Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za rok Antek(klauzula), Seri, Coutinho(puszczą go, bo przyjdzie Keita), wysprzedawać tych Rakiticiów i Gomesów, stopera dokupić i będzie to jakoś wyglądało. A ty Barto nie mów, że się nie da.
0
Jakby to ująć. Zamiast modelu 2+0, czyli 2 średniaki typu Rakitić i Gomes, powinien być model 1+1, czyli crack(Verratti, Coutinho, Thiago, Karol Krawczyk) i jakiś młody talent albo wychowanek(Roberto, Alena). Jeżeli Valverde dawałby młodym szansę, a taki Alena zacząłby super grać to może zespół jakoś wyszedłby z twarzą, ale 19-latek nie wejdzie w rok do składu. Stopniowo, powoli(czyli działać przez całe okno, a nie obdzić się 1 września z ręką w nocniku), powinni wysprzedaawć szrot lub zawodników nie pasujących do Barcelony, zakupić kogoś zamiast nich(jak nie te cracki, to zejść troszkę niżej i poszperać. Seri, Keitę mogli klepnąć) tak, żeby kadra nie była za szeroka, główni zawodnicy byli bardzo dobrzy i jakościowi, wtedy możnaby powoli tych młodych wprowadzać. A tak to nie wiadomo co Valverde wykombinuje.
0
Rakitić na pewno. Verma i Masche, Iniesta pewnie też. Gomes jak się nie obudzi(a raczej się nie obudzi) też, Vidal, Rafinha, Arda(on może teraz odejdzie) i Paco jakby Griezmann miał przyjść.
0
Dobrą robotę tam Alena robi. 5 baniek, najdroższy zawodnik LaLiga 2.
0
Kwity kwitami, ale na pewno socios nie byli tak sfrustrowani jak teraz.
0
Abel Ruiz. Warto zwrócić na niego uwagę. Kapitan Hiszpanii U-17, która zdobyła w tym roku mistrzostwo Europy. Dużo grał i dużo nastrzelał. Tuszą przypomina Suareza.
10
On ma 24 lata i sprowadzili go po to, żeby wniósł doświadczenie i pewność do zespołu. Ponoć robi to bardzo dobrze i gitara, ale nowego Iniesty z niego na pewno nie będzie.
1
No to tak na pocieszenie przed twoim wyjazdem do Turcji(oby) może byś nam kebsa ukręcił?
5
Ten burdel jest jak najbardziej do ogarnięcia już za rok, tylko trzeba to z głową zrobić(czyli ktokolwiek, byle nie zarząd Bartka). Kupić za rok Coutinho(na pewno go puszczą, bo Keitę klepnęli), wziąć Seriego, najlepiej teraz, ale ci geniusze zapewne na to nie wpadną, wpłacić klauzulę za Antosia. Atak genialny, pomoc wzmocniona. Jeszcze obronę trzeba naprawić. Zobaczymy co z tego Miny będzie, ja bym dużo bardziej wolał Inigo. Możnaby kupić ziomka Marlona z Nicei-Sarra czy kogoś takiego i nie wygląda to najgorzej. Pieniądze będą jeszcze ze sprzedaży Neymara oraz ze sprzedaży zawodników(to zarządowi wychodzi najgorzej).
Skład na 01.09.2018
Ter Sztegen(Cillessen)
Semedo(Palencia)-Pique(Mina)-Umtiti(Sarr)-Alba(Digne)
Busquets(Samper)
Seri(Alena)-Coutinho(Roberto)
Messi(Deulofeu)-Suarez(Griezmann)-Dembele(Denis)
Może jeszcze Paulinho się jakoś zmieści. Rynek za rok powinien być o wiele mniej ograniczony. Eriksen będzie miał dwuletni kontrakt, wspomniany Coutinho nie będzie na siłę zatrzymywany, może Lopez, może jeszcze jakiś młody talent się pokaże. Możliwości jest wiele. Tym bardziej dobijające, że z tych możliwości wzięli najtrudniejszą, a wszystkie pozostałe zlali.
I taki składzik byłby przeze mnie mile widziany.
21
Xavi dzisiaj dobrze powiedział. Klub nie patrzy na przypasowanie gracza profilem do Barcy i kupuje jakieś drewniaki, jak Rakitić czy Gomes. Jaki powinien być pomocnik w Barcelonie? Temat rzeka, ale przede wszystkim świetny technicznie, szybko myślący, kreatywny, grający na jeden kontakt. Gdyby ktoś mi powiedział, że Rakitić posiada te cechy, to pozostałoby liczyć, że ściana w jego domu nie jest zbyt twarda. Dlatego taki Seri, choć nie jest na poziomie najlepszych pomocników(sorry Misiek, ale Verratti to półka wyżej od ciebie), to te cechy barcelońskie ma na bardzo dobrym poziomie. Duży wachlarz zagrań, wyjście spod pressingu, kreatywność. O to chodzi. Co z tego, że Rakitić(Gomesy i inne też, ale na Rakiticia się najwięcej powołuję, bo on najwięcej gra) jest silny fizycznie i umie przydzwonić z dystansu, skoro "barcelońskie cechy" są u niego na niskim poziomie.
3
To ciekawe kto. Jak nie Coutinho, nie Lemar, to nie wiem, może po Seriego wrócą z podkulonym ogonem. Nie wierzę, że nikogo nie kupią, bo wtedy wydadzą na siebie wyrok.
7
Monaco.
0
Jak będzie chciał odejść, to nie dostanie nowego kontraktu.
8
A w lecie też :p.
3
100-110 baniek za tego piłkarza byłoby niesamowitym przepłaceniem. Nie fo wiary jak ten rynek zwariował.
0
Ciekawe czy te cechy przydadzą mu się w roli pomocnika. Nie sądzę.
1
Za chwilę wyskoczy jakiś geniusz i będzie miał pretensje "Hurdur, co się tak chwalicie tymi banami hurdur".
1
Nie wiem co ludzie w nim widzą.
0
My byśmy właśnie puścili. Zrobiłby jeszcze większy szajs i Bartek by go sprzedał dl "świętego spokoju".
1
A ja razem z tobą. Pewnie kilku innych też wyrazi chęć. Trzeba już nocleg szykować :)
5
Szkoda, że już go City nie weźmie :D
1
Mam nadzieję, że będzie kontynuował odwalanie szajsu. Chcą zatrzymać go za wszelką cenę, żeby pokazać całemu światu, że się bardzo liczą i są ważni zamiast wziąć za niego dobry hajs i wzmocnić sensownie zespół. Nigdy za nimi nie przepadałem, a po tym okienku nawet jak go sprzedadzą moja niechęć się pogłębi.
0
Ja wolę drugą opcję.
1
Szkoda, że ty odszedłeś. Człowiek widzi tę twarz i od razu się lekki uśmiech pojawia.
0
Szajsy jak szajsy, ja lubiłem na to popatrzeć, a pytanie wynika z faktu, że widać koniec. Od bodajże roku nie było nowej edycji.
4
Nie będzie.
1
Będą nowe edycje tych kulinarnych polsatowskich TopChefów i Helskiczenów, ktoś coś?
1
Ale ten Lemar grałby u nas na lewej pomocy, a taki ktoś powinien być prawonożny. W Barcy ważne jest płynne przejście do środka, np. Neymat to świetnie robi. Lemwr tak nie zrobi.
1
Ale dissy lecą. Bardzo ładny wierszyk.
0
A ja wolę Dembele :), ale dobrze, że Mbappe do Realu nie poszedł.