1

Są to tacy ludzie, którzy swoim wyglądem/stylem bycia wywołują u mnie irytację. Najczęściej ma to związek z ich przynależnością do organizacji której nie lubię. Np. z Realu to jeszcze Marcelo mnie samą facjatą denerwuje sam nie wiem dlaczego. Ze sceny politycznej Komorowski. To działa w 2 strony. Napisałaś jakoś po południu, że taki fajny, skromny chłopak, ale tak naprawdę dlaczego go lubisz i skąd wiesz, że fajny? Lubisz go, choć nie wiesz dlaczego, tak jak ja nie lubię go właściwie bez powodu.

0

No nie lubię go i tyle. Są ludzie, których się nie lubi od samego patrzenia. Dla mnie jest jednym z nich. Jak mu zniknie uśmieszek to będzie znaczyć, że Real przewalił, a ja chcę żeby przewalił. Co w tym dziwnego?

1

No właśnie i tyle w temacie. Koleś wydaje się być przesiąknięty Madrytem, poza tym piłkarsko wolę Dembele. W kontekście Asensio jedyne co chcę zobaczyć to nagłe zniknięcie tego obrzydliwego uśmieszku.

0

Akurat jakby mu Barca przedstawiła ofertę, to myślę, że by przeszedł. Coutinho też parę miesięcy temu mówił o legendowaniu. Jak jest wszyscy wiemy. Tak naprawdę jedyne na czym możemy domniemywać potencjalne transfery to ich logiczna przyczyna, np. Barcy jest potrzebny rozgrywający i jakby Verratti miał krótki kontrakt i właściciela o innej narodowości, to by było fichado).

8

Ten Cancelo to niezły dzik. Będą z niego ludzie. Zapamiętałem go zwłaszcza z meczu z nami. Odesłał Lukę Dinia z powrotem do Romy.

5

Kolesie z zarządu zarówno Barcelony jak i Liverpoolu świrują pawiana. Lepiej przedstawić korzystniejszą ofertę niż się ośmieszać i wkurzać sprzedawcę. Lepiej też odpuścić w końcu i schować ponad 100 baniek do kieszeni zamiast męczyć się z kibicami i wkurzoną gwiazdą.

0

90+40, a zmienne są z dupy. Złote piłki itp. Składając tę ofertę wiedzieli, że odrzucą. Nie wiem kiedy oni zamierzają go ściągnąć.

5

Ci geniusze z zarządu dali tam jakieś absurdalne zmienne. Cou sorry, ale złotego balona to ty co najwyżej u Messiego zobaczysz jak cię na wódkę zaprosi. Jeszcze się trochę pomęczymy. Odbiło się to bez większego echa, to już trzecia oferta, ale na pewno nie ostatnia.

8

Może zmień avatar, żeby nie wywoływać tym podobnych dyskusji. Jesteś ewenementem lubiącym 2 największych wrogów, może dlatego nie wszyscy ci wierzą. Choć ciężko spotkać kogoś takiego, ja ci wierzę :)

0

Nie po prostu nie powinniśmy go ściągać tylko dlatego, że tak jak to ująłęś zrobiłby wrażenie na Realu. Przydałby nam się, potrzebujemy go?... Bo ja uważam, że nie.

0

To bez znaczenia. Jak obaj przyjdą, to zamieciemy wszechświat pod dywan wszechstronnością składu. Może być 4-3-3 lub 4-2-3-1 i w przypadku tego drugiego w 3 konfiguracjach.
Dembele-Coutinho-Messi
Coutinho-Messi-Dembele
Coutinho-Dembele-Messi
Do tego Sergi Roberto, chyba najwszechstronniejszy piłkarz na świecie.

0

Co ty pierniczysz? Wrażenie na Realu(chociaż nie powinno się na to patrzeć w ten sposób, ważne żeby nam się przydał w grze, a nie marketingu czy innym karakaństwie) powinniśmy zrobić ściągając 2 cracków-pomocnika i skrzydłowego, a nie napastnika.
Ja takiego transferu nie chcę!

0

Ja się cieszył nie będę.

