0

Klub powinien patrzeć w ten sposób, czy jego "dziwne" zachowanie jest korzystne dla Barcelony. Jasne, że robi nie w porządku, ale robi to bo chce trafić do Barcy i będzie walczył za tę koszulkę. W żadnym wypadku nie powinien go skreślać, bo jakby nie było on robi to po to, żeby tu trafić. Jak ziomek da w r*j kolesiowi, który mu dziewczynę obraża, to nie powinna wyzywać go od brutali, tylko podziękować.

0

Zobacz na PS. Wiem, że to wygląda na generalizowanie, ale karakany są wszędzie.

0

Bo będzie jak z Verrattim.

2

No tak. Fani Realu mają tę cudowną właściwość, że są oderwani od rzeczywistości w kwestii piłki nożnej i są tak stronniczy i tępi w tym aspekcie, że szkoda strzępić... Poza tym to spoko ziomki, także nie ma problemu. Wystarczy popatrzeć na komentarze pod stronkami na fb. Większość agresywnych, głupich komentarzy jest spod znaku Realu.
I przykład mojego dobrego ziomka. Raz stwierdził, że on lubi kontrowersyjnych, nawet aroganckich piłkarzy. CR, Zlatan to jego klimaty. Następnie powiedział, że Neymara nienawidzi, chociaż ma tę samą mentalność. Innym razem na Euro szkalowaliśmy Milika za zmarnowane sety z Irlandią. Gdy kilka dni później chciałem się pośmiać z CR(nie trafił karnego i przestrzelił z 7 m w sytuacji 100%, kolega stwierdził, że nie ma tematu, bo każdemu może przytrafić się zły mecz...)
Tak to już jest. Piłka nożna powinna łączyć, a nie dzielić. Niestety na jej punkcie ludzie świrują, także jeżeli miałoby to prowadzić do kłótni, to lepiej o barcelońsko-madryckich tematach nie rozmawiać.
PS. Żeby nie było, że generalizuję. I u nas i u nich ludzie mają coś za uszami, ale mam nieodparte wrażenie, że oni mają dużo więcej.

2

Ja też. W rzetelność mediów.

2

Alenę to ty szanuj. Co innego jakieś Asensie z Europy ograne w dobrych ligach i dużo tańsze,a co innego jakieś nołnejmy(może utalentowane, ale jednak) za kupę siana z Brazylii. Zresztą sjąd możesz wiedzieć jak gra skoro meczów z nim wiele nie widziałeś.
PS. To skrzydłowy, a nie pomocnik.

6

Po Bronisławie Komorowskim i Marcelo ten Asensiunio jest moim największym antyidolem. Nie znoszę go.

0

Powiem tak. To są świetni piłkarze, na pewno godni Barcelony. Do tego Semedo i Roberto do pierwszego i naprawdę to dobrze wygląda. Tylko ta ławka... Za rok trzeba(albo szybciej jak się da) Rakitić-Gomes out, a Thiago/Eriksen/Seri oeaz Alena in. Nie da się tego bajzlu teraz posprzątać, ale wierzę, że wyjdziemy na prostą.

0

Ale o kim teraz mówisz? Bo jak o Winicjuszu to średnio wiem skąd on bierze grę na siebie, skoro go ciężko w jakimś meczu zobaczyć?

1

Co jest lepsze: życie czy śmierć?
No dobra może nie ma aż takiej różnicy, ale Alena jest naprawdę świetny, w presezonie bardzo dobrze grał, a ten Winicjusz to jest wybitny przykład kota w worku.

1

Deulo, co w tym takiego +16?

0

2 lata różnicy, Sanchezem się dużo klubów interesowało i nadal interesuje, a tym Miną jeszcze Inter tylko. Wiem, że filmiki z youtuba nie są jakąś wyrocznią, ale młodszy Sanchez, który gra w lepszej lidze wygląda na nich lepiej niż starszy Mina, który gra w gorszej lidze... Jeżeli hajs nie stanowiłby problemu, to podjąłbym wybór bez mrugnięcia okiem.

4

Czyli na miejscu zarządu wywaliłbyś samego siebie. Sprytne rozwiązanie ;)

4

Po co ten ogórek? Już dobrze kombinowali z Inigo i Sanchezem, ale jak zwykle... Nawet jak mają dobry pomysł, to i tak go nie realizują. Po prostu ściągnięcie Martineza ma w sobie za dużo logiki, żeby się udało.

1

Po występach Rakiticia, Gomesa i transferze Paulinho tak mnie wzięło na wspomnienia :(



0

Hehe...

