1

Niby czemu?

1

Coś tu nie gra. Wg mnie w tej sytuacji albo Seri albo Paulinho, ale nie obaj naraz. Bartek mówił ostatnio, że na pewno przyjdzie jeden pomocnik, obiecany, światowej klasy i takie tam. Jeżeli przyjdzie Paulinho, to nie jako jedyny pomocnik. Nawet jakby chcieli, to Benedito ich wywali na zbity... Seri już prędzej jako jedyny, ale też mi się nie wydaje. Zresztą obaj nie mają obywatelstwa, to skreśla transfer Coutinho, w którego przypadku mamy pewność 100%, że Barca go chce. To całe zainteresowanie Paulinho ma za dużo błędów w logice, żeby transfer mógł dojść do skutku, choć kto wie. W końcu to zarząd Barcy...

3

Witam po banie.
Co do Paulinho jest to tak kretyńskie, że szkoda strzępić...
Naprawdę nie widzę w nim najmniejszego sensu. Jeszcze jakoś bym zrozumiał, gdyby nie wotum nieufności, w końcu nikt się na ten transfer pozytywnie nie zapatruje. Nawet moja siostra, która o piłce wie tyle, co ja o balecie śmieje się, że Pałlinjo dziadek itp. Zarząd zrobił wiele głupot, ale nie chce mi się wierzyć, że jest aż tak głupi. Przecież tym transferem zaszkodzą także sobie. Benedito będzie miał wręcz koronny argument, więc moim zdaniem albo go sprowadzą, ale z Coutiniami i Dembelami, albo to ściema. Jest to tak absurdalne, że nawet jak zobaczę fichado to nie uwierzę. Do tej pory myślałem, że ma to bezpośredni związek z Neymarem. Romero podawał mniej więcej tydzień przed transferem, że Paulinho może być fisiado w ciągu kilku dni. I co? Neymar odszedł, a razem z nim plotki o Paulinho. A teraz to wróciło. Poza tym kogo jak kogo, ale drewniaków to my już mamy. Rakitić z Gomesem odpierdzielają niezły szajs, linia pomocy złożona z tej dwójki+Paulinho to byłaby najbardziej surowa technicznie pomoc w historii klubu. No i jeszcze paszporty. Suarez+Marlon+Paulinho. Brak miejsca dla Coutinho, dla Seriego, czyli brak dla obiecanego pomocnika, jak Bartek mówił, że na pewno przyjdzie jeden pomocnik to nie miał na myśli Pauliny(mam nadzieję). Każdy, dosłownie każdy nie zastanawiałby się między Paulinho i Serim. Nawet Jeana sam Generał pochwalił. Może to jakaś zasłona dymna przed poważnymi transferami. Naprawdę mam już dość tego okienka, oby to się wreszcie skończyło z pozytywnym skutkiem.

0

To prawda, nie cenię go. Może słusznie, może nie, to się okaże, ale "Rakitić" i "świetny styl" w jednym zdaniu aż razi w oczy.

0

Tak ściślej mówiąc to ma jedynie dobre statystyki bramek. Kluczowe podania, udane dryblingi, interwencje obronne-to wszystko leży i kwiczy.

0

Wyglądał nieźle, może szału nie zrobił, ale niektóre występy były dobre. Za to Rakitić drewniaczył w meczu z Champeoense, czy jakoś tak, w USA też, więc nie sądzę, żeby Chorwat był lepszym wyborem.

2

W tych fisiadach najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy po jednym niusie mówią coś w stylu "Od początku mówiłem, że ten transfer nie wyjdzie. Klub X go nie puści". Czy brak fisiado to powód do świętowania? No nie sądzę.

6

Nie, pojawiło się kilka niusów i BUM. Suarez w Barcelonie. Wszyscy byli trochę zaskoczeni, no bo jak to. 81 baniek za gryzonia z 2-miesięcznym banem? Teraz to się wydają małe pieniądze. Świat transferowy oszalał.

1

http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5339339.html
Może ten magik powie nam, co oznacza zwrot "Transfer kwestią godzin"?

1

Jak mają nie mieć hajsu, skoro on był jeszcze na Verrattiego przed sprzedażą Neymara?

0

Już sam fajt, że Seri jeszcze nigdzie nie odszedł świadczy o tym, że jest kontakt z Barcą.

