Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze mu to wychodzi. Jest dobry technicznie i szybki. Wchodzi z piłką do środka boiska podobnie jak Neymar. Naprawdę genialny zawodnik. Moim zdaniem najlepszy młodzian w Europie.
2
Niech idzie do Las Palmas i się z Haliloviciem zgra.
5
Kibice białych to królowie propagandy. Rozdmuchali symulkę Suareza i czerwo Ceera bardziej, niż cały świat mecz z Bayernem. Znowu durne memy, jak po remontadzie z tridente i sędzią, fangole i inne są wręcz przez nich opanowane, jeszcze pikanterii dodaje sprawa z Paulinho. Nie potrafią wygrywać, przegrywać tym bardziej, banda ekhmm.. niezbyt rozsądnych ludzi. Wszystko się sprowadza i tak do tego kto jest na topie, fakt, że nie jest u nas najlepiej ciągnie za sobą właśnie tego typu uszczypliwości.
0
Niestety tak, tylko czemu to tak długo trwa. Doglas to też był wałek, a w styczniu Minę na dobicie sprowadzą.
2
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5297685.html
Tutaj mój komentarz sprzed 3 miesięcy. Nadal aktualny.
0
Jak im tak zależało na Brazolu, to ten już byłby lepszy.
0
To przymrużenie oka u niego bardzo często przekracza granice przyzwoitości.
6
Sytuacja z Coutinho przypomina transfer Neymara. Na początku też jakieś karakanienie, że nigdzie nie odejdzie, że nie ma tematu itp. Potem przedłużające się "nic", a teraz już jest temat. Klopp już nie mówi, że nie ma tematu, tylko leje wodę, Firmino też. Według mnie to już nie jest pytanie czy tylko kiedy i za ile.
0
Wg mnie on już jest Blaugrana, tylko ten tępy zarząd próbuje nieudolnie zbić cenę.
0
Mam jeszcze jakąś nadzieję, że odejdzie do Chińczyków kiedyś.
14
Tak, a nawet wyższym. Neymar czarował jeszcze bardziej, ale w lidze wybitnie ogórkowej, a Dembele miota rywalami w silnej Bundeslidze.
1
Nie
0
Za chwilę ktoś napisze, że fejk.
1
Bardzo liczę na Ernseto i zmianę zarządu. Zobaczcie ta ławeczka i ogólnie pomoc w Realu, to Kovacić+Asensio+Llorente+Ceballos dołączyła do zespołu w przeciągu 2 lub mniej lat. Dobre zarządzanie kadrą może dać naprawdę pożądane rezultaty rezultaty. Zaczynając od sprzątania, to za rok powinien odejść Rakitić, żeby zrobić miejsce młodym, być może Iniesta też odejdzie. Zakładając, że przyjdzie Coutinho to może wyglądać tak:
Busquets(Paulinho)
Roberto(Gomes)-Coutinho(Iniesta)
Jak nie będzie szło dwójce Paulinho-Gomes, to też wywalić, oby ktoś miał taką odwagę. Chciałbym wreszcie powrotu do szkółki, Alena i Vitinho to najciekawsze nazwiska. Ewentualne dziury załatać Eriksenem. Jego sprowadzenie nie powinno być bardzo problematyczne, bo gość będzie miał dwuletni kontrakt. Efekt finalny może wyglądać tak:
Busquets(Paulinho/Gomes)
Roberto/Eriksen-Coutinho(Denis) i jeszcze Alena w obwodzie, czylo trzeba kupić 2 kolesi, a całość do zrobienia w rok. A ty Bartek nie mów, że się nie da. Szkoda Sampera, bo DM to najbardziej specyficzna pozycja w Barcy, gdzie indziej może sobie nie poradzić, a w Barcelonie może prezentować wszystko, co najlepsze. No ale co poradzić, że w zarządzie siedzą debile.
0
Roberto to ty szanuj. Tyle serca co on w grę wkłada, to nikt tyle nie daje. Świetny jest. A tego Modricia objechał w El Clasico jak dzieciaka.
4
Wydaje mi się, że Ernesto chce grać 4-3-3 z płynnym przjeściem na 4-2-3-1, dzięki wszechstronności Coutinho i Dembele. Na początku myślałem, że Roberto to bardziej Iniesta, ale z biegiem czasu zmieniam zdanie. On się lepiej nadaje na "nowego Rakiticia". Nie trzyma piłki krótko przy nodze i nie zmienia tempa jak Iniesta, ale na takiego box to boxa nadaje się idealnie. Wciąga Rakiticia tyłkiem. Jest lepszy technicznie, szybszy, ma drybling, zawodnik kompletny. Nie bałbym się o to, że nie gra. On nie gra z takiego samego powodu co Semedo. Wiadomo, że Nelson i Sergi są dużo lepsi od konkurentów na poszczególnych pozycjach, ale te zmiany zostaną wprowadzone stopniowo(mam nadzieję).
2
Czy ja wiem. Jak nie będzie miał kontraktu 5-letniego to może go wyciągną. A ten Mina to nieporozumienie. Poziom wyżej od Douglasa, ale nie jest młodziutki i nie robi wielkiej kariery w słabej lidze ogórkowej.
0
Pewnie tak, ale trudno. Nie ma miejsca dla tego ziomka w kadrze. Może za parę lat zastąpi Pikeja.
1
Przyszła legenda Barcelony, jeżeli kolejny zarząd będzie mądrzejszy. To jeden z tych nowych Puyolów, tylko prawdziwy.
0
Ale są te paszporty. Coutinho(oby)+Paulinho+Suarez. Brak miejsca dla Marlona, a nie sądzę, żeby Vermę zostawili.
1
Coutinho, Dembele, Inigo i dymisja Bartka-te 4 transfery i będzie pięknie.
0
Fajnie by było napisać coś o kadrze, jak to wygląda, prognozy kto za rok i inne takie, ale jak to zrobić, skoro 2 tygodnie przed końcem okienka w meczu o SPH w wyjściowym składzie Barcy gra 4 zawodników, któzy powinni siedzieć na ławce(Iniesta, Rakitić, Vidal, Deulofeu).
2
0
Widzę, że tutaj się jeszcze jakoś powstrzymujesz, ale na tłitku konkretnie walisz. Nie dziwię się. Epika, liryka, Paulinho.
0
No nie wiem. Ja bym nie jajcował.
0
Myślę, że tak. Bez pewności co do Cou nie ściągnęliby Paulinho. Tak mi się wydaje.
0
Zapomniałeś o Coutinho i Ardzie.
13
Proszę użytkownika hen0x, żeby przestał w każdym komentarzu przywoływać potencjalne odejście Roberto. Jeden koleś wypuścił plotę i już się wszyscy(a ww. hen0x szczególnie sr*ją). Jakby wyszły jakieś pozytywne wieści, to od razu dementi i niemożliwe.
Dziękuję.
0
Nic. Ktoś wypuścił plotę i wszyscy już sr*ją w gacie.
0
Pokładam w nim nadzieję. Jak powiedział ś.p. Jan Paweł 2:
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie".
Przekładając to na Barcelonę:
Dembele i Coutinho nic mu nie pomoże, Bartomeuout tak nam dopomóż Boże.