0

O co chodzi?

0

Już trochę nuży to mogliśmy mieć tego, tego i tego. No mogliśmy, ale nie każda zmiana klubu przez piłkarza, którym interesowała się Barcelona znaczy od razu, że to porażka zarządu. Dla mnie największą ich porażką jest to, że nie uczą się na błędach. W tym okienku mieli wręcz podane jak na tacy jakie pozycje trzeba wzmocnić i tego nie zrobili.

0

Jak czytam "Melissa Reddy" to się od razu denerwuję.

0

Ale bym takiego Misiaczka obejrzał u nas w akcji.

0

Pamiętam. Grał baaardzo przeciętnie. Takie między 4,5, a 5. Ludzie się tak na niego napalili, bo grał lepiej od Gomesa i Denisa, ale Rafa jest średni. Jedyne za co mogę go pochwalić, to niezła technika, siła fizyczna i jest bardziej waleczny od reszty. Tyle. Słaby drybling, nie słyszał o słowie kreatywność, niecelność podań, nie potrafi zrobić nawet przerzutu. Za słaby na skrzydło, nie ten profil do środka pola. Taki młodszy i mniej leniwy Arda(z tym, że Turan w Atletico był 5 poziomów wyżej, niż Rafinha).

3

Nie wiadomo, ale strzelam, że musieliśmy dopłacić :D

0

Dobra, 17/18 już załatwione. Potem jeszcze sezon i kontrakt wygasa.

0

Kolego spokojnie. Wrzuć lepiej jakieś podsumowanie :D

0

Wygląda to źle. Rafinha jest cienki i szklany, Iniesta stary, a Paulinho nie zagrał meczu, to mu odpuszczę, ale jego dotychczasowa kariera nie napawa optymizmem.

0

A kogo obstawiasz za Coutinho? Moim zdaniem jak nie on to kogoś kupią. Nie kupując Coutinho przejście wotum wydaje się bardziej prawdopodobne. Nie kupując nikogo to tak, jakby sami się podali do dymisji.

1

Super. Ile musieliśmy dopłacić?

0

Nasuwa mi się na myśl "Kwestia godzin", ale to już się przejadło.

0

Nie wyobrażam sobie, że nikogo nie kupią. Jak nie Coutinho, to może wrócą po Seriego albo jakiś Inigo albo jeszcze jakieś inne cuda, ale wydaje mi się, że kogoś kupią.

3

Końcówka wypowiedzi wskazuje na to, że wypiłeś podobną mieszankę.

0

Koledzy, skończcie już te żarciki. Jeszcze przyjdzie ktoś z roboty/po dłuższej przerwie bez internetu, wejdzie na La Ramblę i sobie nadziei narobi.

0

Wolę się sugerować doniesieniami mediów(ale wyższych lotów niż Mundo i Balague), niż kursami.

2

A ja nie.

0

Nie no jasne. Nasze być albo nie być w tym sezonie zależy od transferu Coutinho, ale nie ma się co denerwować.

0

Jeszcze 6 godzin.
Munir, Gomes, Rafinha, Arda(tutaj podobno okienko jeszcze tydzień w Turcji)
Tik tak Robert.

1

Uff, dobrze, że wypożyczenie.

0

Ale wstyd....

0

Nie powinno się szukać takiego gościa na siłę. Gdyby braku Xaviego nie było widać, to nie byłoby tematu. Niestety ten brak od jakiegoś czasu widać wyraźnie. Następcą powinien być Thiago. Szkoda, że odszedł, ale nie zarząd nie powinien płakać nad rozlanym mlekiem, tylko je posprzątać i wziąć nowe. Tu jest największy problem. Oni nie uczą się na błędach i zamiast Seriego wzięli Paulinho. Jeszcze 2 lata temu był ban transferowy, ale przez 2 następne okienka mogli wziąć kogoś konkretnego.

0

A no właśnie. No chyba że ten ziomek od Dembele Xavi Simons nagle postarzeje się o 5 lat.

4

Dziękujemy za tę jakże ważną uwagę lingwistyczną.

0

Szczególnie dla Barcy.

0

Kolego, okienko kończy się jutro, ale tylko w Hiszpanii. Tych Turanów to trzeba dzisiaj wywalić.

2

Jeszcze 9 godzin do końca okna, a trzeba się pozbyć:

-Munira

-Turana

-Rafinhi

Dobrze byłoby się też pozbyć:

-Gomesa

-Vermy

Sprowadzić:

-Coutinho(priorytetowo)

-stopera jakby Verma odszedł(a jak nie odejdzie, to stoper też się przyda)
-Misiaczek byłby wskazany

Ciekawe jak zarząd chce to wszystko załatwić w 9 godzin/33 godziny.

0

O co chodzi z tym Mahrezem?

0

1.Verratti

2.Thiago

3.Coutinho, Isco - stawiam ich na równym poziomie

0

14

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?