0

No dobry jest koleś.

1

Jakim kopaczem? Wszyscy piszą, że straciliśmy najlepszego LS na świecie, nikt nawet nie pomyślał, żeby nazwać go kopaczem.

3

No jest trochę przykro, ale chociaż jest hajs na następców.

0

Przeczytałeś co napisałem ze zrozumieniem? Neymarek wyraźnie powiedział, że nie chodzi mu ani o pieniądze ani o cień Messiego, więc jest albo idiotą albo kłamcą.

0

Drążę w celu znalezienia sensu i stosowności transferu. Niestety na próżno.

5

Kilka nieścisłości, które zauważyłem z wypowiedzi brazylijskiej mafii.
W swoim pożegnaniu(dodam tutaj, że ktoś tak głupi jak Neymar nie mógłby tego napisać, ta wypowiedź jest wybielająca i usprawiedliwia wszystkie rzeczy, za które go ludzie szkalują, że kasa, że ojciec go zmusił itp., no pod publiczkę jak dla mnie, jest to bardzo ładne, ale zbyt ładne, żeby mogło być szczere). Mówi tam, że ojca przepraszam, bo on chciał, żebym został w Barcelonie. Ten sam ojciec powiedział ostatnio, że chciał pozostania, ale zmienił zdanie po tym, jak potraktował go zarząd. Czyli chciał transferu czy nie?
Następnie Neymarek powiedział, że nie tłumaczył się mediom, bo uważał, że wszystko jest jasne. Czyżby? W innym wywiadzie powiedział, że podjął decyzję 2 dni temu(to było wczoraj, już 3 dni :D), więc jak wszystko mogło być jasne, skoro on sam nie wiedział?
Wreszcie powiedział, że pieniądze się nie liczą, nie zachęciła go też brazylijska kolonia, ani wyjście z cienia Messiego. No to co w końcu? Tutaj kończą się argumenty, które i tak są słabe. Nowe wyzwania?
Zostawił Barcę, TOP2 zespołów na świecie, piękną historię, ziomków, możliwość wygrywania trofeów, wiele innych rzeczy dla nędznego PSG, bo mu się wyzwań zachciało?Gość przeczy sam sobie. Jak piłkarz może zostawić zespół lepszy dla gorszego, gdzie za lepszym przemawia masa argumentów, a za gorszym jedynie "nowe wyzwania". I jeszcze odwołanie do niejakiego Daniego Alvesa. Jak to powiedział Neymar, to była najtrudniejsza decyzja w życiu i zasięgnąłem opinii wielu osób. Nie wierzę, że Alves go nie namawiał, tutaj nie mam wytłumaczenia dlaczego tak myślę, po prostu tak mi się wydaje. To są Brazole, im nie można ufać. Już bardziej wierzę zarządowi, bo oni, choć tak, jak Neymarowie, też do Barcy przywiązani nie są, to są przywiązani do stołków i na pewno swoją robotę starają się wykonywać dobrze, jeżeli nie dla dobra klubu, to właśnie dla wspomnianych stołków.

2

Rzeczywiście, dobrze to wygląda. Ktoś rano jeszcze wrzucał Rakiticia, Verrattiego i Thiago. Przy Ivanie się przestraszyłem. Statystyki pozostałej czwórki go wręcz nokautują.

10

Bo Dembele to skrzydłowy o profilu Neymara, a Dybala to takie nie wiadomo co.

0

Lloris

Sidibe-Koscielny-Varane/Umtiti-Mendy

Kante-Pogba

Lemar-Griezmann-Dembele

Mbappe

0

Dobry był zawodnik, nawet bardzo dobry. Gdyby nie on to Hiszpania zamiast Mundialu wygrałaby Puchar Prezydenta

0

Już to kiedyś pisałeś. Nawet nie chcę myśleć skąd takie durne pomysły.

6

Jest coś na rzeczy, skoro RAC1 podaje, że transfer jest prawdopodobny. Tak ciężko to zrozumieć?

0

Gość, który podał info o bombie transferowej, 2 dni później przyszedł Semedo.

13

Coutinho.

3

Skąd w ogóle pomysł, że Umtiti nie przekonuje? Jeżeli ci chodzi o Inigo, to jest to transfer stopera dla poszerzenia składu, Samuela nie wywali z podstawki.

1

Ładna profilówka.

0

Tego drugiego. Wielki talent.

8

Tia... Ciekawe czy PSG ma lepszą. Skończ pierniczyć.

1

To z tym już pretensje do Lucho, ale zgadzam się. Uwielbiam Enrique, ale strasznie zaniedbał niektóre rzeczy i zawodników.

3

Paco niczym Messi z wolnego :)

0

On sam nie wiem kim jest, podobna jakiś nołnejm z Brazylii.

0

Ależ podanie Gomesa :)

0

Ależ Alena ma "kąśliwe dośrodkowanie".

2

Może to po prostu dlatego, że PSG nie ma kibiców :)? Podobno to długo rozkminiał, uśmiech wymuszony, jest 4 lata starszy, może go nie cieszy widok dziennikarzy. No nie wiem, o yym wymuszonym uśmiechu trochę na siłę, natomiast jestem pewien, że źle wybrał i kiedyś będzie żałował, ale to już nie nasze zmartwienie.

4

Skąd. Coutinho do pomocy, a czarnulek za Neymara. Romero ostatnio podawał, że to 2 priorytety transferowe.

0

Coś ten rozum nie za dobry u niego

2

Kto wie. Może przyjdzie jak mu kontrakt wygaśnie. Goścć jest nieobliczalny.

1

Byłbym gdzie indziej. City płaci jeszcze więcej ? Ale pierniczy.

0

Nie odszedłem z powodu pieniędzy, nie odszedłem z powodu Messiego, odszedłem, bo... On chyba sam nie wie dlaczego.

12

Żałosny koleś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?