Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1.Możliwe, ale mało prawdopodobne. Na pozycji DM La Masia ma najwięcej "perełek".
2.To nie były przekręty, ale też transfery starych dziadków za gruby hajs.
3.Niewypały transferowe nie oznaczają przekrętu, ale jak to jest niewypał nr 4 to coś tu jest nie tak.
Powinien się nauczyć, że nie warto sprowadzać 30-latków wątpliwej jakości, bo miną 2-3 lata i nawet za darmo ciężko go będzie komuś wcisnąć.
0
Chodzi mi tu też o to, że mimo OGROMNEGO sprzeciwu cules i wiszącego nad nim wotum nieufności Bartek chce Paulinho. Wytłumaczenie to wałek i nie widzę innego. No chyba, że to był fejk, a tymczasem poranny przegląd prasy z Coutinho i Dembele na okładce już się drukuje. Jeszcze mam jakiś cień nadziei.
4
100% racji, może jesteś trochę niepoprawnym optymistą, ale opierasz się na jakiejś logice i nie mówisz, że będzie tak czy tak na 100%. Tymczem Ty SynuOjca uparłeś się po prostu, że Coutinho nie przyjdzie, zapomnijcie o nim, szkoda czasu itp. Nawet jeden ziomek pytał się ostatnio czy Coutinho może złożyć TR. Na co ty nie ma szans, zapomnij. Pół godziny później przyszedł oficjalny TR od Sky. Nawet Melissa nie zdementowała.
5
Ludzie już się rozpisują, że lepiej, żeby Barca przegrała to może zarząd przejrzy na oczy. Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz. To nie są idioci. Zrobili wiele głupot, ale w końcu zarządzają wielkim klubem, muszą się na czymś znać. Ten Paulinho to jest jakiś przekręt. Żadne 4-2-3-1 i życzenie Ernesto. Sprawa z Chińczykiem śmierdzi na kilometr. Kto jak kto, ale zarząd już sprowadził takich tuzów, np. Douglas, Verma czy Matje. Nawet 5-latek uczy się na błędach, więc 50-latek tym bardziej. Same Bartoout i NoPaulinho na profilu fejsowym, wszyscy nie chcą Paulinho. Trzeba mieć inteligencję pokroju Forresta Gumpa czy Czesia z Włatców móch, żeby tego nie widzieć. Zakładam, że Bartek nie jest idiotą, więc wytłumaczenie jest tylko jedno. Wałek.
1
Co ty pierdzielisz? Przecież absolutnie nikt nie jest za Paulinho. Od wczoraj 90% komentarzy to szkalowanie Bartka, Pauliny i zarządu. Coś słabo śledzisz La Ramblę.
0
No to uwierz. Nie szukajmy wszędzie fejków.
0
Jeden ziomek pisał dzisiaj z relacji kolegi-mieszkańca Liverpoolu, że znikają reklamy i plakaty z Coutinho, nie w 1, 2 sklepach, ale masowo.
1
A co ma jeden do drugiego?
5
Na liście podpisanych sam Janusz Tracz. Możemy w takim razie być spokojni. Chyba tylko sam papież ma lepsze kontakty. Pewnie napuści na Bartka Rumcaja i problem z głowy.
0
No co ty?
2
Nie sądziłem, że znajdę Barcelonę w tym miejscu.
1
Nie no bez przesady. Na pewno nadal starają się o Dembele. Przecież w jeden dzień nie przerzucili zainteresowania z Ousmana na Paulinę. Transfer Paula wyklucza występy Sampera, transfer Seriego i obecność Marlona ze względu na paszporty, ale na pewno nie wyklucza Dembele.
1
Dokładnie tak. Sam Matje był spoko. Zły był transfer Vermy i odsunięcie Bartry od składu. Teraz nie trzeba by było jakiś wynalazków typu Mina.
18
Ktoś tu wczoraj wrzucał, że brat Bartka jest wysoko postawiony w firmie, która ma związek z tym zespołem Pauliny. Ten transfer jest za bardzo absurdalny, tu musi chodzić o jakiś przekręt.
0
Dzięki ziomek. Poprawiłeś nastrój :)
0
Z przyczyn oczywistych. Zapewne ziomki z redakcji nie chcą transferu tak samo jak my.
0
Myślę, że w tym przypadku wielki napis fisiado nie będzie na miejscu.
44
Musiałbyś długo przepraszać.
3
Jak przeczytałem o Paulinho, to z żalu poszedłem siedzieć na kibel i przez 15 minut zastanawiałem się czy te całe transfery są warte siedzenia i umartwiania się na kiblu.
0
Tylko w takim razie Inigo musi być klepnięty. To jest wręcz niesamowite. Mamy 12 sierpnia, a tu transfery nadal niezrobione, ale wydaje mi się, że czekają na Coutinho/Dembele. Transfer jednego lub obu przyniesie ze sobą lawinę kolejnych. Mam tu na myśli odejście Ardy, Rafinhi, Munira, Vermalena. Będą też wiedzieć na czym stoją i może sprowadzą kogoś dodatkowego jak wystarczy hajsu(chociaż jak czytam o Paulinho, to wolałbym, żeby hajsu nie wystarczyło.
