1

Chętnie wypełnię, ale z hiszpańskim u mnie "średnio". Te 3 pierwsze rubryczki to imię nazwisko i nr socio? A jak tak to nie wiem skąd ten numer wytrzasnąć. Chyba, że liczy się konto na fcbarca.com :)

0

No właśnie on mi bardziej na pomocnika pasuje, ale chyba na ławce się nawet nie zmieści. Jedyne na co można liczyć w kontekście pomocy Realu, to że się pokłocą o brak minut, ale jak widać to nie pierdzielę tak sobie, bo nie lubię Realu. Potrafię ich docenić, ale akurat ten zawodnik do mnie nie przemawia.

0

Ja lubię Denisa. Moim zdaniem jest lepszy od Rafinhi, a na pozycji Iniesty 3 zawodników, no prawda, ale naprawdę wolę, żeby Turan został na pół roku, ale żeby zarobić na nim dobre pieniądze, albo żeby to było wypożyczenie, ale żeby prędzej czy później poszedł do Chin. Tylko oni dadzą za niego dobry hajs, a jak zostanie to i tak jakby go nie było. Prawie nie gra i nie sądzę, żeby to się zmieniło.

0

Ktoś tu wstawiał takie zdjątko z profilu Paulinho, w którym halował Madryt i putował Barcę. To fejk czy nie?

0

Na pewno przyjdzie jeszcze jeden pomocnik, tego jestem pewien na 99%. Coutinho albo Seri. Obaj bez obywatelstwa. Paulinho też. I jeszcze Suarez. Tym samym braknie miejsca dla Marlona. Myślę, że kupią Inigo na końcu okienka, a w jego miejsce pójdzie do RSSS pójdzie Marlon. Rafinhę tez sprzedadzą, może czekają aż się na 100% wykuruje. Gomes i Rakitić niestety zostaną, ale może za rok odejdą. Pomoc może wyglądać tak:
Sergio(Paulo)
Roberto(Rakitić/Gomes)-Coutinho(Iniesta)
7, więc jest ok. Nie wiem tylko co z Ardą. Mógłby zostać na pół roku, a potem iść do Chińczyków za większy hajs, ale pewnie go sprzedadzą za jakieś 10 baniek.

4

Teoria spiskowa
A może Bartek specjalnie sprowadził Paulinho, żeby ten zaraził takich zawodników jak Arda piękną, chińską kulturą. Turan odejdzie w zimie za duży hajs(czyli w mniemaniu zarządu ponad ok. 20 baniek), pół roku później Paulinho skończy swoją piękną przygodę w Barcelonie, odda miejsce w składzie Samperowi i zabierze ze sobą Mascherano. Barca zarobi hajs, pozbędzie się dziadków i La Masia odżyje. Na koniec Robert powie, że od początku tak planował, chciał tym samym, żeby młodzi się gdzie indziej ograli i pozbył się sezonowców. Barto, ty to masz łeb.

0

To prawda, koleś był wczoraj genialny. I jeszcze ta interwencja- życiowa jak strzał Asensio. Ale co tam i tak wynalazki typu Dissblaster będą mówić, żeby Alba opuścił Barcę, bo symulant itp.

2

No bo tak jest. Z nimi nawet nie warto w dyskusję wchodzić. Real ma zdecydowanie najgorszych kibiców, nie umieją ani wygrywać, ani przegrywać.

0

Ależ ten chłopaczek gra. Na tych youtubowych kompilacjach to idealna mieszanka Xaviego i Iniesty. Gdy ma piłkę przy nodze, to wygląda jakby "płynął" po boisku, podobny movement do Andresa. Niesamowity talent.

7

Generalnie takie fora to większość od białych. Ludzie, którzy je tworzą(podejrzewam, że większość ok. 30 lat) są ich kibicami, bo jak byli dziećmi to śmietankowi wygrywali. Dodatkowo teraz są na fali.

1

Też dobra opcja.

1

Marlona i Sampera wypożyczą prawdopodobnie. Dobrym miejscem dla nich byłby RSSS po wodzą Eusebio. Za Marlona przyjdzie Inigo(mam nadzieję).

5

Z tego co wiem po transferze Paulinho Lucho wziął i wyp***dolił w Bieszczady.

1

Jakiś mało rzetelny koleś powiedział najpierw, że Coutinho jest blisko, a następnie, że daleko. Sport pisze o przyspieszeniu Cou i Dembele. Filip nie znalazł się w kadrze na mecz z Hoffenheim. Właściwie to nic specjalnego.

1


Samper i Seri w tym momencie.

0

Ja to się modlę, żeby Gryzoń tego paszportu nie dostał. Może w końcu zmądrzeją i kupią Inigo. Świetny zawodnik do rotacji.

0

No i to z tego, że to dobre staty i tyle :P

0

Umiecie czytać ze zrozumieniem? "Zasuwanie i mijanie naszych jak się chce" nie jest równorzędne z szybkością, której mu brakuje.