0

Zwariować idzie z tymi transferami oraz pesymizmem cules. Ja to widzę następująco. Ktoś z tych dwóch przyjdzie na 99%. Wydaje mi się, że chcą najpierw przyklepać Coutinho. Jak zabulą za niego dużo hajsu, to potem przy Dembele się wybronią. Hola, hola jakie 150? Kupiliśmy bardziej ogranego i cenniejszego za 120-130, za waszego damy co najwyżej tyle samo. Wyglądają na pewnych siebie. Pomimo wiszącego nad nimi wotum nieufności klepią Paulinho za 40 baniek i mówią w wywiadach, że cracki są blisko. Jak nie kupią chociaż jednego to nawet żona Bartka będzie chciała jego dymisji. Pytanie tylko czemu tak robią? Może chcieli pierdyknąć taką ofertę, a potem stopniowo polepszać i umniejszać zmienne. I po co ten Liverpool tak go trzyma? U kibiców facet ma przewalone, mówi, że więcej nie zagra. Czyli albo mają powiedzmy te 120 albo wkurzoną gwiazdę na trybunach. Nawet bym się nie zastanawiał.
Najbardziej denerwuje fakt, że do końca okienka 2 tygodnie. Jak oni chcą kupić 2 cracków, sprzedać Rafinhę, Munira, Ardę za normalne pieniądze(to szczególnie u Ardy jest po prostu niemożliwe, może chociaż za 2 pierwszych wezmą ponad 40) i jeszcze przy tam wszystkim wyjść z twarzą? Patologia z tym okienkiem.

1

Najprawdopodobniej? Ty tak na poważnie? Bartek nieźle ludziom w głowach poprzestawiał i nadzieję na lepsze jutro odebrał, ale nie myślałem, że aż tak.

0

Czyli nadzieja jeszcze jest. Dać im 110-120+ zmienne 10-20, jak nie to już koniec, ale strasznie się dziwię tym centusiom. Gość się buntuje, a ci dalej swoje. Już go nawet kibice nie chcą.

0

Chociaż tyle, że do Realu nie poszedł. Nie kupili jego, jak bie kupią Inigo to będzie kolejny błąd zarządu. Zamiast takich fajnych gości oni chcą Minę.

0

Siedzi na wypożyczeniu w Las Palmas. Akurat on talent ma wielki tylko załapał "efekt Gomesa". Może coś z niego jeszcze będzie, młody jest.

16

Wyjaśnijmy sobie parę rzeczy, bo niektórzy są niedoinformowani:

1.Klauzule odstępnego są obowiązkowe w Hiszpanii, a u innych dobrowolne. Dlatego np. Seri ma klauzulę, ale wcale nie musi, jednak większość jej nie ma. Zadając pytanie jaką klauzulę ma Coutinho czy de Bruyne zadajemy pytanie retotyczne. Zawodnicy zwłaszcza z Anglii nie mają klauzuli.

2.Screen na którym Paulinho putuje Barcę i haluje Real jest fejkowy.

3.Nie było żadnej konferencji Verrattiego :)

PS #BartomeuDimiteYa

7

Te kłótnie między wami są śmieszne.

0

Czyli jak złożyli 125 baniek, to te zmienne mogłyby być rzędu 25. Nadzieja jeszcze nie umarła.

0

Chyba, że dali tam jakieś zmienne.

5

Tak

0

Są kolesie, na których się patrzy i od razu się nie trawi. Oni są jednymi z nich. Po prostu mi na nerwy działają. Ten szyderczy uśmieszek Asensio i arogancja Marcelo. Brrrr...

0

Lepszy Alexis chyba.

0

1.Marcelo
2.Asensio
3.Ramos

0

No i spoko. Ja tam do kibiców Real nic nie mam jak są na poziomie, tak jak ty np. Niestety spotkałem wielu takich, którzy postępują tak jak opisałem, więc w moim odczuciu kibice Realu to jedni z gorszych, a jak jest naprawdę to nie wiem. Nawet tutaj jest taki jeden kibic Realu, który pojawia się zawsze jak Barcelona coś spierdzieli i próbuje oświecać cały świat. Normalna dyskusja jest bardzo dobra, w końcu po to jest ta strona.

0

Neymar to najemnik. Przed trasnferem do Barcy miał testy medyczne w Realu. Dembele jest cule, a przynajmniej tak się może wydawać.

4

Nieźle Bartek daje nam popalić. Nastroje na stronie są mniej więcej takie, że już nie ma rozkminki o Cou i Dembele przyjdzie/nie przyjdzie, ale pewność, że nie przyjdzie i w dodatku wygląda na to, jakby ludzie byli już z tym pogodzeni.

5

Ten Mina to kolejny wałek zarządu. Chcą sobie zrobić reklamę na rynku kolumbijskim. Dopłacają 20 baniek i mają stopera 2 półki wyżej, który ma europejski paszport, ale oni jak zwykle. Gdy Bartek ma 2 opcje do wyboru, to można mieć pewność, że wybierze gorszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?