3

Nie mam nic takiego, ale jakbym miał to plakat bym wywalił, koszulkę zostawił na dnie szafy i kupił nową z jakimś prawilniejszym ziomkiem. Z książką zrobiłbym to samo co z koszulką.

4

Odchodzi do Termalici BrukKebab Stambuł.

0

Coutinho

3

Tragedia, jak zawsze.

0

Do Chapencoense idzie.

6

Piękne podanie Sampera.

0

A niech go sobie biorą, przehajpowany koleś tylko im równowagę w zespole rozdupcy.

2

A ja nie, ja liczę najbardziej, że u Valverde Roberto stanie się kluczowym pomicnikiem i odsunie Ivana od składu.

0

Kolego nie porównuj Roberto do Neymara. Chłopak jest w kadrze od 13/14, 2 sezony mało grał i był krytykowany, a mimo to nigdzie się nie ruszył. Teraz okoliczności mu sprzyjają. Nie ma powodów do odejścia.

0

Za Rakiticia wskoczy. Tak wiem, według ciebie to następca Iniesty, ale radził sobie na PO. Czemu miałby sobie nie radzić na pozycji o wiele bliższej do nominalnej?

0

Nie wierzcie w te pierdoły o Roberto. On kocha Barcę, zresztą będzie miał pierwszy skład. Po co miałby odchodzić?

0

Co ty gadasz? Oprócz asysty nic nie zrobił.

0

Na tom właśnie liczę.

21

Rakitić jest niesamowity. Nawet na tle takiego przeciwnika wygląda jakby miał cegły zamiast nóg.

1

Rozdupcył za czasów Liverpoolu rękę i nosił bandaż. Potem jak rkeą się już naprawiła to z przyzwyczajenia chciał coś nosić na łapsku i wykombinował taką opaskę. Podobno przynosi szczęście :)

6

Możesz ją na kebsa poderwać :)

0

Moim zdaniem odstaje.

0

Rafinha i Gomes z jakimiś gwiazdeczkami.

0

Nie sądzę. Nie było żadnej oficjalnej grafiki. Dla nowego "Neymara"(Dembele oby przyszedł) pewnie szykują 11, a dla Coutinho może 12. Rafinha moim zdaniem odejdzie, tylko czekają, aż się do końca wykuruje.

6

Byłby złą opcją, nawet tu nie chodzi o hajs. Zawodnik nie tej klasy i wtopa wizerunkowa.

0

A, jak tak, to tego.... Nam wolno :)

0

Nic, 222 bańki zapłacił szejk, a nie Bartek :P

0

Oby to był sygnał na Roberto w pierwszym składzie na sezon. Reszta mocna, więc by pasowało.

0

Paris United to szrotowr źródło.

0

No nie wiem, może któryś z ziomków się zgodzi, poczekaj zapytam ich.

0

Było już z godzinę temu.

1

Mogliby zrobić niespodziankę na prezentacji, np. "Proszę państwa, do zaprezentowania jest jeszcze jeden zawodnik. Wiem, kogo chcecie, ale niestety. Paulinho nie przyjdzie. Zamiast niego mamy równie sympatycznego rodaka. Coutinho fichado!

4

Finansowo to nikt nie płaci więcej, także tego...

0

No wiadomo przecież, to tylko takie gdybanko, ale zainteresowanie Rakiticiem ze strony Juve było. Ponoć szukają pomocnika o takim profilu po odejściu Pogby.

0

U nas na stronce nigdy takich pierdół nie piszą, a tam ciągle jakieś idiotyczne porównania i inne karakaństwa. I jeszcze to myślenie :"Moim największym sukcesem nie jest wygrana, lecz przegrana wroga". To bez sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?