Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem, może jakiś młody chłopaczek, jak ten Meyer. Nie wiemy też jakie było ich stanowisko. Jeżeli od początku byli pewni swego, to i tak by go nie puścili i nie musieli szukać zastępcy, ale jakby oczekiwali konkretnej ofert i sprzedali Coutinho, to na pewno jakiegoś zastępcę mieliby już przyszykowanego.
0
Wydaje mi się, że oni od początku wiedzieli, że odrzucą jakąkolwiek mniejszą od 150, więc chcieli stopniowo dojść do tych 120 i iść taktyką a'la kto pierwszy mrugnie. To by nawet miało sens, tylko problem w tych durnych zmiennych i rzekomych ratach. Trochę brak szacunku dla sprzedawcy proponować takie zmienne. Niech by dali 5, z czego 2-3 realne, to ok, ale te złote balony były przegięte.
0
Też prawda, ale po odejściu Neymara jakąś tam ofertę wystosowali. TR był 1,5 tygodnia temu, "kontuzja pleców" też. Właśnie wtedy Liverpool powinien moim zdaniem sprzedać Coutinho i mieliby odpowiednio dużo czasu na zastępcę. Problem był tutaj w tym, że oni nie zarzucili żadnej konkretnej ceny, tylko nie sprzedam i już. Gość ma 5-letni kontrakt, no nie jest prosto go wyciągnąć.
0
Kwestia godzin. I mówię tu poważnie, bez śmieszkowania. Ponoć transfer Dembele jest kwestią godzin, a Seriego też blisko.
Dembele-kwota stała 95/100 ustalona, jeszcze zmienne negocjują drugi tydzień. Seri coś się pochrzaniło, że klauzula już nie obowiązuje, ale nadal transfer jest pewny.
3
Wyciągnęli, bo miał klauzulę i tyle, chociaż gdyby nie miał to i tak by pewnie wyciągnęli. Koleś robił taki syf wokół siebie i klubu, że trzeba by go było sprzedać tak czy tak. Co do kontraktów-no co poradzimy, że główne cele transferowe mają 5-letnie kontrakty. Głupio, że się tak o takiego Verrattiego starali i kał z tego, ale zarówno dla niego jak i Coutinho nie było rozsądnej alternatywy na rynku(oprócz Thiago, ale on nie chciał odejść).
0
Zgadzam się, nie w porządku się zachowali i trochę bezmyślnie jak dla mnie. Rozumiem, że im nie pasowały te oferty, ale mogli zarzucić jakimś 120(myślę, że Bartek by tyle dał bez większego targowania), to i tak kupa kasy, mogliby za to kupić zastępcę(Meyer np.) i konkretnie wzmocnić obronę. Niby tacy bogaci, ale jakoś obrońcy nie kupili, przydałby im się ten hajs. Nawet niektórzy kibice nie chcą Coutinho.
0
Nie wiem, zapytaj go.
0
No chciałbym tego Coutinho, ale co zrobimy. Jeszcze ostatecznego krzyżyka nie stawiam, ale koleś się mocno oddalił. Za rok i tak trzeba będzie kupić kogoś za Iniestę, wywalić Rakiticia, nie wiemy co z Gomesem. Burdel, i burdel jeszcze raz, ale jakieś opcje będą na pewno. Naby Keita będzie miał klauzulę 48 baniek, Eriksen 2 lata kontraktu, może ponownie postarają się o Coutinho. Chciałem też Inigo, ale oni niestety zamiast niego sprowadzili Paulinho. Na niego to im nie było szkoda, ale Inigo już za dużo.. Ach ten Bartek. Nie da się tego wszystkiego posprzątać teraz. Dopiero za rok da się to całkowicie ogarnąć, więc napiszę jakbym to widział rok później.
Busquets(Paulinho)
Seri(Alena)-Roberto(Coutinho/Eriksen/Keita/Ozil?)
Gomes?
Świetnie by było jakby opłacili klauzulę Griezmanna. W takim przypadku musielibyśmy chyba pożegnać Paco, a całość wyglądałaby tak:
Dembele(Griezmann-Deulofeu)-Suarez(Griezmann)-Messi(Deulofeu)
Grizu 100+pomocnik dajmy na to 80. Biorąc pod uwagę hajs, jakim teraz dysponują, budżet ze sprzedaży zawodników
+przyszłoroczny nie powinno być z tym problemów.
1
Pozwolę sobie zrobić może dziwne, ale na pewno dające do myślenia porównanie Rakitić vs Seri.
5 tierów, pierwszy-najlepsza opcja, piąty najgorsza opcja.
Czy warto kupić zawodnika, wnioskując po jego wcześniejszych osiągnięciach oraz czy zawodnik pasuje do Barcy.
Czy warto kupić?
Rakitić - tier 2, raczej tak. Najlepszy piłkarz(na pewno najlepszy pomocnik) Sevilli, od kilku lat grający na dobrym poziomie, coś tam powygrywał w Europie, czas dla niego na coś więcej.