0

Real ma bardzo dobre z Bayernem, PSG tak jak mówisz i pewnie jeszcze z kimś znając macki Pereza. My chyba tylko z Atletico.
W tym sensie, że bardzo dobre, z innymi mamy dobre lub przeciętne, a z szejkami jesteśmy pokłóceni.

0

Jest za dobry na wypożyczanie. Stoper potrzebny, a o jakim profilu-czy Inigo czy Sanchez, to już zarząd musi sobie wybrać. Problem w tym, że nikogo nie kupili, woleli Paulinho.

0

Pytanie do fanów bukmacherki.
Jest zakład na wywalenie Bartka?

0

Prawdę mówisz, tylko jakiś chaotyczny ten komentarz.

0

Normalnie to bym pomyślał, że transfer Paulinho jest po to, żeby wywalić któregoś z kołków Rakitić-Gomes, dokupić Seriego i Coutinho, ale mamy 2 tygodnie do końca okienka! Nikt nie odszedł, oprócz Semedo, z tych ważnych transferów to nikt nie przyszedł. Przecież to jest jakaś patologia. Jak jeszcze Roberto mówi, że mamy dużo czasu, to mnie krew zalewa. Myślałem, że klepną transfery, żeby posadę uratować, a tu nic. Ja wierzę, że to nie są idioci. Wypatrzyli Seriego, Sancheza, rok temu Jesusa, który teraz by się przydał, o Gomesa pół Europy się biło. Tylko czemu do cholery oni zawsze źle wybierają. Jeszcze jakby byli ciężcy do wyciągnięcia, ale gdzie tam. Taki Seri ma niewysoką klauzulę. Strasznie mnie wkurza, jak przepuszczają przez palce nadarzające się okazje. Coutinho jest niezbędny, Dembele też, ale co z resztą. Mogliby klepnąć tego Inigo, obrona wymaga wzmocnienia. Pomoc też, najlepiej by było, jakby Seri przyszedł w pakiecie z Coutinho. Problem środka pola jest jakościowy, a obrony bardziej ilościowy, ale jakościowy też. Jeszcze zrozumiem, jakby nie kupili Seriego, ma kto grać na jego pozycji, no ok, ale obrona. Inigo ma klauzulę 32 bańki, a oni zamiast tego płacą za starego Paulinho 40 baniek. Ktoś jest bardziej potrzebny w zespole...? No właśnie. Rano Robert mówi, że negocjujemy Dembele i Coutinho, a popołudniu Romero podaje, że wraca temat Seriego!? To o co tu chodzi? Zakładają, że jeden z cracków nie przyjdzie?(no bo jeden przyjdzie na 99% wg mnie) czy chcą wywalić tych kołków? Ja już naprawdę nie wiem, co tu się dzieje. Żeby 2 tygodnie przed końcem nie było jasno nakreślonego planu, to jest dramat i masakracja.

4

Afenci Draxlera kontaktowali się z Barceloną, a nie Barcelona z agentem Draxlera.

3

Dan Balon... Ale koleś jest genialny. Najlepszy młody stoper w Europie.

22

Nie sądzę, że za ostre. Nazwał gościa po imieniu i tyle.

0

Nie sądzę, że nici. Na pewno sobie Coutinho nie odpuścili.

0

Nie znoszę go. Tak po prostu, nawet nie wiem czemu, nie chodzi o to, że z Realu.

0

Hehe, nie spotkałem żadnego komentarza, który nie zawierałby w sobie hasztagu #BartomeuDimiteYa albo nieszkalującego.

1

Trofea nie świadczą o świetności zawodnika. "Jeżeli będzie się dalej tak rozwijał", rozwój nie trwa w nieskończoność, koleś jest świetny, ale piłkarze których wymieniłem w jego wieku byli jeszcze lepsi.

0

Nie, do niczego się nie przyczepiam. Po prostu uważam, że skoro on pościągał talenty w 2 lata, to my z lepszym zarządem moglibyśmy zrobić to samo. Zresztą takiego Asensio czy Ceballosa i tak nie wywali. Pierwszego na pewno nie, a drugiego jakby mu nie szło to pewnie zostanie.

2

Nie. Weź nie przesadzaj. To nie jest ta skala talentu. Jest bardzo dobry, młodziutki, ale nigdy nie będzie lepszy od Ronaldinho, Messiego czy Neymara. Przypomnę, że w jego wieku Neymar miał wycenę 50 baniek, grał w reprezentacji, Messi w jego wieku wchodził w sezon, po którym został najlepszym piłkarzem globu. Czy będziemy mogli za rok powiedzieć, że Asensio jest najlepszy na swiecie... No właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?