0

My też. Coutinho się gdzieś zapodział. Do tego Semedo nie grał i Dembele :) Szczerze grali lepiej niż się spodziewałem, tak jak kolego napisał, drużyna jest bardzo niekompletna. Oni mają kadrę gotową, a my jesteśmy w rozsypce.

0

Niezłe jaranko było. Ludzie co wy odplebaniacie. Poza symulką Suareza było w porządku. Piękny sam się prosił o to czerwo. Najpierw zdjął koszulkę jak debil, potem symulował. Symulka trochę naciągana, ale była. Spalony przy jego golu też był.

0

Nie żeby coś, ale ty też do dojrzałych nie należysz. Co drugi komentarz o wódce, przynajmniej 2-3 tygodnie temu.

0

Wszyscy płaczą, ale cały zespół grał moim zdaniem nadspodziewanie dobrze. Zaważyły błędy indywidualne. Fatalni Pique i Vidal, koszmarny błąd Suareza w akcji na 3-1.

0

Tyle, że to na Santiago było.

0

Był, pokazali w powtórce potem.

0

No ale to prawda. Ta kontra to jego wina i jego walczakowatość nie ma tu nic do rzeczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1.Busquets co ty zrobiłeś?
2.Jednak był spalony.

0

Leszek dzisiaj trochę pierdzieli. 120+baniek za Coutinho, żeby był zmiennikiem Iniesty. Brawo Leszek.

5

No wchodzi idol La Ramvli i nadzieja Barcelony. Powitajmy Sergiego Roberto.

0

Ronaldo? Przecież Isco na ten moment go wciąga odbytem, jak sezon wejdzie na 100% to pewnie też. Posiadając Isco brak Pięknego to żadne osłabienie.

1

60. Ludzie co wy tacy obsrani? Kto go ma wykupić? Barca to wciąż świetny zespół, z Paulinho czy bez. Po co ma odchodzić?

1

Dziwne opinie co do Rakiticia. Jedni szkalują, inni chwalą. Wedlug mnie przeciętny występ z małym plusem w porównaniu do innych i coś między dobry i bardzo dobry jak na niego. Lepszy od Iniesty, który jest kompletnie niewidoczny.

0

U Deulofeu brakuje płynnego przejścia w środek. To dobry koeś bardziej na prawe skrzydle, żeby szybkością podziałać. Potrzebujemy tego Dembele.

1

Dziwnie gra Barca. Przeważamy wyraźnie, ale nie mogę nikogo wyróżnić. Nawet Messi niewidoczny.

12

Busquets i Isco miotają dzisiaj drużynami przeciwnymi jak Tracz Tulczynem.

0

Nie

0

Nie no skąd takie pomysły? Bez sensu.

0

Do tej pory miałem to w du*ie, ale włączyłem mecz PSG i nie mogę patrzeć na Neymara w tej koszulce.

1

Nie.

0

Na 100% nie miał w zeszłym sezonie. Teraz chyba nadal nie ma.

5

Nazywanie ukochanego klubu bagnem jest co najmniej nie na miejscu.

0

Dużo hajsu, ale 4 kolesi bez paszportu po prostu się nie da. Może Bartek ma coś z zaskórniaków.

0

Nie mają. Coutinho na pewno nie ma, Suarez chyba też, a przynajmniej nic nie pisali.

1

To może kupią Inigo? Nie po to Cou składa TR, żeby go Paulinjo transferu pozbawiał.

0

No nie wiem. Jak bardzo Bartek rozwinął swoją siatkę przekrętów też nie.

1

Nie, ja też. W Valencii to był naprawdę dobry zawodnik. Rzadko się zdarza, żeby piłkarz o jego wzroście miał tak dobrą technikę i zwrotność. W końcu chciał go Perez, kluby z Anglii, Juve niedawno. W nim musi coś być i stać go na wiele więcej, niż do tej pory. Także ja wierzę, ale obawiam się, że nigdy nie wskoczy na barceloński poziom, nawet nie ze względu na umiejętności, co profil. Tacy kolesie po prostu nie wychodzą w Barcelonie. Przykłady np. Rakiticia czy Keity. Dobrzy, solidni zawodnicy, ale to wszystko. Do umiejętności(a raczej stylu gry, który w Barcelonie jest tak ważny )Xaviego nawet się nie zbliżą.

0

Paulinho. Temat rzeka. Patrząc na samego zawodnika naprawdę nie jest taki zły. Siła fizyczna, świetny strzał z dystansu, niezłe wyszkolenie techniczne, dobry odbiór piłki, no i koleś biega jak pies spuszczony ze smyczy-wygląda jakby nigdy się nie męczył.
Tyle, że minusów jest cały ogrom i są wręcz fundamentalne. Stary, drogi, zabierze miejsce innym, młodszym, nie potrzebujemy takiego zawodnika, a Seri dużo lepszy za tę samą cenę. Do tego wielka wtopa wizerunkowa, którą footrolle i inne karakaństwa wykorzystają. Jak Paulinho nie wyjdzie śmieszkom nie będzie końca. Transfer typu Matje. Chociaż Rudy grał nieźle i okazał się dużo lepszy, niż na początku myślano, taki transfer wydaje się nie mieć prawa pozytywnego zakończenia, czyli, żeby Paulo posiedział ze 2 lata, przydał się i został sprzedany do Milanu czy czegoś takiego za porządne pieniądze rzędu 20 baniek. To po prostu ma za dużo minusów i bardzo dziwię się Bartkowi(no chyba, że to jakiś wałek, ktoś tu wstawiał, że firma brata Bartka jest blisko związana z szefami zespołu Paulinho), że mając nad sobą wotum nieufności robi coś takiego. Jeszcze jakby to podawały Mundo czy Sporty to byłbym jeszcze bardziej spokojny o brak transferu Paulinho niż wcześniej, ale to podawał Romero, sprawa jest poważna. Nawet jak Paulinho okaże się świetnym wzmocnieniem, kluczowym zawodnikiem ławki, będzie biegał za 3 i zaliczy ripostę życia dissując Ramosa próbującego połamać Messiego, to i tak nie uznam tego transferu za rozsądny. Pociesza mnie fakt, że oprócz Paulinho musi przyjść inny pomocnik. Jeśli nie to ludzie już na bank wywalą zarząd. Jedynym kandydatem jest Coutinho. Filip+Suarez+Paulinho=3 miejsca dla graczy spoza UE, czyli będą musieli dokupić jeszcze stopera, co mnie cieszy, bo bardzo popieram transfer Inigo.

0

No bo jakby nie patrzeć można. To dobry zawodnik tylko jest wybitnie zbędny. Minusów transferu duuuużo więcej niż plusów. Chwalenie Paulinho to popatrzenie z pozytywnego punktu widzenia, ale chyba nie spotkałem jednoznacznie pozytywnej opinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?