Seri- tier 4, raczej nie. Gość tak naprawdę pojawi się znikąd i rozegrał jeden dobry sezon. Nie mylić tutaj z drugą kategorią. Nie patrzeć na to w ten sposób, że jest to piłkarz wybitnie pasujący do Barcelony, bo o tym za moment, tylko czy przebieg jego kariery jest "obiecujący".
Czy zawodnik pasuje?
Rakitić- tier 4, raczej nie. Słabe umiejętności techniczne, mała mobilność, nie pokazuje się do gry, ogólnie mówiąc nie gra po barcelońsku.
Seri- tier 1, co tu dużo mówić jest sztos. Profilem idealnie pasuje do Barcy, "afrykański Xavi" jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
Im mniej tym lepiej, więc w mojej ocenie Seri(5)>Rakitić(6).
Dodatkowo klub przy wyborze piłkarza powinien kierować się bardziej drugim kryterium, więc tym bardziej wygrywa Seri.
0
Szkoda, że im takie dobre kontrakty dają, może wtedy by odeszli, no i szkoda tego Inigo. Świetny zawodnik za rozsądną cenę. Na niego im było szkoda, ale za Paulinho to już zapłacili...
0
1.Brawo, świetna postawa.
2.Nie wiedziałem, że on ma żonę.
2
Wolę kebsy :D, ale szanuję babcie i ich kuchnię.
0
Na ten moment tak, ale jak przyjdzie Dembele, to atak będzie lepszy, pomoc porównywalna jak dla mnie(ten Verratti im dobrą robotę odwala), obrona też porównywalna. Także na ten moment są lepsi, ale jak Fernandez w końcu ruszy du*ę, to nasza kadra będzie nieznacznie mocniejsza.
1
Coutinho odpływa, Dembele przypływa, można tak powiedzieć.
1
Często się zastanawiam co się dzieje z tymi chłopakami, że mimo ogromnego talentu nie robią kariery. Te Halilovicie i Adamy na youtubowych kompilacjach wyglądają wprost genialnie. Adama grał w zeszłym sezonie w Middlesborough czy jakoś tak. Grał dosyć dobrze, ale nieregularnie. Często wchodził z ławki.
1
Jak tak teraz sobie przypominam, to naprawdę nie rozumiem co Lucho miał w tym siwym łbie, że tak przestawiał piłkarzy. Denis to lewy pomocnik, ewentualnie skrzydłowy, a nasz mister ustawiał go wszędzie byle nie tam, najczęściej na rozegraniu. Gomes to takie nie wiadomo co, ale mógł się choć trochę zdecydować, ale gdzie tam. Defensywny, rozgrywający, ofensywny, lewoskrzydłowy, a nawet prawy obrońca. Rafinha-nominalny prawoskrzydłowy rozegrał więcej meczy na środku pomocy. Na lewym skrzydle też się zdarzyło. Rakitić z kolei rozegrał parę meczy na lewej pomocy-tam liczy się drybling, który u Ivana jest... Mam nadzieję, że nie będzie więcej takich karakaństw i Ernesto ogarnie tę kwestię.
0
Ta pierwsza brameczka z wczoraj to ostatecznie samobój czy Deulo strzelił?
0
Tak jest :)
2
Jedenastka za parę lat. Nie umieściłem w niej Busquetsa, Pique, Messiego, bo po prostu pokończą kariery.
0
Haha, dla mnie nieśmieszne. Raczej tragiczne.
2
Taka za parę lat:
Ter Stegen
Semedo-Sanchez-Umtiti-Cucurella
Busquets(młody)
Verratti-Roberto
Dembele-Dybala/Jesus-Neymar(chciabym, żeby się ogarnął i wrócił pewnego dnia)
1
Może to nie ci sami? Akurat w przypadku Roberto, to on jest idolem La Rambli. Bardziej to wygląda tak, że ludzie nie chcą Gomesa i Rakiticia.
36
Dziękuję. Również pozdrawiam.
1
Paulinho-człowiek tak sympatyczny, że ludzie na jego cześć zakładają konta na fcbarca.com
10
Przecież dopiero ten prezes mówił, że chcą za misiaczka 40.
2
No ale to pomocnik, masz rację taki fabregasowy, ale jednak bardzo dobry. A di Maria to takie nie wiadomo co, w dodatku od szejka.
4
No przydałby się. I jeszcze Coutinho.
3
Co to za pomysły z tym Di Marią? Nie lepiej Ozila? Chyba kończy mu się umowa. Ci szpece zabierają się za alternatywy, jak już żadnej nie ma. Jak nie teraz to Coutinho za rok, albo ten Keita i jedziemy z tematem. Di Marię to można kupić co najwyżej po to, żeby za rok razem z Ardą poszli do Chińczyków.
0
Chodzi o to, że koleżanka sidzej bardzo często porusza ten temat i po prostu się powtarza. Zachowuje się przy tym tak, jakby była nieomylna. Roberto to lewy pomocnik i koniec. Każdy ma prawo do swojego zdania, a że są one podzielone co do profilu Roberto-najwszechstronniejszego piłkarza jakiego znam, to nie ma się co dziwić. W jego przypadku różnica zdań jest całkowicie zrozumiała.
9
Coraz dziwniejsze te wasze przeczucia :)