, że Busiemu obniżyli, a Rakiticiowi nie? Obaj nie zaliczą poprzedniego sezonu do szczególnie udanych, ale Busi jak jest w formie to klasa sama w sobie, drugą połowę sezonu miał całkiem dobrą. Rakitić za to przez cały sezon wyglądał ja dziecko we mgle. Nie wiem co bym zrobił Z Busquetsem, ale Rakiticiowi to bym o 2 obniżył.

0

Jakie teraz niezdrowe te kebaby. Ludzie aż po nich chorują....

2

Bardzo ładna wypowiedź, ale jak już przy tym jesteśmy, to wydaje mi się, że nie można stwierdzić na 100% kto był, kto nie był najważniejszy. Cruyff to wszystko wykombinował, Ronaldinho podniósł Barcę z upadku, a Messi jest najlepszym piłkarzem na przestrzeni lat. Jeszcze między tym wszystkim przewinęły się takie legendy, jak Puyol, Xavi czy Iniesta.

0

No nie powiem ci na 100%, ale skoro chłopaczek ma dopiero 14 lat(pierwszą miałby dostać, jak miał 11, to bardo młodo) w dodatku jest pomocnikiem, a oni zwykle takich nagród nie dostają i jeszcze ostatnio jest o nim głośno za sprawą Raioli, to mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że to jakiś dziwny wymysł.

0

No ja mam właśnie odwrotnie. Z tyłem jest w porządku, ale przodzik niedopracowany. Dzięki za wskazówkę.

0

Ziomuś ma 19 lat, a dałbym mu spokojnie 25. Dobrze by było, jakby tę fizyczną dojrzałość przeniósł na boisko.

20

Ja tak zawsze miałem przy sprawdzianach z matmy, które zwykle były w poniedziałki. Kurde sprawdzian, trzeba się coś pouczyć, tyle tego jest, że lepiej to rozłożyć na dni. Piątek-dobra weekend, mam prawo do odpoczynku. Sobota-zrobiłbym matmę, ale tak fajnie się siedzi i pogoda jaka ładna... Niedziela(przed południem)-telewizja z rana się sama nie obejrzy). Niedziela po południu-dobra trzeba się do tego wziąć, ale oczywiście z długimi przerwami, bo jakżeby inaczej. I potem nastaje północ. Kurde, mogłem się wcześniej zabrać...

0

Synek też się uczy pozować :)

0

Witam koleżanki i koledzy. Robię właśnie kurs na prawko i złapała mnie taka rozkminka odnośnie łuku. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, bo jakoś nie zdażyło mi się wjechać w pachołek. Za blisko podjeżdżam, tak na styk można powiedzieć. Nawet dzisiaj, jak wydawało mi się, że jestem daleko, ziomek mi powiedział, że najechałem na linię. Za drugim razem wydawało mi się, że zatrzymałem się w tym samym miejscu, a w rzeczywistości byłem jakieś 30 cm cm cofnięty w stosunku do pierwszego razu. Ponoć jest jakiś sposób z wycieraczkami, ale nie wiem dokładnie o co chodzi. Co byście radzili? Zatrzymywać się tak, że mogłoby się wydawać, że jestem za daleko, to wtedy akurat "siądzie" czy rozkminić jakiś inny sposób. Tak jak mówiłem problem nie jest duży, bo pachołka nie trącam, ale wolę mieć to dobrze wypracowane. No i chciałbym się wykuć na blachę tych formułek od maski. Macie jakieś filmiczki z youtuba, które moglibyście polecić?

1

Też prawda :D.

1

Czy on słynie z dobrych transferów? Mi on się kojarzy z wyciąganiem starych zawodników za półdarmo. Sprawdzają się bardzo dobrze, ale u nas nie o to chodzi.

0

Nie no, bez przesady. Problem leży tutaj w tym, że przychodzi jako wzmocnienie ławki, a nie wygląda na jakiegoś cracka. 24 lata w przyszłym roku. Wolałbym kogoś młodszego i z Europy.

0

Spoko, calma, nie spinam, tylko jakoś nie widzę dużej różnicy między cyrkiem, a burdelem :)

0

O co ci chodziło kolego? Obie nazwy mają to samo znaczenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurde, boję się tego zarządu. Oczywiście, że trzeba inwestować w młodzież, ale gość naprawdę musi się wyróżniać. Nie każdy młody, zdolny będzie nowym Asensio. Lepiej 2 razy przemyśleć, bo potem się kupi jakiegoś kolesia, jest dobry, ale tylko dobry, zajmie miejsce prawdziwej perełki i tego...

61

Cała trójka jest siebie warta. Kręcą i grandzą jak się da, ale dobrze, że Neymar to napisał. Benedito będzie miał więcej argumentów.

1

A patrzyło się kiedyś. Bardzo dobry program.

3

Mi go tak po ludzku szkoda. Potencjał jest, ale za mało jaj/odwagi czy czegoś tam, żeby go pokazać.

0

Niekoniecznie. Maxime Lopez bardzo się wyróżnia w Marsylii i na pewno by tyle nie kosztował.

0

Dobra, już wystarczy. 3 komentarz o Inieście. Już na ten temat co miało być powiedziane, zostało powiedziane. "Dziadek" jest genialny, więc nic dziwnego, że w pierwszym składzie, ale z uwagi na to, że jest "dziadkiem" nie rozegra kilku meczy z rzędu na 100%, dlatego należało poszukać następcy, żeby się potem niemiło nie rozczarować.

0

Ja też mam taką nadzieję, ale nie ufam Bartkowi i zarządowi. Przed latem powiedział w wywiadzie, że do drużyny dołączy jeden lub 2 wychowanków(stwierdził, że tym jednym będzie Marlon i pomyślą nad drugim). Tak się zmęczyli tym myśleniem, że nie ma żadnego.
Wiem, że to już nie będzie do komentarza, ale zarząd spierdzielił wiele rzeczy. Zamiast je naprawić popełnili kolejne błędy, z których w dodatku kłamliwie się tłumaczą. Nie chcę ich już. Dostali szansę, której nie wykorzystali, zawodnicy są wkurzeni, wszystko się gotuje. Pociesza fakt, że trener jest typem mediatora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?