Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No właśnie. To nie jest rm.pl. Kiedyś z żarcików o Realu się śmiano. Teraz jak ktoś przyśmieszkuje, to już się zlatują obiektywiści.
4
fcbarca.com, najnowszy news, godzina 21:04. Thomas Vermaelen kontuzjowany.
3
Nie sądzę, że pomocnik zdobędzie złotego balona.
4
Wśród zawodników słabych technicznie i nie znających pojęcia kreatywność, Rakitić jest jednym z najlepszych :P
0
Po prostu brakuje pomocnika i obrońcy na rezerwę. Inigo+Seri i ta kadra byłaby bardzo dobra, a tak musimy liczyć na cuda, jak to, że Gomes wystrzeli albo Vermalen nie dostanie 17 kontuzji w ciągu sezonu.
1
Robert nie zajmuje się sekcją młodzieżową.
0
Już raz odmówili bardzo kuszącej propozycji Chelsea.
13
Spokojnie, ten ziomek jest cule, Raioli jako jego agenta bym nie chciał, ale miłości do Barcy go nie oduczy.
9
Serducho i umiejętności to on miał 2 lata i 20 kilogramów temu. Teraz to jest wrak piłkarza.
2
TERAZ, a oceniamy tutaj cały sezon. Trawiastość i tyle. Oczywiście bardzo go cenię, ale stawianie go nad wspomnianym Hazardem to jakieś nieporozumienie.
1
Trawa po drugiej stronie jest zawsze bardziej zielona, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Ludzie wybierają Isco, który nawet na grał w podstawowym składzie, zamiast np. takiego Hazarda.
3
Spokojnie, on jest nie tylko zawodnikiem, ale i fanem Barcy. Cyka fotki z Dembelami, umieścił podziękowanie dla Neymara za 4 lata gry w klubie, ogólnie się udziela. Widać, że cule :)
1
Hahaha ale beka, mdli mnie ze śmiechu.
1
Nie sądzę, że ta dwójka do nich przejdzie. Griezmann ich tak nie lubi, że omija szerokim łukiem herb, a Dybala by grzał ławę, bo musi grać Benzema.
2
Rafinha nigdy nie będzie crackiem. Solidny piłkarz i tyle.
0
Właśnie się mieści, zwykle gra w podstawce.
0
Uważam, że to słaby piłkarz, ale rzeczywiście ludzie jakby zapomnieli, że istnieje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ci na przeciw, to chyba jacyś sabotażyści pokroju Roberta.
0
No właśnie. Pomoc jest cienka, ale tam ma chociaż kto grać. W obronie nie, ale oni stwierdzili, że wolą Paulinho. Brak słów...
0
No przecież była, tylko o dymisji. 92% na tak. Dymisja jest mocniejsza, niż odwołanie, więc przy tym drugim byłoby jeszcze więcej. Tylko jacyś tajni agenci z rm.pl głosowaliby za Bartkiem.
0
To ile byś za niego sobie zażyczył? 30? Bez przesady. Rakitić to zawodnik na podobnym poziomie, co Matić, za którego United zabuliło 45 baniek. 5-10 baniek zawsze powinno się znaleźć, a ty w tej sytuacji zachowałeś się jak przeciętny hejter. Z góry stwierdziłeś, że moja wypowiedź ci się nie podoba i za argument podajesz cenę Rakiticia, która naprawdę nie jest wygórowana.
Ależ to jest głupie :"Po czymś tam przestałem czytać". Jak pierwsza strona książki ci się nie spodoba, to też przestaniesz czytać?...
0
Antoni 100, Coutinho załóżmy 150(choć to za dużo, ale załóżmy), Seri 50, stoper(Inigo 32). Razem mamy 332.
Sprzedać:
Rakitić-50
Gomes-40
Paco(jakby przyszedł Griezmann, to nie będzie dla niego miejsca)-25
Rafinha-25
Vidal(szanuję go, ale wolałbym, żeby Palencia otrzymal szansę)-10
Razem mamy 150.
Saldo to -182. Budżet na okienko to załóżmy 60 baniek. Zostaje 122, a taką kwotę powinni mieć już teraz, skoro chcieli kupić Coutinho.
Z tym zarządem to niemożliwe, oni każdego wypożyczają, ale jeszcze tacy zawodnicy, jak Munir, Arda mogą coś kosztować. Z tym zarządem to 20 za obu będzie dobrze. Jak Samper zacznie grać dobrze na wypożyczeniu, to pożegnałbym się też z Paulinho.
Myślę, że z odpowiednim podejściem do tematu hajs się znajdzie na całą czwórkę.
0
Dobrze, że wczoraj był mecz i footrolle i inne mają się czym zająć. Jakby nie to, już zacząłby się jakiś najazd na Barcę. Niby taki cule, a psuje opinię o swoim zespole w internecie. Niech hejtuje, ale zarząd.
0
Nie sądzę, nie będzie mógł grać w LM. Za rok odejdzie na bank. Albo do nas, albo do szejka.
0
Nie wystarczy. Jak kontuzję dostanie(a dostanie na bank), to mamy 3 stoperów, Masche już nie wyrabia i też może kontuzję dostać, a Pique ma niestabilną formę. Uważam, że bez La Masii tu się nie obejdzie, chyba, że Ernesto Sergiego wystawi na środku obrony.
0
No pewności nie ma, ale żeby tak majty o to moczyć, jak co niektórzy, to trzeba Messiego nie doceniać.
0
Myślę, że jakakolwiek zła cecha, która istnieje, jest w ich posiadaniu.
0
O to też dobry pomysł. Misiek musi przyjść, tak jak mówisz im szybciej tym lepiej.
1
Ludzie nie hejtują jego, ale zarząd, który go sprowadził. Nawet gwizdów na prezentacji nie było.