0
Nie wiem o co ci chodzi, ale dla uściślenia Marlon, Suarez, Paulinho i Coutinho, może być tylko 3.
2
Kał. To niemożliwe, bo będzie 4 kolesi spoza UE.
1
Roberto będzie albo w once de gala, albo pierwszym rezerwowym. Zjada Gomesów, Denisów i mimo wszystko Rakiticiów. Do tego jest młodszy od Iniesty. Valverde nie wygląda mi na głupka, nie widzę powodów, dla których miałby na niego nie stawiać.
3
No chyba, że nie będzie Paulinho. Wciąż uważam i mam nadzieję, że to jakiś ponury żart. Nawet gdyby chcieli do sprowadzić, to wotum nieufności wisi w powietrzu. Wystarczy popatrzeć na profil Barcy i live z treningu. Wszyscy szklaują Paulinho i Bartka. Nawet jeżeli nie zależy im na Barcy, to na pewno zależy im na stołkach, a ten transfer to byłby strzał w nie powiem co.
1
Nie no bez przesady. Neymar to był nasz po Messim najlepszy zawodnik, a Morata był tylko rezerwowym. Pewnie chodzi ci o to, że między potencjalnym następcą Dembele i Neymarem jest mniejsza różnica niż między Moratą i Mayoralem. Pewnie jest, ale mimo wszystko jest tu taka różnica, że jeden był crackiem podstawowego składu, a drugi rezerwowym. Reszta to tak:
1.Wymiana na plus dla Realu.
2.Wymiana na minus(w dłższej perspektywie na plus, ale gdy mówimy o zawodniku na tu i teraz to ten Vallejo może co najyżej Pepe/Pepowi sznurówkę zawiazać)
4.Wymiana na minus.
4.Plus
5.Minus
No i jakby tak zliczyć to skład jest gorszy, ale niedużo. Zmiany są kosmetyczne, u nas jest potrzebna wręcz rewolucja.
Nowy PO, dwóch nowych pomocników(jeden nowy Iniesta, drugi dawno niewidziany następca Xaviego). Coutinho jest moim zdaniem niezbędny, Paulinho bardzo zbędny, jest jeszcze Roberto, więc transfer np. Seriego byłby spoko, ale nie niezbędny, no i jeszcze następca Neymara. 4 nowych piłkarzy once de gala na przestrzeni jednego sezonu. Bardzo dużo.
0
Ja jakimś szkalownikiem zarządu nie jestem, bo wiele transferów i innych rzeczy, które nie wyszły to był też niesprzyjające okoliczności, ale jak sprowadzą Paulinho, to dołączę do szkalowników. Jeszcze jak pomyślę, że Seri jest do wyciągnięcia za identyczne pieniądze to mnie trzęsie. Sam Generał się nad nim wręcz spuścił za przeproszeniem.
0
Myślę ,że obchodziłoby. Wotum nieufności zbliża się nieuchronnie.
31
Co się odpierdacza na live z treningu. Same Bartomeuout i noPaulinho. Mam nadzieję, że to do nich dotrze...
0
No właśnie. On jest co najwyżej dobry, do tego stary, powiedziałbym, że bardzo drogi, ale że obecny rynek itp. to powiem, że drogi, zamknie drogę rozwoju młodym, zajmie miejsce dla gracza spoza UE. Długo kminiłem i oprócz profilu(nie ma w zespole takiego piłkarza, ale też nie jest potrzebny) ten transfer nie ma żadnych plusów. Jedyny plus z tym profilem to bardziej plusik.
1
Ja nadal nie mogę uwierzyć w Paulinho. Ależ to emocje wywołuje. 617 komentarzy pod artykułem, nie wszystkie przeczytałem, ale La Ramblę śledzę na bieżąco. Nie było ani jednego komentarza chwalącego taki transfer. Większość jedzie po zarządzie, malutka reszta mówi, że dajmy mu szansę, sezon się nie zaczął, ale nikt, absolutnie nikt nie napisał "Paulinho to dobry zawodnik, świetny transfer". To jest zbyt pokrawczykowane, żeby mogło być prawdziwe. W komentarzach z treningu Bartomeuout i inne takie. Nie wierzę, że głosy ludzi do nich nie dochodzą, przecież wotum wisi w powietrzu. To będzie nie tyle strzał w kolano, co prosto w serce. Nawet nie wiem czy Coutinie i Dembelusie(co do których mam nadzieję i pesymistą w tym kontekście nie jestem) uratują zarząd po Paulinho. No chyba, że to podpucha. Ileż już razy w tym okienku coś było podawane i potem nic z tego, dementów więcej od niusów. Paranoja. Najlepszy w tej sytuacji jest brak obywatelstwa Suareza. Mam nadzieję, że Paulinho się nie zmieści.