Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zgadzam się, tyle w temacie.
1
Gość jeszcze niedawno się chwalił, że idzie na postawić 200 stówy:)
0
Co?
0
Też wolę Dembele na skrzydło. Coutinho brakuje szybkości, ale najchętniej wziąłbym obu.
7
Wstyd to jest milczenie Neymara i traktowanie klubu jak złej teściowej, którą trzeba odwiedzić od czasu do czasu
Nie dziw się, że ludzie są wkurzeni.
0
Verrattiego czy Thiago chętnie bym przytulił, ale nie za bardzo widzę możliwość. Poaa tym Rakitić z Gomesem chyba na trybunach by się nie zmieścili.
1
Byłoby świetnie. My nic nie musimy, teraz piłeczka jest po naszej stronie.
1
Oczywiście że jest. Pytanie tylko jak szatnia przyjęłaby Neymarka po tym wszystkim.
0
To lepiej wcisnąć sobie półśrodek?(w porównaniu do Neymara Julek to półśrodek, zresztą to by było na siłę, przecież się nim nie interesowaliśmy). Koniec z dobrowujkowaniem. Szanujemy kontrakty, dyskretne transfery, a tymczasem nie ma ani transferów, a kłótnie z Arabami są. To oni tu muszą, my tylko możemy. Nie musimy brać zawodnika, który nam nie pasuje. Już wolałbym 2 razy droższego Dembele.
9
Żaden Draxler. Verratti albo wypad.
0
Jakie dziwne? Ja też go zalajkowałem. Portugalski Xavi, nasza nadzieja.
0
Hajsu na obrońcę wystarczy, a czy go kupią to nie wiadomo.
1
Może dlatego, żeby FFP nie wykluczyło Ahmedóe z LM.
1
2 z tych kolesi(lub im podobnych) powinno trafić do Barcy.
1
A ja się zdziwię. Ludzie, skąd takie pomysły u was?
1
Z całym fcbarca.com już dawno się pożegnał. Im szybciej poleci do Paryża, tym więcej petrodolarów na koncie.
0
Poza tym że ten cytat pojawił się 121313234 raz, to komentarz fajny.
0
Dokładnie tak, Verratti albo do widzenia.
0
Tia. Sam Robercik w którymś z wywiadów powiedział, że jak za Turana przyjdzie oferta z Chin będą ją analizować. Skończcie już z tymi przeczuciami. Na ten moment mówię, że żaden Di Maria czy Paulinho nie przejdzie, bo nawet jakby ich chcieli, to za takie transfery wotum nieufności Benedito wywali ich na zbity r...
Oczywiśce jak ich ściągną to wszystko odszczekam, ale nie wydaje mi się, żebym musiał.
0
Pytanie czy koleś chce odejść,ale jestem jak najbardziej na tak.
0
Ty Verratti, a może ty byś go "zastąpił"? Byłoby spoko.
0
Wykluczenie z LM. Tym samym uważam, że transfer Neymarka nie będzie ogłoszony "na dniach". Zarząd zrobił wiele głupot, ale nie wierzę, że dadzą sobie "wepchnąć" szrot w postaci Di Marii. Verratti+120-140 i do widzenia.
0
To Mundo Deportivo jest prawie tak beznadziejne jak Sport. Zaledwie godzinę temu pisali o dealu 120+Verratti, także ten...
Co do Dembele, to nie bójce żaby. Jeżeli odejdzie to tylko do nas. Miejsce w podstawowym składzie, gra w wymarzonym klubie, no i nie będziemy na przegranej pozycji pod względem pieniędzy.
0
Mnie to dziwi, że wczoraj szejk zaczął się delikatknie wycofywać, a dzisiaj bum-Neymarek leci do Paryża. Nie wierzę, że dadzą sobie wcisnąć tego Di Marię, już prędzej klauzula i jakiś Dybala, choćby był 3 razy droższy. Chociaż nie zazdroszczę Bartkowi-kasy tyle do wydania, ale rynek bardzo ograniczony.
2
No to tego, ciekawe gdzie są ci wszyscy, którzy twierdzili, że "To wszystko wymysły gazet, a Neymar się z tego śmieje". LuisSalvano pewnie tak śmieszkował razem z Neymarem, że nie da rady nic napisać teraz.
1
Mi się wydaje, że będą chcieli Dembele, a jak go Borussia nie puści(nawet za 100), to polecą po Dybalę.
0
Nie słuchajcie tych głupot od Sportu i Mundo. Tak jak niżej kolega napisał gdyby zarząd przyjął ofertę 140+Di Maria to tak, jakby sam podał się do dymisji. Nie sądzę, żeby go chcieli, zważając na niezadowolenie kibiców. Kupią Dybalę albo kogoś takiego i tak to się pewnie skończy. Klauzulę szejk(albo Neymar) wpłaci całą i tyle.
2
Nie, Barca oficjalnie podała na twitterze, że udzieliła piłkarzowi zgody na opuszczenie treningu w celu uzgodnienia transferu.
0
Sport......
1
Mało tego, byłbym bardzo zadowolony.