Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie mam nic takiego, ale jakbym miał to plakat bym wywalił, koszulkę zostawił na dnie szafy i kupił nową z jakimś prawilniejszym ziomkiem. Z książką zrobiłbym to samo co z koszulką.
4
Odchodzi do Termalici BrukKebab Stambuł.
0
Coutinho
3
Tragedia, jak zawsze.
0
Do Chapencoense idzie.
6
Piękne podanie Sampera.
0
A niech go sobie biorą, przehajpowany koleś tylko im równowagę w zespole rozdupcy.
2
A ja nie, ja liczę najbardziej, że u Valverde Roberto stanie się kluczowym pomicnikiem i odsunie Ivana od składu.
0
Kolego nie porównuj Roberto do Neymara. Chłopak jest w kadrze od 13/14, 2 sezony mało grał i był krytykowany, a mimo to nigdzie się nie ruszył. Teraz okoliczności mu sprzyjają. Nie ma powodów do odejścia.
0
Za Rakiticia wskoczy. Tak wiem, według ciebie to następca Iniesty, ale radził sobie na PO. Czemu miałby sobie nie radzić na pozycji o wiele bliższej do nominalnej?
0
Nie wierzcie w te pierdoły o Roberto. On kocha Barcę, zresztą będzie miał pierwszy skład. Po co miałby odchodzić?
0
Co ty gadasz? Oprócz asysty nic nie zrobił.
0
Na tom właśnie liczę.
21
Rakitić jest niesamowity. Nawet na tle takiego przeciwnika wygląda jakby miał cegły zamiast nóg.
1
Rozdupcył za czasów Liverpoolu rękę i nosił bandaż. Potem jak rkeą się już naprawiła to z przyzwyczajenia chciał coś nosić na łapsku i wykombinował taką opaskę. Podobno przynosi szczęście :)
6
Możesz ją na kebsa poderwać :)
0
Moim zdaniem odstaje.
0
Rafinha i Gomes z jakimiś gwiazdeczkami.
0
Nie sądzę. Nie było żadnej oficjalnej grafiki. Dla nowego "Neymara"(Dembele oby przyszedł) pewnie szykują 11, a dla Coutinho może 12. Rafinha moim zdaniem odejdzie, tylko czekają, aż się do końca wykuruje.
6
Byłby złą opcją, nawet tu nie chodzi o hajs. Zawodnik nie tej klasy i wtopa wizerunkowa.
0
A, jak tak, to tego.... Nam wolno :)
0
Nic, 222 bańki zapłacił szejk, a nie Bartek :P
0
Oby to był sygnał na Roberto w pierwszym składzie na sezon. Reszta mocna, więc by pasowało.
0
Paris United to szrotowr źródło.
0
No nie wiem, może któryś z ziomków się zgodzi, poczekaj zapytam ich.
0
Było już z godzinę temu.
1
Mogliby zrobić niespodziankę na prezentacji, np. "Proszę państwa, do zaprezentowania jest jeszcze jeden zawodnik. Wiem, kogo chcecie, ale niestety. Paulinho nie przyjdzie. Zamiast niego mamy równie sympatycznego rodaka. Coutinho fichado!
4
Finansowo to nikt nie płaci więcej, także tego...
0
No wiadomo przecież, to tylko takie gdybanko, ale zainteresowanie Rakiticiem ze strony Juve było. Ponoć szukają pomocnika o takim profilu po odejściu Pogby.
0
U nas na stronce nigdy takich pierdół nie piszą, a tam ciągle jakieś idiotyczne porównania i inne karakaństwa. I jeszcze to myślenie :"Moim największym sukcesem nie jest wygrana, lecz przegrana wroga". To bez sensu.