1

Bueno i Cuenca, pierwszy przyszedł w zimie, drugi w lecie. Pierwszy miał bardzo udane MŚ U20, drugiego chciał Real. Zobaczymy co z nich będzie.

1

Nie tylko ty... Na szczęście jest Marlon i 2 duże talenty w Barcy B, ale Inigo by się przydał, Marlona wypożyczyć, o Minie zapomnieć, Vermę gdzieś oddać i kupić Inigo. To by jakoś wyglądało.

1

A mi się Seri marzy. Kante to trochę zbędny.

0

Raczej tak. Pytanie czy jak się nie uda z Coutinho, to wrócą z podkulonym ogonem po Seriego czy zrobią psikusa i postarają się o Di Marię.

0

Z wszystkim się zgadzam, ale dodałbym tu słowa dużo i wiele, jak wiele rzadziej.

8

Koleś jest niezniszczalny.

0

Jak najbardziej są szanse, jeśli zarząd się nim zainteresuje.

4

Na pewno z 11, dobrze zgadłeś :) Jest taki filmik, jak napierdzielają nadruk na koszulkę z numerem 11.

1

Ze względu na cenę zawodnika nie jest to takie głupie, ale nie ma młodych na takim poziomie. Na razie skupmy się na Coutinho, a za rok mam nadzieję, że wywalą tych wszystkich Rakiticiów i kupią porządnych, młodych piłkarzy+Alena/Vitinho oczywiście.
Mam tu na myśli Keitę, Lopeza, może Fornalsa. O Seriego czy Eriksena też możnaby się postarać. Na pewno rynek nie będzie tak ograniczony jak w tym roku.

1

Prezentacja w poniedziałek, w niedzielę Dembele przyjeżdża, nie ma szans.

2

Daj się nacieszyć fichado. Czekaliśmy na duży transfer całe wakacje.

16

Chyba 7 razy tyle kolego :) Te zmienne na razie zostawmy w spokoju.

0

Ter Sztejgena tak. A Paco sam nie wiem. Niech jego słaby mecz z Betisem nie będzie wyrocznią. Pamiętam jak dobrze grał na wiosnę. Problem w tym, że mieliśmy Sandro, który u nas nie spisywał się za dobrze, ale to materiał na bardzo dobrego piłkarza i mieliśmy go za daromo, tylko te cholerne bany transferowe. Mógłby odejść na wypożyczenie i się ograć. Żeby uznać Paco za dobry transfer musi nam jeszcze trochę pomóc.

0

WnukDziadka czy to ty? :)

9

Ależ przyjemnie to w końcu napisać.
FICHADO

1

A jaką na klauzulę?

1

No i pewnie 2 na 3 typy im pykną :)

0

Bzdury i plotki.

0

No dobry piłkarz, za Iniestę mógłby być, ale musimy obrać trend na odmładzanie kadry. Mam nadzieję, że Bartek poleci(ale nie ja, tylko ten drugi :)), a nowy zarząd będzie miał jaja i wywali przede wszystkim Rakiticia, a także Paulinho jak się nie sprawdzi. Za Iniestę to jakiegoś młodziaka. Alena, Vitinho, może Halilović się obudzi, może z Eriksenem coś pokombinują. Zobaczymy, opcji jest wiele. Jakby Ozil był 5 lat młodszy to pewnie, że bym go chciał, ale za rok już nie bardzo. Jeszcze z jego lenistwem nałapie kontuzji i po 2 latach odejdzie tak samo jak przyszedł-za darmo.

2

Myślę, że wtedy wrócą się z podkulonym sezonem po Seriego, ale obstawiałbym, że Coutinho jednak u nas zagra.

7

Jest takie powiedzenie, że 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i myślę, że w jego przypadku jest adekwatne. Jak geniusz odchodzi, to na zawsze. Z jednej strony chciałbym żeby wrócił, ale byłyby pewnie ciągłe porównania do starej ekipy itp.

0

Może żeby się pośmiać z rzeczonego niedorozwoja? Trzeba oglądać póki pisze. Możliwe, że już nigdy takich kwiatków nie ujrzymy.

7

Daniello nie próżnuje. Jak widzę takie komentarze, to nie dziwię się, że rm.pl jeszcze nie jest zrekonstruowana. Głupota nie może być estetycznie przedstawiona.
Super dil barcelony, kupić piłkarza 10x gorszego i 10x bardziej rozkapryszonego niż Neymar. Faktycznie dil życia. Najpierw wyzywacie Brazylijczyka, bo dzieciak chce odejść, a teraz ściągacie kogoś kto zrobił akcje trzysta razy gorszą.

1

Kolego, to Villareal wpłacił klauzulę Maladze.

0

No gra sobie w tym Celticu, na razie nigdzie się nie wybiera.

0

On nie ma konta na fb.
W tym okienku transferowym, gdy ktoś poda jakieś info dobre dla Barcy, można mieć 80% pewności, że zostanie ono zdementowane.

1

Spokojnie, jeszcze go powołają. Wskoczy za kogoś z dwójki Koke/Saul albo za jakiegoś skrzydłowego.

0

U nas nikt się nie napalał na Mbappe, ale u nich na Dembele już tak. Niezbyt rozwinięci intelektualnie są na fioletowej :P

0

Nie wiem czy był lepszy. Co prawda na youtubowych kompilacjach lepiej wyglądał i talent ma chyba większy, ale jakbym miał 2 do wyboru, to rozsądek podpowiada Dembele. On ma za sobą świetny sezon w Bundeslidze, a Neymar kopał w lidze ogórkowej.

1

Geniusz z ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?