0

200

6

Razem z oficjalką Paulinho mamy też dymisję zarządu. Nawet Dembele, Coutinho i papież tu nie pomogą.

0

Wiesz co to szybkość? To o czym mówisz to drybling.

8

To nie czytałeś wypowiedzi po meczu. Ludzie jechali na sędziego, jakby to Messiego wywalił.

3

Asensio jest królem La Rambli, ale mnie on nie przekonuje. Jest podobny do Dybali-prowadzi piłkę bardzo podobnie, umie uderzyć i ma pozycję ciężką do określenia. Nie zdziwię się, jeżeli taki sam los go czeka. Przehajpowany, wielki talent, ale wydaje mi się, że nigdy na ten najwyższy poziom nie wskoczy. Brakuje mu szybkości i płynnego wejścia z piłką do środka, co jest ważne u skrzydłowego. Z Realu o wiele bardziej podobają mi się Isco czy Kovacić, ale ten Asensio u Lucho to by to ławki był przyspawany i pewnie takiej kariery by nie zrobił. Trochę boli, że mogliśmy go mieć, a teraz gra w Realu, ale nie jestem fanem jego talentu.

2

Jeszcze odnośnie Paulinho. Cały świat widzi, że Barca potrzebuje nowego Xaaviego, oprócz... zarządu. Wg mnie ten Chińczyk to 100% wałek, najśmieszniejsze jest to, że Bartek przełożył prezentację z obawy przed linczem. Jeszcze jakby był potrzebny, ale na Janusza Tracza on jest wyjątkowo niepotrzebny i nie pasuje stylem. Rakitić z Gomesem to zawodnicy o podobnym profilu. Liczę, że zespół po cichu się zbuntuje i Paulinho ostatecznie nie przyjdzie. Pique to król twittera i wie co się dzieje u ziomeczków na La Ramblach i innych, Messi nie podpisał jeszcze kontraktu, a Roberto na razie mało gra. Najlepszy wychowanek ostatnich lat. Jakby on odszedł to nawet wotum nie będzie potrzebne. Dymisja i tyle, socios by chyba transparenty przy Camp Nou wywiesili. Mimo ogromnego pesymizmu na stronie, ja liczę, że słońce jeszcze dla nas zaświeci i to szybciej niż niektórzy sądzą.

0

Nie wiem. Jakiś koleś napisał, że Sergi nie dogaduje się z zarządem i chce odejść. Dodam, że mało znany, ale wg niektórych on na pewno odchodzi. Ten Bartek już ludziom mózg lasuje.

2

Ja wiem, że jest źle, Bartek to nieudacznik i nie ma transferów, ale takich kwiatków na stronie to ja dawno nie widziałem.
Lepiej dla Messiego, żeby odszedł z Barcy.
Jak Roberto nie zagra od pierwszej minuty w środę, to na 100% odchodzi.
Użytkownicy są jak chorągiewki i to z jakiegoś dziadowwgo materiału. Bardzo prosto zmieniają zdanie.
Po meczu z Champeoense Deulo miał swoje 5 minut na La Rambli. Teraz jest równany z błotem. Po 3 latach ludzie przejrzeli na oczy i zauważyli, że Rakitić jest drewniany, żeby było śmieszniej wczorajszy mecz jak na niego był dobry. Wszyscy chcieli Vidala, bo jest... sympatyczny, a teraz mają. Koleś w obronie to jest jakiś dramat i tu się zgodzę, ale w takim razie dopiero teraz to zauważyliście?
Ten Bartek i Paulinho ludziom całą chęć życia odebrali. Po jednym złym meczu, którego wynik był wynikiem błędów indywidualnych Pique, Vidala i Suareza podobno jesteśmy już nowym Milanem, a Ernesto to idiota. Chyba trzeba dać sobie spokój z La Ramblą na jakiś czas.

0

Brawo. Otrzymujesz tytuł najgłupszego komentarza wakacji.

3

Bartek jest śmieszny. Wie, że kibice by go roznieśli, więc odłożył Paulinho, czyli sam zdaje sobie sprawę, że koleś jest średni i niepotrzebny. Teraz to już jestem przekonany, że tu jakieś wały idą. Jak im tak bardzo zależy na drugim Keicie, to niech zrobią z niego Rakiticia, a do pomocy Pan Seri, Pan Coutinho i to by mi pasowało.

1

Pierdzielisz. Czemu na tej stronie jest tylu pseudoobiektywistów. Ludzie to różnie interpretują, ale na pewno nie przez nienawiść do CR czy coś. Walki bark w bark tam nie było, koleś sam sięcprzewrócił jak dla mnie. Kartka naciągana, ale sędzia może się wybronić z tej decyzji.

0

Proszę, skończcie już o tym Paulinho. Jutro(właściwie dzisiaj) się będziemy jarać. Ja już mam go dość, choć jeszcze nie przyszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?