Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bueno i Cuenca, pierwszy przyszedł w zimie, drugi w lecie. Pierwszy miał bardzo udane MŚ U20, drugiego chciał Real. Zobaczymy co z nich będzie.
1
Nie tylko ty... Na szczęście jest Marlon i 2 duże talenty w Barcy B, ale Inigo by się przydał, Marlona wypożyczyć, o Minie zapomnieć, Vermę gdzieś oddać i kupić Inigo. To by jakoś wyglądało.
1
A mi się Seri marzy. Kante to trochę zbędny.
0
Raczej tak. Pytanie czy jak się nie uda z Coutinho, to wrócą z podkulonym ogonem po Seriego czy zrobią psikusa i postarają się o Di Marię.
0
Z wszystkim się zgadzam, ale dodałbym tu słowa dużo i wiele, jak wiele rzadziej.
8
Koleś jest niezniszczalny.
0
Jak najbardziej są szanse, jeśli zarząd się nim zainteresuje.
4
Na pewno z 11, dobrze zgadłeś :) Jest taki filmik, jak napierdzielają nadruk na koszulkę z numerem 11.
1
Ze względu na cenę zawodnika nie jest to takie głupie, ale nie ma młodych na takim poziomie. Na razie skupmy się na Coutinho, a za rok mam nadzieję, że wywalą tych wszystkich Rakiticiów i kupią porządnych, młodych piłkarzy+Alena/Vitinho oczywiście.
Mam tu na myśli Keitę, Lopeza, może Fornalsa. O Seriego czy Eriksena też możnaby się postarać. Na pewno rynek nie będzie tak ograniczony jak w tym roku.
1
Prezentacja w poniedziałek, w niedzielę Dembele przyjeżdża, nie ma szans.
2
Daj się nacieszyć fichado. Czekaliśmy na duży transfer całe wakacje.
16
Chyba 7 razy tyle kolego :) Te zmienne na razie zostawmy w spokoju.
0
Ter Sztejgena tak. A Paco sam nie wiem. Niech jego słaby mecz z Betisem nie będzie wyrocznią. Pamiętam jak dobrze grał na wiosnę. Problem w tym, że mieliśmy Sandro, który u nas nie spisywał się za dobrze, ale to materiał na bardzo dobrego piłkarza i mieliśmy go za daromo, tylko te cholerne bany transferowe. Mógłby odejść na wypożyczenie i się ograć. Żeby uznać Paco za dobry transfer musi nam jeszcze trochę pomóc.
0
WnukDziadka czy to ty? :)
9
Ależ przyjemnie to w końcu napisać.
FICHADO
1
A jaką na klauzulę?
1
No i pewnie 2 na 3 typy im pykną :)
0
Bzdury i plotki.
0
No dobry piłkarz, za Iniestę mógłby być, ale musimy obrać trend na odmładzanie kadry. Mam nadzieję, że Bartek poleci(ale nie ja, tylko ten drugi :)), a nowy zarząd będzie miał jaja i wywali przede wszystkim Rakiticia, a także Paulinho jak się nie sprawdzi. Za Iniestę to jakiegoś młodziaka. Alena, Vitinho, może Halilović się obudzi, może z Eriksenem coś pokombinują. Zobaczymy, opcji jest wiele. Jakby Ozil był 5 lat młodszy to pewnie, że bym go chciał, ale za rok już nie bardzo. Jeszcze z jego lenistwem nałapie kontuzji i po 2 latach odejdzie tak samo jak przyszedł-za darmo.
2
Myślę, że wtedy wrócą się z podkulonym sezonem po Seriego, ale obstawiałbym, że Coutinho jednak u nas zagra.
7
Jest takie powiedzenie, że 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i myślę, że w jego przypadku jest adekwatne. Jak geniusz odchodzi, to na zawsze. Z jednej strony chciałbym żeby wrócił, ale byłyby pewnie ciągłe porównania do starej ekipy itp.
0
Może żeby się pośmiać z rzeczonego niedorozwoja? Trzeba oglądać póki pisze. Możliwe, że już nigdy takich kwiatków nie ujrzymy.
7
Daniello nie próżnuje. Jak widzę takie komentarze, to nie dziwię się, że rm.pl jeszcze nie jest zrekonstruowana. Głupota nie może być estetycznie przedstawiona.
Super dil barcelony, kupić piłkarza 10x gorszego i 10x bardziej rozkapryszonego niż Neymar. Faktycznie dil życia. Najpierw wyzywacie Brazylijczyka, bo dzieciak chce odejść, a teraz ściągacie kogoś kto zrobił akcje trzysta razy gorszą.
1
Kolego, to Villareal wpłacił klauzulę Maladze.
0
No gra sobie w tym Celticu, na razie nigdzie się nie wybiera.
0
On nie ma konta na fb.
W tym okienku transferowym, gdy ktoś poda jakieś info dobre dla Barcy, można mieć 80% pewności, że zostanie ono zdementowane.
1
Spokojnie, jeszcze go powołają. Wskoczy za kogoś z dwójki Koke/Saul albo za jakiegoś skrzydłowego.
0
U nas nikt się nie napalał na Mbappe, ale u nich na Dembele już tak. Niezbyt rozwinięci intelektualnie są na fioletowej :P
0
Nie wiem czy był lepszy. Co prawda na youtubowych kompilacjach lepiej wyglądał i talent ma chyba większy, ale jakbym miał 2 do wyboru, to rozsądek podpowiada Dembele. On ma za sobą świetny sezon w Bundeslidze, a Neymar kopał w lidze ogórkowej.
1
Geniusz z ciebie.