0

*Po transferze Neymara.

0

Gdzie Gomes?

1

W sumie tak. Mecz się skończył i mi się nudzi :) Poza tym po prostu nużą mnie kłótnie tych dwóch panów, a wyczuwam takową.

3

Hehe, ale śmieszne. Jeszcze wyskocz z LuisemSalvano, będzie ubaw po pachy.

2

Bardzo dobrze. Szybkość, podłączanie się do akcji ofensywnych, dokładność podań. Walnął taką sztuczkę, że szczena opada. W 65 minucie miał 10,5 km przebiegniętych. Żelazne płuca. Dla porównania powiem, że w klasyku 3:2 najwięcej przebiegł Roberto 12 km. Strach pomyśleć ile ostatecznie wykręcił Nelson.

1

Koleżanko, każdy ma swoje zdanie, nie musisz swojego tak narzucać. Np. dla mnie Roberto różni się od Iniesty, pasuje mi bardziej na prawą pomoc i pełnienie roli nowego Rakiticia. Nie prowadzi piłki jak Andres blisko przy nodze, nie zmienia tempa w taki sposób, ma skłonność do rajdów, co lepiej wychodziłoby na prawej stronie. Technika, mobilność, wyprowadzenie piłki-te cechy są u niego na niebotycznym wręcz poziomie. Tak to widzę. Roberto/Seri i Coutinho/Iniesta. To by była świetna pomoc.

8

Komentator dziś stwierdził, że Naby Keita ma w 100% DNA Barcelony. Mógłby ktoś opisać profil tego kolegi? Mógłby za rok do nas przyjść, ma klauzulę odejścia 48 baniek, która w 2018 się aktywuje.

2

Skoro już się pytasz to tak.

0

Nie tylko ty... Raz mu Pique na klasyku coś powiedział, chyba chodziło o te jego faule. Strzelił taki uśmieszek, że w ostatniej chwili powstrzymałem się od rozdupcenia monitora.

0

A co ma jeden mecz do drugiego? Z nami wygrali zasłużenie, ale faktem też jest to, że Perezy mają farta. Tak po prostu. Często jak ktoś z nimi gra, to nie wykorzystuje 3 setek, potem kontra, wrzuta i...

0

Domyśl się :) Komentarze pod jego postem, to "Prowokator i śmieszek". Następnie zniknął.

5

Genialne profilowe :)

2

No to podsumowanie pomeczowe:
Ter Stegen-właściwie nie miał nic do roboty, przy interwencji Maszcze mógł się lepiej zachować.
Semedo-świetny występ, proszę o więcej. Najbardziej imponują przebiegnięte kilometry.
Masche-bardzo dobry występ. Waleczność, pewność siebie i genialna interwencja ze wślizgiem, właściwie uratował zespół.
Umtiti-dobry mecz Samuela, chociaż zabrakło m zdecydowania w niektórych momentach.
Alba-chyba najlepszy na boisku. Świetnie podłączał się do ofensywy+kilka dobrcyh interwencji w obronie. Wielka forma Jordiego.
Sergio-jeden z najlepszych na boisku. Skasował kilka akcji, pokazywał się w ofensywie, na plus świetna klepka z Messim.
Rakitić-wykonał dużo pracy w defensywie, kilka dobrych podań i przerzutów. Poprawny występ, aczkolwiek widok jego próbującego zagrać z piętki był bardzo zabawny.
Roberto-bardzo dobry mecz, pokazał charakter, dużo akcji w ofensywie. Na minus fatalna strata, jakby nie jeszcze bardziej fatalny strzał, to mogłoby się różnie skończyć.
Messi-kilka świetnych dryblingów, słupków :), ale trochę niewidoczny.
Paco-w ogóle nie było go widać. Zaliczył kilka strat w polu karnym. Przeciętnie z małym minusem.
Deulofeu-też się koleś nabiegał, pokazywał się w ofensywie. Bramka(lub nie, nie do końca wiadomo) i asysta, szczególnie to drugie bardzo dobrze wykonane.

Vidal-dobra zmiana, ładnie biegał na skrzydełku, szkoda, że nie udało mu się strzelić, był blisko.
Denis-choć krótko grał, przyjemnie patrzyło się na niego z piłką przy nodze, duża swoboda ruchów. Świetna klepka z Messim. Dobry występ.
Digne-dziwna ta zmiana. Zbyt krótko żeby ocenić, ale minus za żółtko.

