0

XD..

2

Nie, te cyrki co się ostatnio odwaliły to dla śmieszków.

0

No logikę tak, ale pamiętajmy, że to jest zarząd Barcelony, a do końca okienka niecałe 2 tygodnie. Mnie już naprawdę nic nie zdziwi.

0

No nie do końca. Jak Xavi miał 24 lata, to ludzie wiedzieli, że jest taki kolo. Pewnie coś w tym jest, że niektórzy "odpalają" później, no ale przykłady Seriego i Xaviego się różnią. Może Seri u nas wskoczy no najwyższy poziom i żyxzę mu tego, ale na chwilę obecną lepszy jest Verratti.

0

Koleżanko, masz rację, Xavi "wystartował" w podobnym wieku, ale to nie jest ta skala talentu. Verrattiego w wieku 20 lat kupił szejk, gość co roku jest wybierany do jedenastki ligi francuskiej, pokazuje wielkie umiejętności od najmłodszych lat, a Seri to koleś, o którym 2 lata temu nikt na tej stronie nie wiedział, że istnieje.

5

To są wielutne bzdury. Nie sądzę, że istnieje taka lista, info wczoraj podawał Don Balon, więc... Poza tym te nazwiska są z tyłka. Zakładam, że Messi jest mądrym gościem, więc brak Rakiticia na takowej liście sprawia, że jest ona niewiarygodna. I co on miałby mieć do Semedo czy Deulofeu, którzy jeszcze nie mieli okazji się wykazać. No i nie wiem też co chcesz od Ter Sztejgena. Poza tym, że nie rzuca się i czeka jak na zbawienie, co jest wkurzające, to nic do niego nie mam. Wielkie umiejętności. Ile razy nam koleś d*pę ratował..., zagrał jeden zły mecz i to już nie jest poziom Barcelony. Litości.

3

Odnośnie Seriego. Jeżeli przyjdzie, to z miejsca wciągnie tyłkiem Rakiticia i Gomesa, ale koleś ma 26 lat i dopiero jeden dobry sezon. To o czymś świadczy. No nie jest to Verratti, nie ma tej techniki, tej łatwości w grze. Nie ta skala talentu, ale np. krosowe podanie wybitne. Chyba ostatnimi zawodnikami, u których widziałem taką dokładność to Xavi i Xabi. Z obecnych chyba Kroos i tyle. Ktoś tu wstawiał statystyki i Xavi 10/11 i Seri 16/17 są właściwie identyczne. Wydaje mi się, że ten gościu do wszystkiego doszedł ciężką pracą, jest cule, w grę włoży całe serce. Miałem co do niego wątpliwości, profilem pasuje idealnie, no ale jeden dobry sezon. Generał w wywiadzie rozwiał wątpliwości. Mam nadzieję, że Seri do nas przyjdzie, ale nie rozwiąże to wszystkich problemów, potrzebny jest jeszcze Coutinho. Ta dwójka razem z Roberto ma spore szanse na odczarowanie pomocy Barcelony.

2

Bo Rakitić to taki piłkarski Bartomeu. Nieudolny...

3

50/50, jak przyjdą ci kolesie i zamiotą wszechświat pod dywan, to Bartek ocaleje. Jak nie przyjdzie chociaż jeden z cracków Coutinho/Dembele lub będą grać kichę(co jest mało prawdopodobne) to wyleci.
To jest tylko pod względem zawodników, zobaczymy co Benedito mu wywlecze, nie tylko transfery będą miały na to wpływ. Obecnie bardziej prawdopodobnym scenariuszem dla mnie jest to, że wyleci.

2

Powiem ci, że to nie takie trudne. Da się przewidzieć, że zawodnik lepszy i pasujący do Barcy sprawdzi się lepiej od Rakiticia i Gomesa.

3

Pisałem już o tym kiedyś i teraz do tego wracam. Co niektórzy twierdzą, że Valverde to ciepła klucha i nie da sobie rady, że jest podobny do Martino, który miał dobre pomysły, ale w pewnym momencie się przestraszył. Moim zdaniem tak nie będzie, Ernesto ma duże doświadczenie, ale rzeczywiście wygląda na gościa, który nie wstrząśnie drużyną, a przydałoby się. Chciałbym powrotu Puyola do szatni. Taki barceloński Adam Małysz. Motywator, trener personalny, psycholog, cholera wie.

Gdy kapitan wyda rozkaz, to te wszystkie głupoty i wątpliwości im wylecą z głowy.

2

Tak. Było z 35556 razy.

1

Nadużywasz ostatnio słowa "ent", choć dobrze oddaje umiejętności technoczne Gomesa i Rakiticia.

0

Jeszcze Rafinha.

0

Barca chce całą trójkę(Cou, Dembele i Seri), tylko musi się pozbyć 3-4 piłkarzy. Cieszę się głównie z Cou, to by wskazywało, że odrzucanie ofert ich nie znechęciło, czyli transfer nie jest taki odległy.

1

Ja tam pesymistą nie jestem, o Dembele jestem pewny, gorzej z Cou. Problem w tym, że większość info dobrych dla Barcy jest od razu dementowane.

0

Nie no, to za dużo. Któregoś z tych drewniaków trzeba sprzedać, najlepiej wymiana, ale 70/80.

6

I jak podebrał BVB połowę składu :)
Teraz to jak jego nie dotyczy to mu nie pasuje, ale być może sam by zrobił podobnie.

2

Po info od Romero mam dobry humor, proszę nie dementujcie tego.

0

Info z rana. Nikt nie może potwierdzić, nie byliśmy na grillu u włodarza LFC.

0

On nawet do drużyny chyba nie jest zarejestrowany.

3

I tu się zgadzam w 100%.

1

No te zasługi to mnie wkurzają. Taki Rakitić to już dawno powinien być u szejków w Manchesterze, ale może kogoś sprzedadzą. Jakiegoś Douglasa, Rafinhę, Vermę.

0

Podobno Barca chce całą trójkę(Coutinho, Dembele i Seri), tylko ktoś musi odejść. Info od Romero kilka postów niżej.

5

Hazard to profil Messiego, a Dembele Neymara. Piłkarsko Eden, ale Usman lepiej przystosuje się do Barcy.

2

Tak. Nie da się zagrać gorzej niż Rakitić z Gomesem w środę.

17

Czy to nie ty stawiałeś piwo za Neymara?

2

Kompletnie nie rozumiem tych, którzy mówią Dembele dzieciak, niech go sobie odpuszczą. Jasne, ze robi cyrk, ale on to robi dla nas. Naraża reputację i szacunek kolegów dla transferu, to może warto by to było jednak docenić, zamiast wybrzydzać. Przykład, który teraz podam o wiele odbiega od sytaucji Dembele i jest nieco dziwny, ale w pewnym sensie dobrze ją oddaje. Mamy brata i siostrę, siostra bardzo głodna i nie ma co jeść. Brat idzie do sklepu, kradnie jedzenie i jej przynosi. Siostra powinna mieć pretensje? No raczej nie.

1

No to nieźle...

0

Dobry dziennikarz. Ten sam tier, co Romero. Coutinho wymiana+hajs Gomes/Rakitić, Seri i Dembele i to by mi pasowało. Jeszcze Inigo jak hajsu starczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?