1

Transfer kwestią godzin :)

0

Melissa....

0

Sekstet jest za zdobycie wszystkiego w jednym cyklu. Choć już zaczyna się nowy sezon, Puchary i inne karakany są wliczane do poprzedniego, bo uczestniczy się w nich za osiągnięcia 16/17.

0

Zostawcie Borewicza. Szpieg nie może zdradzać jak uzyskał informacje.

0

????

3

30 baniek to tak dużo teraz? Nie wiemy ile ostatecznie wyniosą transfery(i czy dojdą do skutku, ale raczej tak) Coutinho i Dembele, ale razem nie powinny przekroczyć 250 baniek. Dodatkowo klub ma już trochę hajsu, skoro chciał na Verrattiego 100 baniek dać. I jeszcze Rafinhe i Muniry, może Ardy. Przy dobrych wiatrach to będzie ponad 50 baniek. Nie wierzę, że nie mają za niego hajsu.

0

Trejd za Rafinhę, można im wypożyczyć Marlona lub Alenę. Ich trener to był szkoleniowiec Barcy B, także myślę, że pod względem stylu powinno być ok. Albo po prostu zapłacić klauzulę i tyle.

0

Mamy hajs, nie widzę problemu kupić stopera za 30 baniek. O Minie zapominamy, a Marlona zostawiamy jeżeli się znajdą minuty lub wypożyczamy. W przypadku transferu Inigo decydujemy za rok. Marlon się sprawdził? Tak-super, nie-kupujemy Sancheza. I to by mi najbardziej pasowało.

1

Najlepiej obu, ale jak mam wybierać, stawiam na Coutinho.

0

Nie wystarczą. Powinni go klepnąć. Wyobrażasz sobie, jak taki Marlon wychodzi na Real? Moim zdaniem Inigo lub Sanchez z Ajaxu to potrzebny transfer.

30

Jak przyjdą te fichada, to niezły będziemy mieć skład.
Najlepszy piłkarz-Messi
Najwszechstronniejszy-Roberto
Najobunożny-Dembele
Najłysy-Iniesta
Najczarnieszy-Umtiti
I jak Verma zostanie to najbardziej połamany :)

0

Dembele i Coutinho.

2

Jeżeli to prawda, to bardzo zły ruch. Jakikeś kolumbijskie 24-letnie wynalazki. Niech biorą Martineza, ewentualnie Sancheza i będzie miodzik.

0

Zakładasz się :)?

0

A ja nie sądzę, że go sobie odpuścili, tylko to plota, niemniej jestem rozczarowany. Martinez jest bardzo dobry, wolę go 10 razy, niż jakieś wynalazki z Brazylii, a Marlon z Mascherano na rezerwie... Pierwszy za młody, drugi za stary, np. na Real to bym się bał puścić któregokolwiek. Sanchez albo Martinez, Marlon zostaje, jeśli znajdą się dla niego minuty lub wypożyczenie, a na Minę spuszczamy zasłonę milczenia.

0

Wg mnie klepną tego Inigo. Sytuacja nie może z dnia na dzień zmienić się tak bardzo. Zresztą teraz hajs nie stanowi problemu, więc wzięcie sprawdzonego stopera zamiast jakiegoś wynalazku z Brazylii nie powinno stanowić problemu.

3

Kał rozumiem, ale Dembele byłby imbecylem jakby poszedł wygrzewać się na ławkę w Madrycie. Zresztą jest kibicem Barcy. Jedyne co mnie nartwi w tym transferze to potencjalna kwota.

0

Ryzyko jakieś zawsze jest, ale jestem dobrej myśli. Po to przeczesują rynek, żeby znaleźć odpowiednich zawodników i ryzyko jak najbardziej umniejszyć. Po to też kupuje się młodych, żeby grał jak najdłużej i żeby jak kolesiowi nie wyjdzie, odzyskać większość kwoty.
Co do zawodników. O Coutinho jestem spokojny. Zawodnik jest genialny i nie ma ibecnie lepszego kandydata na nowego Iniestę. Większe wątpliwości mam do Dembele, on jest bardziej lewonożny i może mieć problem z wchodzeniem w środek, ale to i tak najlepszy kandydat. W dużym stopniu przypomina Pieniążka:)

0

Też prawda. Np. Neymar :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?