0

Roberto uwielbiam cię, ale strata była tragiczna.

4

Semedo 10,5 km. 65 min. Co za kot.

0

Może i tak, ale jakby walnęli jeszcze jedną, to można :)

0

Właśnie, że potrzeba. Podoba mi się dziś gra Roberto, ale nie ma fajerwerków. Najpierw myślałem, że on będzie "nowym Iniestą", ale ich sposób gry sporo się różni. Chyba najlepiej by sobie radził jakby grał na prawej pomocy, będzie takim lepszym technicznie, szybszym i bardziej błyskotliwym Rakiticiem.

2

Proponuję następujące zmiany.
Gomes za Rakiticia-dlaczego by nie.
Denis za Deulofeu lub Paco, obojętne. Valverde ustawił to tak, że Deulo biega po prawym, Paco próbuje być nowym Davidem Villą i gra na lewym, a na środku nikt nie gra. Messi jest czwartym pomocnikiem.

1

No właśnie nie. Pod względem samej gry wszyscy woleli Semedo. Problem leżał w tej lidze ogórków. Przykłady Danilo i spółki były... niepokojące.

1

Co za kot. Ależ on ma ciąg na bramkę.

4

Największy sukces zarządu w tym okienku?
Zrezygnowanie z Bellerina, bo chyba tak to trzeba nazwać.

0

Pamiętam. Koleś twierdził, że ma "dar", wyobraża sobie mecz i widzi triumfujących piłkarzy jednego z zespołów. Ponoć wiedział, że Juve dostanie w tyłek w finale i obstawił 2 tysiące :) Co ciekawe ktoś się go spytał o wynik meczu reprezentacji już nie pamiętam z kim. Obstawił 3:1. Trafił. Niestety od 2 miesięcy go na stronie nie widziałem.
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5339339.html#comment-5339360
Tutaj link do tego całego zamieszania.

0

https://www.facebook.com/aftgomes/photos/a.327425264092783.1073741829.312921495543160/806047872897184/?type=3&theater
Były jakieś ploty rano o jego odejściu, ale nie sądzę, że tak zachowuje się odchodzący zawodnik, także jeszcze się trochę z nim pomęczymy :)

0

Już mnie to śmieszy, że po jednym dobrym meczu/zagraniu są wywlekane takie rzeczy, jak mógł dla nas grać. Zresztą to wychowanek Realu, także tego...

1

No bo większość "białych" użytkowników prowokuje. Jakoś ich przybyło po ostatnich porażkach zarząd. Przypadek? Nie wydaje mi się. Tobie też się "przyglądam" od jakiegoś czasu i nie mam ci nic do zarzucenia. Jesteś w porządku koleś, ale jak widzę madryckie konta z brakiem profilówki, założone na dniach i chwalące Real oraz szkalujące Barcę to aż śmierdzi prowokacją.

0

Twój tok myślenia jest bez sensu. On to robi dla nas, a klub ma z niego zrezygnować, bo? Barca powinna patrzeć co jest dobre dla klubu. Odpieprzanie szajsu ogólnie-złe. Odpieprzanie szajsu dla Barcy-dobre. Koleś dla tego transferu naraził reputację, a oni by mieli przez to z niego zrezygnować? Gdzie tu logika?
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5556299.html
Mój ostatni komentarzyk, chyba dobrze oddaje sytuację. Rozumiem, że możnaby się zastanawiać, jakby odwalał karakany tak po prostu, ale on to odwala, bo Barca to jego marzenie. Jak tu przyjdzie, to przestanie i tyle.

13

Kolejny prowokator, konto od 3 dni :) A poza tym to daleko mu do najlepszego obrońcy. Najlepszy jest Bonucci.

7

Nie. Jak przyjdzie Dembele, Coutinho, Inigo, Seri i wywalą szrot, to wtedy będzie udane okienko. Dlaczego? Główny cel transferowy-Verratti nie przyszedł, a Neymar odszedł. Żeby zmazać te fiaska potrzeba porządnego pier**lnięcia. Jeżeli nie przyjdzie dwójka Coutinho-Dembele, albo przyjdzie jeden to będzie jednoznacznie nieudane okienko.

0

Taka rozkminka. Składają te oferty za Cou, Liverpool odtzuca, ale oni cały czas się o niego "starają", czyli nie są jakoś bardzo negatywnie nastawieni. Takiego Verrattiego diżo szybciej odpuścili.

2

Wrócił do Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?